Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jing i Jang :)

5 posters

Ići dole

Jing i Jang :) Empty Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Pon Apr 06, 2009 12:52 pm

U vezi smo pola godine, od prvog dana smo nerazdvojni i vrlo brzo smo shvatili da smo pripadajuće duše! Znima me dali jedno drugome živimo u natalnim kartama?

ovo je moja natalna:
[url]Jing i Jang :) Natal.th[/url]


njegova:

[url]Jing i Jang :) Onnatal.th[/url]
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  gernica Pon Apr 06, 2009 2:18 pm

Madam B, otkucala bih koji redak, ali ako ti nije poblem da postavis sinastriju... Wink
Bilo bi preglednije.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Pon Apr 06, 2009 3:07 pm

Hvala draga, evo sinastrije:



Čitala sam da čak i dobra sinastrija nema nekog efekta ako osobe jedna drugoj ne žive u natalnim kartama, iz tog me razloga zanima ali mene ima kod njega i obratno Smile


Poslednji izmenio butterfly dana Čet Jul 08, 2010 10:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  gernica Pon Apr 06, 2009 3:40 pm

Prvo u oci upada Mesec u Raku i kod tebe i kod njega, a tu je i tvoja Venera, sve na vrhu tvoje V i jos u
trigonu sa njegovim Suncem. To je, kako si i sama spomnula, potvrda da ste srodne duse.
Njegovom Mesecu dajes trigon Plutona i Saturna - to su trajne, duboke emocije, ali da si ga fascinirala
to je sigurno, vl njegovog Asc Venera u trigonu sa tvojim Uranom i blagonaklonim Jupiterom. Tvoji Uran i Jupiter su u njegovm III polju, pa eto i potvrde da ti zivis u njegovom natalu, jer je to upravo ono sto on trazi od partnerke (Uran tigon merkur i Jupiter konjukcija Mars).
Tranutno njegovim Merkurom tranzitira Uran, pa moze biti verbalnih ispada, a u XII mu je Saturn blizu nat Marsa i to Sat koji se vraca na nat poziciju, moze biti sklon osami u narednom periodu - negde do oktobra meseca.
Kako su vam madjusobno Uran i Mars u nategnutim odnosima u sinastriji, eto na cemu treba raditi.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Pon Apr 06, 2009 4:11 pm

gernica ::Prvo u oci upada Mesec u Raku i kod tebe i kod njega, a tu je i tvoja Venera, sve na vrhu tvoje V i jos u
trigonu sa njegovim Suncem. To je, kako si i sama spomnula, potvrda da ste srodne duse.
Njegovom Mesecu dajes trigon Plutona i Saturna - to su trajne, duboke emocije, ali da si ga fascinirala
to je sigurno, vl njegovog Asc Venera u trigonu sa tvojim Uranom i blagonaklonim Jupiterom. Tvoji Uran i Jupiter su u njegovm III polju, pa eto i potvrde da ti zivis u njegovom natalu, jer je to upravo ono sto on trazi od partnerke (Uran tigon merkur i Jupiter konjukcija Mars).
Tranutno njegovim Merkurom tranzitira Uran, pa moze biti verbalnih ispada, a u XII mu je Saturn blizu nat Marsa i to Sat koji se vraca na nat poziciju, moze biti sklon osami u narednom periodu - negde do oktobra meseca.
Kako su vam madjusobno Uran i Mars u nategnutim odnosima u sinastriji, eto na cemu treba raditi.

Hvala ti puno na uloženom vremenu i trudu Smile Pošto je moje znanje iz astrologije skromno pa mi ponešto nije jasno. U sinastriji, njegova Venera pada u moju 1.kuću al ne pravi nijedan aspekt sa mojim planetama? Sad pa mi nije jasno kako vidiš taj trigon sa mojim jupiterom i uranom? Što točno znači ovaj njegov Uran trigon Merkur i Jupiter konjukcija Mars tj.kako vidiš mene u tome? Smile (sorry što kompliciram)
Za verbalne ispade si upravu, u zadnje vrijeme su učestali haha, malo teže kontrolira ljubomoru. Za sad nije pokazivao želju za nekom pretjeranom osamom al dugo je do oktobra pa vidjet ćemo.
Uran i mars - hm, teško....i kvadrat i opozicija su u igri.
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  gernica Pon Apr 06, 2009 4:44 pm

pa mi nije jasno kako vidiš taj trigon sa mojim jupiterom i uranom? Što točno znači ovaj njegov Uran trigon Merkur i Jupiter konjukcija Mars tj.kako vidiš mene u tome? (sorry što kompliciram)

Nije ni meni jasno Smile , VE je na 18* Ovna, a tvoji Ju i Ur na 7* Srtelca, verovatno me je presao ovaj
Vertex na 15* Ovna.
Uran je vl njegovog V, a Mars VII polja, pa je to opis njegove partnerke, vise ovaj Mars u konjukciji
sa Jupiterom, pa meni ovo lici na saradnju sa partnetkom, upoznavanje preko prijatelja? Rolling Eyes
Merkur je dispozitor ove konjukcije kod njega, a kako je on deo T kvadrata ciji su ucesnici Ne i Sat, u narednom periodu moze biti sklon preteranom analiziranju...
Eto, to je bilo tumacenje nekog ko je takodje jos uvek laik, ali nadam se da ce se i iskusniji forumasi
pridruziti diskusiji.
study
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Pon Apr 06, 2009 5:07 pm

gernica ::
pa mi nije jasno kako vidiš taj trigon sa mojim jupiterom i uranom? Što točno znači ovaj njegov Uran trigon Merkur i Jupiter konjukcija Mars tj.kako vidiš mene u tome? (sorry što kompliciram)

Nije ni meni jasno Smile , VE je na 18* Ovna, a tvoji Ju i Ur na 7* Srtelca, verovatno me je presao ovaj
Vertex na 15* Ovna.
Uran je vl njegovog V, a Mars VII polja, pa je to opis njegove partnerke, vise ovaj Mars u konjukciji
sa Jupiterom, pa meni ovo lici na saradnju sa partnetkom, upoznavanje preko prijatelja? Rolling Eyes
Merkur je dispozitor ove konjukcije kod njega, a kako je on deo T kvadrata ciji su ucesnici Ne i Sat, u narednom periodu moze biti sklon preteranom analiziranju...
Eto, to je bilo tumacenje nekog ko je takodje jos uvek laik, ali nadam se da ce se i iskusniji forumasi
pridruziti diskusiji.
study

Draga moja to tebi super ide, svaka čast za povezivanje stvari. Baš mi žao zbog ove osamljene venere haha. Ispada da ga nisam baš toliko fascinirala hahaha. Inače, bili smo kumovi na jednoj svadbi pa su nas mladenci i upoznali Smile Još mi je zanimljivo i to na dan susreta na mom Vertexu bio Saturn, na Antiverteksu Uran a na njegovom Antivertexu Venera, ima sudbine Smile
Kakve bi nam probleme mogli uzrokovati ovaj kvadrat Urana i Marsa, dali to djeluje slično kao i opozicija?
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Strelica Pon Apr 06, 2009 6:44 pm

Gernica je to sve lepo rekla Laughing I ja mislim da ste vi skroz ok kombunacija...Pogotovo sto on tebi aktivira i petu i sedmu a jos ako je on vec bio u nekakvom braku ili zajednisckom zivotu a ti mu aktiviras devetu pored svih ovih dobrih aspekata,mogli bi ste biti izabranici...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Uto Apr 07, 2009 9:08 am

Strelica ::Gernica je to sve lepo rekla Laughing I ja mislim da ste vi skroz ok kombunacija...Pogotovo sto on tebi aktivira i petu i sedmu a jos ako je on vec bio u nekakvom braku ili zajednisckom zivotu a ti mu aktiviras devetu pored svih ovih dobrih aspekata,mogli bi ste biti izabranici...

Hvala draga što si se i ti pridružila Smile a pogodila si, prošle godine je stigao skoro do oltara za razliku od mene kojoj je on prvi pravi Wink

Samo se nadam da nam ova 4 teška aspekta neće narušiti odnos : moj uran kvadrat njegov mars i sunce, njegov uran opozicija moj mars i sunce. Opasan je ovaj razorni uran pale

poljubac vama dvijema Smile
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Astrotanja Uto Apr 07, 2009 10:50 pm

Kada su u pitanju aspekti Urana, posebno kvadrati sa Suncem i Marsom, onda je jako važno da se poštuje sloboda iu vezi, jer ako to nije slučaj, ako se osobe jedna drugu sputavaju, guše slobodu, onda niđu problemi, ili konflikti Mars kvadrat Uran. Dakle bez pritisaka, gušenje slobode. kada je u pitanju mars kvadrt uran onda ste skloni nepromišljenim ponašanju, ili rizicima. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Strelica Sre Apr 08, 2009 12:21 am

Astrotanja :: kada je u pitanju mars kvadrt uran onda ste skloni nepromišljenim ponašanju, ili rizicima. Smile

Laughing Lepo si to upakovala... Ja ga ne znam kako izbegavah,ali te svadje,recimo(zavisno sta je ciji dispozitor) su opasne...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Astrotanja Sre Apr 08, 2009 1:09 am

Vidiš Strelice ja imam isustvo sa tim aspektom i u porodici. Moj Mars je u konjukciji sa Uranom moga sina, ali je sve to u trigonu sa Mojim Mesecom i znam da tu uran zna da se pobuni, da traži svoju slobodu, svoj prostor, pa sam znajući to obuzdavala svog Marsa koliko sam god mogla. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Sre Apr 08, 2009 9:18 am

Hvala Tanja na savjetu, imat ću tvoje riječi na umu. Upravu si za "nepromišljeno ponašanje" i to na momente a tako je bespotrebno Evil or Very Mad srećom nije časta pojava (za sada) Smile
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Pon Maj 04, 2009 12:38 pm

Dal mi netko može objasniti šta znači konjukcija mog Vertexa i njegovog Saturna i Lilita, orbis je 5 stupnjeva?!
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Izida Čet Maj 07, 2009 12:11 pm

Lepi uporedni Very Happy
Ovi poteski aspekti daju se kanalisati jer da nije njih veza bi ti bila dosadna-veruj mi..e sad tvoje SO padne u njegovu 12 da li ti njega sagledavas u potpunosti to me zanima...da li postoji makar jedna stvar koju ne znas o njemu, koju nisi pitala, koju nisi upoznala kod njega...nije nista strasno hahah, ja sam opsednuta ovom 12 kucom pa kako god vidim da neko ima nesto u 12 ja pocinjem sa pitanjima Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Čet Maj 07, 2009 12:56 pm

pandora* ::Lepi uporedni Very Happy
Ovi poteski aspekti daju se kanalisati jer da nije njih veza bi ti bila dosadna-veruj mi..e sad tvoje SO padne u njegovu 12 da li ti njega sagledavas u potpunosti to me zanima...da li postoji makar jedna stvar koju ne znas o njemu, koju nisi pitala, koju nisi upoznala kod njega...nije nista strasno hahah, ja sam opsednuta ovom 12 kucom pa kako god vidim da neko ima nesto u 12 ja pocinjem sa pitanjima Very Happy

Thanks Smile samo pitaj draga moja!
Njegovo Sunce je u mojoj 12 kući a moje u njegovoj 8, nimalo lijepe kuće za Sunce al šta se može haha. Ovu konjukciju njegovog Sunca i mog ASCa sam shvatila kao njegovu zaštitničku ulogu prema meni (to i jest tako) a to što se nalazi u 12 može i značiti da sam ga skrivala jedno vrijeme! A i stalno me nešto ispitiva i dosađuje da mu slučajno nešto ne skrivam i ne prešućujem Smile da mu sve, baš sve moram reći haha.
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Izida Čet Maj 07, 2009 1:28 pm

Neko nekoga jeste krio a sad ti najbolje znas ko je koga....pred njim nema tajni Riba je to i NE je tu lol! a oni ne vole kada im se snovi razbiju, idealna si za njega pa samo bez tajni molim te flower
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Čet Maj 07, 2009 1:50 pm

Upravu si, samo sam jednom jednu glupost prešutila i da ti ne govorim kakvu je dramu napravio Evil or Very Mad al kasnije je priznao da je pretjerao. Zbog čega misliš da sam idealna za njega? Nekako meni po ovoj sinastriji ispada da je on fatalniji za mene nego ja za njega Very Happy
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Izida Čet Maj 07, 2009 3:16 pm

Lepa je sinastrija i oboje ste jedno za drugo pa neznam ko je kome fatalniji ali ti samo kazem pazi da se ne razocara u tebe onda ga gubis 100 posto..ne vole Ribice to i ovako su sve u idealima pa josa ako im neko do koga im je stalo sruse to onda bude ludnica... flower
Samo malo vise prostora dajte jedno drugome, bez tajni i sve ce biti ok...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  butterfly Čet Maj 07, 2009 3:38 pm

pandora* ::Lepa je sinastrija i oboje ste jedno za drugo pa neznam ko je kome fatalniji ali ti samo kazem pazi da se ne razocara u tebe onda ga gubis 100 posto..ne vole Ribice to i ovako su sve u idealima pa josa ako im neko do koga im je stalo sruse to onda bude ludnica... flower
Samo malo vise prostora dajte jedno drugome, bez tajni i sve ce biti ok...

Da, upravo mi je i on to rekao pa zato mu sve živo i prijavljujem, čak i gluposti haha. A ti odlično poznaješ ribice Smile Hvala na savjetima!! Kiss
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jing i Jang :) Empty Re: Jing i Jang :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu