Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

+4
joki22
smesko
hajkula
Astrotanja
8 posters

Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Astrotanja Sre Mar 11, 2009 9:08 pm

Pun Mesec u Devici, u konjukciji sa Uarnom (-1) i u opoziciji sa Suncem koje je u konjukciji sa Uranom, doneo je mnogima uzbuđenje, pojačanu napetost, iznenadna događanja praćena uznemirenošću, pojačenom napetošću i nervozom.
Ovo pojačava osetljivost, sklonost ka tugi, ili nostalgiji, melanholiji, nekima je doneo zabrinutost i loše raspoloženje. Međutim oni koji se bave poslovima koji podrazumevaju analizu, obraćanje paženje na detalje, delenjem saveta, pomaganje drugima, Mesec u Devici pomaže u radu.
Sunce u konjukciji sa Uranom je juče i danas doneo neka iznenadne promene, događanja koja su posebno osetili svi oni kojia je u ovom periodu rođendan, dakle martovskim Ribama rođeni oko 11. marta,ili onima koje imaju planete na 20 stepenu Riba, ili tu negde.

Šta je vama Pun Mesec u Devici doneo?




Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  hajkula Sre Mar 11, 2009 11:29 pm

Doneo mi je tugu, brigu... Dok sam bila na poslu, nisam imala vremena da osecam. Veceras je drugacije. Srecom, vi ste tu.


Kako rece Skarlet O Hara Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  smesko Čet Mar 12, 2009 12:06 am

meni je ovaj aspekt doneo tokom dana malo brige u vezi trazenja psola..ali vec veceras se pojavila opcija potencijalnog posla..pa cemo videti..nesto se desava..i nekako iznenada!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  joki22 Čet Mar 12, 2009 2:12 am

Meni je doneo brigu! Jos 10 taman kad sam se nadala promeni na bolje krenulo mi niz brdo!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Izida Čet Mar 12, 2009 1:46 pm

Tugu definitivno... Crying or Very sad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Snezana Čet Mar 12, 2009 3:44 pm

Tanja, sve što si napisala za jučerašnje tranzite, koji su aktuelni i danas. Mešavina, novih događaja, nove vrste komunikacije, napetost, radost, tugu, ama baš sve. Naravno sve se događalo u različitim situacijama i sa različitim ljudima. Posebno me je rastužila jedna nova pozorišna predstava "Nova Stradija", bacila u 90-te, na kraju moj komentar je bio "ma neću više da gledam ništa sa tom tematikom, to sam živela", baš sam bila u "bedaku". Kum me moj, kome nešto pomažem, rastužio nekim svojim suštinskim razmišljanjima.
A, obradovali i danas me raduju pokloni i početak novog solara sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Čarobnica Čet Mar 12, 2009 5:02 pm

Čini mi se da sam ja nekoga rastužila...jednom činjenicom Sad
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Astrotanja Čet Mar 12, 2009 5:09 pm

Snežo iz tih previrenja, ukoliko se okreneš više ka sebi i dobro organizuješ i pokreneš neke promrne, neće ti tad drugi oduzumati energiju i donositi ti tugu. Samoća će za tebe biti prijatna i omogućiti ti da se razijaš i radiš na sebi, jer je vl. prve u dolaru otišao u 12., ali opet biće tu i kontakta sa drugim, veovatno u simbolici aturna, traijih ooba, moguće više satrijih žena, ili zrelih, ikusnih ooba, koji su okrenuti ka prošlosti, ili tradiciji, dok ćeš ti hrliti ka novom, sa uranom u prvoj, ka promenama i oguće da tvoju inpiraciju i nadahnuće remete neka, ili neke konzervativne osobe, ili realne i praktične, koje neće razumeti tvoje potrebe.

Pluton u solarnoj 10. u sekstilu sa Merkurom u 12. omogući će promeniš neke važne stvari u životu vezane za karijeru, napredak.Samo napred!

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Bambola Pet Mar 13, 2009 2:14 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Astrotanja Pet Mar 13, 2009 2:22 am

Žoržet, ovo mi deluje kao pozitivna promena! sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Čarobnica Pet Mar 13, 2009 10:53 am

zorzet ::Meni je tranzit donio kraj dvomjesecne psihoterapije. Poslednje sto sam cula od psihologa je bilo- " rodjeni ste pod sretnom zvjezdom! "
sunny

a i promjenu imena-Zorzet


Draga, je l to znači da je psiholog počeo da veruje u zvezde? Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sunny flower queen
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Snezana Pet Mar 13, 2009 2:43 pm

Astrotanja ::Snežo iz tih previrenja, ukoliko se okreneš više ka sebi i dobro organizuješ i pokreneš neke promene, neće ti tad drugi oduzumati energiju i donositi ti tugu. Samoća će za tebe biti prijatna i omogućiti ti da se razijaš i radiš na sebi, jer je vl. prve u solaru otišao u 12., ali opet biće tu i kontakta sa drugim, verovatno u simbolici saturna, trajnih osoba, moguće više starijih žena, ili zrelih, iskusnih osoba, koji su okrenuti ka prošlosti, ili tradiciji, dok ćeš ti hrliti ka novom, sa uranom u prvoj, ka promenama i moguće da tvoju inpiraciju i nadahnuće remete neka, ili neke konzervativne osobe, ili realne i praktične, koje neće razumeti tvoje potrebe.

Pluton u solarnoj 10. u sekstilu sa Merkurom u 12. omogući će promeniš neke važne stvari u životu vezane za karijeru, napredak. Samo napred!

sunny

Olaksanje u solaru je Mo u Vir, u proslom je bio u Tau- egzaltiran koga sam zivela veoma intezivno, i sada verujem da je Mo u Vir spasitelj, malo vise razuma Smile
Moje potrebe , cini mi se, ljudi oko mene teze kapiraju, al nema veze, nista strasno Smile.
Karijera, poprilicno spremna i na drasticne promene u svakom smislu, nece me iznenaditi Pl u X, jer ja se uvek pitam kada gledam neki natal a i solar da li je osoba spremna na svoju X jer, tu je uspon a i pad.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Bambola Pet Mar 13, 2009 10:39 pm

...
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom Empty Re: 11.03. Pun Mesec u Devici u konjukiji sa saturnom, a Sunce sa Uranom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu