Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mundana astrologija

+9
Tajna
Čarobnica
IVA
Flora
hajkula
lado06
Astrotanja
-menora-
Zorica
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Mundana astrologija Empty Mundana astrologija

Počalji  Zorica Čet Okt 30, 2008 11:25 am

[b]Polako ali sigurno Pluton u Jarcu pocinje da deluje. Uskoro ce napraviti konjukciju sa suncem 22.12.2008 godine u znaku Jarca na O stepenu? Sta ce nam to doneti? Vulkan, konflikt, zemljotres ili nesto trece? Zanima me Vase misljenje... Suspect
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Pet Okt 31, 2008 1:20 am

a sta je bilo recimo 26.decembra 2004 kada je bio onaj veliki cunami u Indijskom okeanu (Juzna i Jugoistocna Azija )???
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Uto Nov 04, 2008 2:57 am

Sećam se da je bio Pun Mesec. sunce u Jarcu, a Mesec u Raku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  lado06 Ned Dec 14, 2008 12:15 am

e sad ja sam totalni amater al bih postavila pitanje.mesec u raku u svom sedistu zar to nije dobro? al mi je jedino jasno da mesec znaci - vodu.ako je sunce u jarcu a vladar jarca je saturn. sta onda predstavlja saturn? kamen,planinu....mozda lupam gluposti recite mi dal sam dobro povezala?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Uto Dec 16, 2008 4:33 pm

Upravo to kamenje, stene,planine. krš. Divokoza ili Jarac je znak, a zna se gde im je boravište. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty ah

Počalji  hajkula Pet Feb 20, 2009 11:29 pm

-menora- ::a sta je bilo recimo 26.decembra 2004 kada je bio onaj veliki cunami u Indijskom okeanu (Juzna i Jugoistocna Azija )???

Moj rodjendan Laughing
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Sre Dec 30, 2009 4:39 pm

E pa srecan ti rodjendan sa malim zakasnjenjem Very Happy

Jeste da meni tranzitni Sa pravi egzaktnu konjukciju na natalni Pl u 8 kuci( pa mi aktivirao Mo120Pl itd ) i lose se osecam, imam nekakve lose predosecaje ... sve mi je nesto brrrrrrrrrrr What a Face ... ali da li bi neko prokomentarisao kartu za 01.01.2010 u 00:01 Beograd prilazem link do karte :

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&cid=1o1filey7zgHH-u1197088796&nhor=35846533&go.x=17&go.y=5

Neki su vec komentarisali (DUH) da ovako losi aspekti za Novogodisnju noc mogu doneti svasta ???, kao da ce biti problema u saobracaju, pa pre u nekim brdima (onako najprostije zbog Jarca Suspect ) pa ovaj Pl opozicija Mo u raku - jel' moze doci do nekog veceg stradanja ljudi -naroda ??? Izvinite za ove crne slutnje, meni je stvarno nesto loseeeee od juche ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Flora Sre Dec 30, 2009 5:14 pm

Sutra uvece, oko 20:13 očekuje nas parcijalna lunarna eklipsa, pun mecec u raku na 10 stepenu u opoziciji sa suncem u jarcu, a jarcu su jos PL, ME, VE. Ako se napravi karta za eklipse, vidi se da je MO u XI, pa je možda pametnije u novogodišnjoj noći izbeći neke velike društvene skupove.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Sre Dec 30, 2009 5:40 pm

Hvala Flora !!! A moja mama bas navalila da ide sa drugaricama na Zvonka Bogdana (u NS ), rekla sam joj da se pazi ... shvatila me najozbiljnije I love you
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  IVA Sre Dec 30, 2009 6:25 pm

Sta to ne valja kod aspekata za novogodisnje vece, ko da ce biti malo vise alkohola?
Ma sretna nova godina svima, valjda ce sledeca biti bolja! santa rendeer king
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Čarobnica Čet Dec 31, 2009 12:16 am

hajkula ::
-menora- ::a sta je bilo recimo 26.decembra 2004 kada je bio onaj veliki cunami u Indijskom okeanu (Juzna i Jugoistocna Azija )???

Moj rodjendan Laughing

Hajkulo, oprosti, SRETAN TI RODJENDAN, sa zakašnjenjem...inače i moj tata je rodjen istog datuma Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Tajna Pet Jan 08, 2010 11:50 pm

Flora ::Sutra uvece, oko 20:13 očekuje nas parcijalna lunarna eklipsa, pun mecec u raku na 10 stepenu u opoziciji sa suncem u jarcu, a jarcu su jos PL, ME, VE. Ako se napravi karta za eklipse, vidi se da je MO u XI, pa je možda pametnije u novogodišnjoj noći izbeći neke velike društvene skupove.

I ja sam ovo pomislila i ostala kuci, ali nisam cula da se nesto bitno izdesavalo... Bas cudno.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Sub Jan 09, 2010 1:53 am

Da je Mesec bio samo koji stepen bliži Plutonu, možda bi se nešto i značajnije dogodilo, ali kako je bio ipak orbis sedam stepeni i kako je u pitanju Pluton, najudeljenija planeta i još je u pitanju separacioni aspekt, to se nije ništa strašno masovno dogodilo.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Jan 14, 2010 2:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Isto

Počalji  hajkula Ned Jan 10, 2010 7:20 pm

Tajna ::
Flora ::Sutra uvece, oko 20:13 očekuje nas parcijalna lunarna eklipsa, pun mecec u raku na 10 stepenu u opoziciji sa suncem u jarcu, a jarcu su jos PL, ME, VE. Ako se napravi karta za eklipse, vidi se da je MO u XI, pa je možda pametnije u novogodišnjoj noći izbeći neke velike društvene skupove.

I ja sam ovo pomislila i ostala kuci, ali nisam cula da se nesto bitno izdesavalo... Bas cudno.


Glavni razlog sto sam navijala da sin i cerka sa drustvom docekaju Novu Godinu kod nas u kuci. (Pitajte me ko je najvise skakao cheers )

Mada, moja iskustva u pracenju pomracenja kazu, da se retko kada nesto desi bas u to vreme. Pomracenja najavljuju buduce dogadjaje. Prate se tranziti.

Gleda se natalni horoskop, osa pomracenja u odnosu na njega, aspekti. (Poredi se sa joj jednom kartom, ja sa solarnim horoskopom.) Onda pratim tranzite.

Ovo pomracenje je bilo delimicno, mala povrsinica je bila zaklonjena.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Sre Jan 13, 2010 10:47 pm

Zemljotres na Haitiju ... strasno No

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=14765
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  hajkula Čet Jan 14, 2010 12:29 am

Je li mesec u jarcu u vreme zemljotresa na Haitiju? (onda je 90 saturn i 0 pluton) a cesto se vidi merkurova upetljanost u vreme zemljotresa, sto dugo nisam mogla da pojmim ali eto, proveravali smo na jednom drugom forumu.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Čet Jan 14, 2010 9:36 am

hajkula ::Je li mesec u jarcu u vreme zemljotresa na Haitiju? (onda je 90 saturn i 0 pluton) a cesto se vidi merkurova upetljanost u vreme zemljotresa, sto dugo nisam mogla da pojmim ali eto, proveravali smo na jednom drugom forumu.

(na drugom forumu) Luche je stavila da je zemljotres u 16:53 i da je Mo u strelcu ???

Mundana astrologija Haiti
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Čet Jan 14, 2010 2:21 pm

Saturn kvadrat Pluton je na žalost ovde delovao, a i Mesec kvadrta Uran, iznenadno događanje, panika, jaka uzbuđenja, a kad je Mesec ušo u konjukciju i sa Plutonom sve više otrkrivanja žrtavai stradanje masovno se nastavilo, patnja, velika emotivna bol, tuga, šokovi, užas. Crying or Very sad


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Apr 15, 2010 11:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Milica Pet Jan 15, 2010 1:25 am

Boze sacuvaj!
Pedeset hiljada mrtvih...katastrofa!
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Sub Jan 16, 2010 2:57 am

Solarno Pomrčenje u Jarcu, može samo da oteža stvari i donese patnju i nezadovoljstvo ljudima, posebno onima koji su ugroženi.

Nezadovoljstvo, depresivnost, melanholiju i apatiju, pad raspoloženja i novine koje takve kakve se nisu željene. No
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Čet Apr 15, 2010 8:33 am

Zemljotres u Kini No

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/04/100414_china_dead.shtml

Svi zemljotresi su u jako siromasnim oblastima ...sta nas jos ceka ove godine ??? Suspect

Sada vec treba i neki vulkan da proradi ??? Question
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Čet Apr 15, 2010 11:57 am

Draga Menora, nadajmo se da će bar Jupiter u Ribama pokazati svoju dobru stranu i da će biti više razumevanja i plemenitosti onih kojih žive u blagostanju, bogatstvu.

Dolazak Mladog Mesec je uticao, u oba slučaja na zemljotrese. Nadam se da će narod biti ovog puta hrabariji, zhvaljujući Mesecu u Ovnu i da će biti više aktivnosti i rada koja će umanjiti patnju i očaj ljudi koje je ovaj zemljotres pogodio. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Apr 15, 2010 12:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Čet Apr 15, 2010 12:10 pm

Mneora, o tom vulkanu na Islandu, koji bi mogao da prpradi i koji bi koliko sam razumela izazvao promenu klime, nekako se plašim da razmišljam.

Pluton u Jarcu, zemlji koja se vezuje i za Island, kada bude bio opet u kvadratu sa Saturnom, da li može uticati na pokretnje vulkana.? Iskreno, želim da verujem da neće uticati na pokretanje vulkana, koji bi mogao uticati na promenu klime. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty re

Počalji  IVA Čet Apr 15, 2010 3:49 pm

Evo pronalsa sam vesti o vulkanu:
Erupcija ispod Eyjafjallajökull-a glecera se ne stisava ni danas drugog dana,vec se prosiruje.
Linija prosirenja vodi ka Katli najopasnijem vulkanu na Islandu. Geolozi kazu da ova erupcija moze da potraje i nekoliko meseci do godine dana.
Vulkan je blokirao i letove u Severnoj Evropi.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/112133/Vulkan+na+Islandu+izbacio+crni+dim+i+belu+paru.html
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Čet Apr 15, 2010 3:51 pm

Evo bas sam sada htela da okacim tu vest !!!

Vec sam pisala na ovoj temi , imam bas los predosecaj za ovu godinu ,nazalost ... ne umem to da objasnim Embarassed
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu