Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranziti Jupitera

+52
Zorica
sladjana
sara
Dafni
ana n
Natasha-77
venerica
jassna
ena1976
mira
malamo
smajli
Rubiel
katja1
enca
lola
zelena dolina
jelenajeca
Maryah
Bambina
Mrvica
luna
tanjica
galaksija
Dream catcher
alea
vedrana
Darko
Angie
senka023
elaelena
Snezana
Tajna
IVA
joki22
Izida
Flora
Milica
nolita
gernica
afrodita
Čarobnica
Latica
nina4
Jane
Nale 83
inja
Lima
Supernova
Astrotanja
zeka
-menora-
56 posters

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Sve lepo

Počalji  jassna Sre Nov 16, 2011 5:52 pm

Jupiter u Biku kroz 7 polje mi je doneo sve lepo sunny sunny sunny

Planovi o zajednickoj buducnosti sa partnerom su postali mnogo konkretniji krajem avgusta: udaja, brak, termini,ovo ono.. lol! A kod nas nije lako isplanirati, ne zivimo na istim kontinentima..

Prelepi trenuci sa njim, a posto je on poznati umetnik, sve je nekako bilo vezano za izlozbe, muzeje, vecere sa ljudima iz tog kruga, inostrane galerije, novinare itd, itd..

Dobila sam jako vredne poklone od partnera..

Sve u svemu nekako glamurozno sve tongue

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/34nrsys.gif






jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  venerica Sre Nov 16, 2011 6:21 pm


Ovaj post je pravo osveženje i užitak za čitanje sunny sunny

S obzirom da je Saturn u Vagi doneo isuviše razlaza i prekida (barem u mom okruženju), drago mi je da je jassna podelila sa nama ovako lepu naklonost zvezdanih uticaja.

Čestitam ti i želim ti da uživaš u svakom trenutku svoje sreće sunny

venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  jassna Sre Nov 16, 2011 8:09 pm

Hvala, @Venerice sunny



jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Sre Nov 16, 2011 10:01 pm

Jassna,lepa vest. Neka se samo nastavi tako i ostvare vaša očekivanja. Srećno! sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Natasha-77 Čet Dec 01, 2011 9:03 pm

Juce sam uradila test za trudnocu i bio je pozitivan cheers ,samo je potvrdio ono sto sam vec znala...Ju vladar moje 5,trenutno je oko moga MC u plodnom znaku Bika u trigonu sa mojim So iz 5...Nisam bas nesto strucna da vidim koji su sve to pokazatelji moje trudnoce???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pet Dec 02, 2011 2:17 am

Natasha, čestitam! Srećno,srećno, srećno!

Evo kratkog komentara, vl. 5. kuće, Jupiter u trigonu sa vl. Ascedenta, Saturn u trigonu sa Mesecom, a Severni Mesečev čvor u 5. Venera i Merkur u petoj, a obnavljao ti se i Venerin ciklus u 5, zatim Sunce u 4., koja je takođe zadužna za začeće, Mlad Mesec u 4. itd. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Natasha-77 Pet Dec 02, 2011 2:24 pm

Hvala Tanja,nisam znala da je 4 takodje zaduzena za zacece,mislila sam da je samo 5...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pet Dec 02, 2011 5:10 pm

Četvrta se vezuje za Raka, kojim vlada Mesec, ona je i u vezi stomaka,ne samo želudca , nego i materice, grudi, sve je to vezeno za dejstvo Meseca. Odnosi se i na majku, kao kroz simboliku Meseca i majčinstvo. Plodni znaci su vodeni pre svega, dakle Rak, Škorpija i Ribe, kao i zemljanim posebno Bik, pa nešto manje Devica, na koju utiče ne samo Merkur, nego i Zemlja, Gea, a u asntičkoj mitologiji vezujemo je i za delovanje Demetre.

Četvrta kuća se odnosi na začeće,porodicu, kolevku, početak života, dom itd, a peta je u vezi sa rađanjem, kao i osma, koja se odnosi i na porođaj i odnosi sa na decu, ali tu spadaju odnosi sa decom, često i rad sa decom, kao kod tebe , kada je izražena itd.

Kako će teći trudnoća, na šta trba obratiti pažnju, kakv će biti porođaj zavisi od Meseca, pete, osme kuće najviše, ali naravno i 1. i 6. koja utiču na zdravlje. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pet Dec 02, 2011 5:10 pm

Četvrta se vezuje za Raka, kojim vlada Mesec, ona je i u vezi stomaka,ne samo želudca , nego i materice, grudi, sve je to vezeno za dejstvo Meseca. Odnosi se i na majku, kao kroz simboliku Meseca i majčinstvo. Plodni znaci su vodeni pre svega, dakle Rak, Škorpija i Ribe, kao i zemljanim posebno Bik, pa nešto manje Devica, na koju utiče ne samo Merkur, nego i Zemlja, Gea, a u asntičkoj mitologiji vezujemo je i za delovanje Demetre.

Četvrta kuća se odnosi na začeće,porodicu, kolevku, početak života, dom itd, a peta je u vezi sa rađanjem, kao i osma, koja se odnosi i na porođaj i odnosi sa na decu, ali tu spadaju odnosi sa decom, često i rad sa decom, kao kod tebe , kada je izražena itd.

Kako će teći trudnoća, na šta trba obratiti pažnju, kakv će biti porođaj zavisi od Meseca, pete, osme kuće najviše, ali naravno i 1. i 6. koja utiču na zdravlje. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pet Dec 02, 2011 5:18 pm

Četvrta se vezuje za Raka, kojim vlada Mesec, ona je i u vezi stomaka,ne samo želudca , nego i materice, grudi, sve je to vezeno za dejstvo Meseca. Odnosi se i na majku, kao kroz simboliku Meseca i majčinstvo. Plodni znaci su vodeni pre svega, dakle Rak, Škorpija i Ribe, kao i zemljanim posebno Bik, pa nešto manje Devica, na koju utiče ne samo Merkur, nego i Zemlja, Gea, a u asntičkoj mitologiji vezujemo je i za delovanje Demetre.

Četvrta kuća se odnosi na začeće,porodicu, kolevku, početak života, dom itd, a peta je u vezi sa rađanjem, kao i osma, koja se odnosi i na porođaj i odnosi sa na decu, ali tu spadaju odnosi sa decom, često i rad sa decom, kao kod tebe , kada je izražena itd.

Tok trudnoće, moguće poteškoće, takođe se mogiu videti iz natala i u tome ima najviše udela 5, 8, naravno položaj Meseca u natalu i tranziti na natalni Mesec, kao i 1. i 6. , koja se odnose na zdravlje osobe itd. sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  ana n Sub Mar 03, 2012 2:39 am

Draga Tanja,sta mogu da ocekujem od tranzitnog Jupitera koji ce u aprilu napraviti T - kvadrat sa natalnim
aspektom Ne(I) u Sc 90 Ve (IX) u Le,koji tranzitira mojom VII kucom.Neptun je vladar IV kuce,a Venera VII
i XI?Jupiter vlada II kucom.

ana n

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Dafni Sub Mar 31, 2012 11:00 pm

Zdravo Smile
Da li tranzit Ju preko Asc znaci kraj nade da se obnovi zadnja veza???
Je li to predstavlja ulazak u novi ljubavni period sa novim osobama?
Hvala.
Dafni
Dafni

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  sara Ned Apr 01, 2012 10:15 am

sunny ... kada sam ovo pisala baš sam razmišljala pod koju rubriku da ovo stavim, da li tranzit jupitera u trigonu na natalni ju u 7. kući, koji može dati nešto materijalno ili tranzitna venera na natalnu ve, a pošto je meni u ve u 8. kući, to je tuđi novac, pa ja cijeli zivot radim s tuđim novcem, ali ipak mislim da mi je ovo pokrenuo opet ju, jer mi je to trenutno važno zbog nekih novčanih otplata, tako da se toga riješim, znači taj novac je stigao u pravi vrijeme...dakle, upravo mi je partner dobio nekoliko neisplaćenih plaća iz pret-prethodne godine, jer se isto poduzece ugasilo i ponovno transformiralo u novo s novim vlasnikom, koje skoro već dvije godine dobro posluje, pa je to i meni odnosno nama donijelo pojačane financije u kući, dakle kroz partnera,kroz jarca tranzitira pl, pa to vidim kao transformaciju poslovnih odnosa kod partnera, tako to tumačim... Laughing



sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Ned Apr 01, 2012 11:23 am

Saro, ne vidim tvoj natal, ali moglo bi to da se tumači pod uticajem Jupitera, tebi je Uran vladar 8, zar ne i Satrun, pa me zanima da li su i oni pravili neki aspekt.Interesantno je da upravo sada je Saturn retrogradan, a i Merkur i Mars, pa eto ima veze i sa nečim što je vezano za zaradu koja je iz prošlosti.
Jupiter te je svakao doneo više sreće i kako je u Biku on itekako utiče na to da sreća dolazi kroz materijalne stvari finansiije.

Eto, ja upravo jutros sam gledala horoskop čoveka koji trenutno ima Jupiter u opoziciji sa Jupiterom i u kvadratu sa Venerom i ne pamti kada mu je finansijski bio nepovoljniji period, jer je u dugovima, a ne može da dođe ni do kakve pozajmice. Kako je jako star i nije zdrav,ne može ni da zaradi, pa je to tuga jedna.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  sara Pon Apr 02, 2012 4:37 pm

Astrotanja hvala na odgovoru, sunny bilo je to ipak prije petnastak dana, jer sam baš danas pitala kad je stiglo, da potkrijepim astrološki, ja inače ne idem u tančine za timmm...tako da je to egzaktni tranzitni trigon na natalni ju, a možda bi došao u obzira i 120 s sa, ali i ne...ni ur nepravi neki aspekt...znači, ne dolazi u obzir t.ve120 na n.ve... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  sladjana Pon Maj 07, 2012 11:46 pm

Ju kroz 4 kucu cele prosle godine doneo je probleme u kuci, porodici , dosta sam bila u kuci. Malo sam gde isla , cak bez obzira na sve to nekako sam se u domu sigurno i osecala .

Sada u 5 bi trebao malo da me probudi ...

Definitvino radi Ju120Ve i Ju120So jos koji dan , mozda nesto lepo moze da se desi ... Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Natasha-77 Pon Jun 17, 2013 10:55 am

Meni ce za koji dan tranzitni Ju biti na mom natalnom...citala sam da se on vraca svakih 12 god.,sto znaci da teba da donese neka bitna dogadjanja...meni se nalazi u 11,pa bih to povezala sa prijateljima(mozda neka nova poznanstva)..u konjukciji sa Mo,mozda nesto vezano za majku ili mene kao majku...inace Ju vlada mojm 5. pa ,to opet vezujem za decu ili ples,zabavu,muziku jer i to je predstavljeno 5-om...uglavnom mislim da ce da mi donese nesto lepo cheers...ako ima neko iskustvo sa Ju povratkom,neka napise☀
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  malamo Pon Jun 17, 2013 11:34 am

Natasha-77 ::Meni ce za koji dan tranzitni Ju biti na mom natalnom...citala sam da se on vraca svakih 12 god.,sto znaci da teba da donese neka bitna dogadjanja...meni se nalazi u 11,pa bih to povezala sa prijateljima(mozda neka nova poznanstva)..u konjukciji sa Mo,mozda nesto vezano za majku ili mene kao majku...inace Ju vlada mojm 5. pa ,to opet vezujem za decu ili ples,zabavu,muziku jer i to je predstavljeno 5-om...uglavnom mislim da ce da mi donese nesto lepo cheers...ako ima neko iskustvo sa Ju povratkom,neka napise☀


a da ti ne ostanes u drugom stanju? Smile))
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  malamo Pon Jun 17, 2013 11:36 am

a da ti ne ostanes u drugom stanju, natasa? Smile)))))   (nesto mi pobrljavio ovaj QUOTE tongue)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Natasha-77 Pon Jun 17, 2013 12:38 pm

Aaaaaa,nadam se da necu:affraid:...porodila sam se pre 10 meseci Very Happy
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Pon Jun 17, 2013 1:49 pm

Natasha, hoće da deluje na trudnoću, ja sam oba  puta bila trudana u tom periodu, ali povoljno deluje i na timski rad sa decom, jer je vl. 5. i donosi dobre odnose u grupi, sreću kroz grupne aktivnosti, ili preko prijatelja, koji su obično u simbolici tog Jupitera.Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  malamo Pon Jun 17, 2013 2:01 pm

kad mi je ju prosli put presao preko ju u 5, nisam ostala trudna ali sam otpocela zajednicki zivot sa tadasnjim deckom tj. vanbracnu zajednicu. to mi je bio jako lep zivotni period (al pretpostavljam da to zavisi od toga kako je polozen jupiter u natalu i kakve aspekte pravi). i tako sad cekam sledeci put za 4,5 godina Laughing
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Natasha-77 Pon Jun 17, 2013 4:04 pm

Aaaaa,nadam se da kod mene nece da deluje na trudnocu vec na timski rad sa decom :-)...ali sve u svemu lepa desavanja donosi...videcemo,za koji dan pa vam javljam
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  ena1976 Pon Jun 17, 2013 7:42 pm

nešto zeza "Quote" pa ću ti ovako odgovoriti.
i meni je kao i tebi JU vladar V i trenutno tranzitira XI. Za sada nije doneo nikakav boljitak vezano za decu, prijatelje i ostalo u simbolii V i XI.
kada mi je bio u konjukciji sa nat.JU u IX doneo mi je ulazak u novu vezu, baš sam se bila zaljubila i super sam se osećala...nažalost nije se završila happy endom... ali je to bio period kad sam uživala u zabavi, izlascima, hobiju i sl.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Astrotanja Uto Jun 18, 2013 12:06 am

11.kuća može da donese poboljšanje  finasijsko, kroz karijeru, jer je druga od 10. Tebi je Ena, Jupiter  bio u sekstilu sa Suncem, pa je mogao  da donese mogućnost da dođe do povećanja prihoda, ili nešto drugo. Moguće je da neka prijateljica tvoja doživi neku  šansu za sreću itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranziti Jupitera - Page 10 Empty Re: Tranziti Jupitera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu