Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vam donosi rerogradna Venera u Ovnu

2 posters

Ići dole

Šta vam donosi rerogradna Venera u Ovnu Empty Šta vam donosi rerogradna Venera u Ovnu

Počalji  Astrotanja Sre Mar 18, 2009 12:00 am

Retzrogradna Vener u Ovnu se nikako ne oseća prijatno. Kako ona utiče na ljubav, zadovoljstva, umetničko stvaranje, udruživne, ali i na zaradu i blagostanje ovde joj nikako nije ugodno.

Meni je vl. 3 i u 9. Imam problema sa porukama, tačnije slanjem poruka, a i vraćam se na komunikaciu sa osobama sa kojima se neko vreme nisam čula i videla, ali postoje izvesni problemi u ostvarivanju tih kontakata, jer mi se ne daje da poruke stignu tamo ghde su namenjena, pa ponavljam i po više puta.
Kako mi je vl. i 10. mom tati je donela vraćanje na nešto od ranije, što po meni nije dobar izbor, ali videćemo.

Šta vama donosi retrogradna Venera? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam donosi rerogradna Venera u Ovnu Empty Re: Šta vam donosi rerogradna Venera u Ovnu

Počalji  Čarobnica Sre Mar 18, 2009 2:08 am

Upravo sam uspela drugi put uspešno da prospem punu čašu vode po mobilnom, prvi put mi nije uspelo Crying or Very sad
Ne znam ima li to veze s Venerom, možda s Merkurom i Marsom u 3 kući....Venera mi je donela da sam se slatko ispričala s najboljim drugom iz detinjstva koji sada živi u Francuskoj, a koji je u to vreme bio moja velika simpatija i ljubav Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu