Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit Urana na natalni Mesec

+2
luna
gernica
6 posters

Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  gernica Pon Apr 20, 2009 2:02 pm

Moj jadni Mo je na 4* Ovna, a Uran mu se polako priblizava.
Uran je vl VII, a dolazi iz V - nije valjda ono sto naslucujem?! Shocked
Kako ce do jeseni ovaj moj Mo biti napadnut od tranzitnog Sa u Vagi, a kako
je kvadrat sa tranz Plu vec tu, predpostavljam da ce ovo biti teska bitka!
Mozda promena statusa na skoro svim poljima?
Saturn je vl VI i suvladar VII, a dolazi iz IV, tako da verujem da
ce tu biti mnogo trvenja, ali ipak me zanima i vase vidjenje i kakvo je vase iskustvo
u prevazilazenju ovih aspekata.
Ostaje mi uteha da su T kvadrati odlicni pokretaci!
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  luna Čet Feb 04, 2010 1:25 am

Tranzit kroz vodoliju i IV kucu i konjukcija natalni mesec
pocetak tranzicije urana kroz IV obelezio je moj povratak sa fakulteta u grad gde sam rodjenja i kod roditelja, razocarenje u porodicu (oca), jako losi porodicni odnosi, razbijanje ilizuja, najgori moguci strahovi iz porodice selili su se na okruzenje oko mene, psihicka napetost - nisam ni znala sta sve covek moze izdrzati. Promene koje je doneo su bile u porodici - konjukcija sa mesecom je bila teska. E sada najbolje resenje za mnoge probleme u toku tranzita kroz IV bila je selidba ali u to vreme finansije nisu dozvoljavale. Nakon ulaska u V (pre par godina) nista od nekih znacajnijih promena, kao da se nastavio kontinuitet desavanja tranzita kroz IV.

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Tranzit urana

Počalji  Mrvica Pon Mar 29, 2010 1:30 pm

Moje pitanje nije baš vezano za ovu temu ...ali pošto je ipak vezano za Uran...smestila sam ga ovde.... Wink
Ako je problem, prebacite..

Elem, primetila sam da dok je tranz. Uran u ribama ( moje II polje ) da osim što sam iznenada dolazila do novca...ponovo sam uspostavila neke kontakte sa prijateljima koje jako dugo nisam ni čula ni videla....tu su uglavnom ljudi iz osnovne i srednje škole ( Nept. je u 11.polju u strelcu)
Šta mogu da očekujem kada bude ušao u znak ovna? Mars mi je u 7 polju ? No

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  galaksija Ned Apr 04, 2010 12:42 pm

Mene jako plasi ulazak urana u ovan jer ce kvadratirati moj natalni mesec u 4 polju,a uz to i saturn ce praviti kvadrat mesecu,pluton opoziciju,tesko meni!bojim se za dom,za zdravlje...............neznam sta bi jos moglo ovo da mi donese?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  Astrotanja Ned Apr 04, 2010 1:29 pm

Glaksija, važan je naš mentalni stav, naša pripravnost da dočekamo promene, da im se prilgodimo, nađemo sebe i u onome što je neželjeno ušlo u naš život, jer sva iskusšenja na koja dolazimo trbaju da ili ojačaju, ili nečemu nauče, ili as suoče sa nečim što možda treba da menuamo kod sebe. Kako kvdrati aktviraju, oni su često onaj vetar u leđa koji doprinese da nešto učinimo. Tako naprimer osoba koja ima Mesec u četvrtoj u blizancima je počela da gradi kuću kda joj je trnzitni uran u prvoj u ribama pravij (umetnutoj) kvadrat sa natalnim MEsecom u četvrtoj, a preselila se kad je Jupiter bio u trigonu sa natalnim Mesecom.

Galkasija, proći će dosta vremena dok tebi Pluton uđe u opoziciju sa natalnim Plutonom. , prvo će sturn napraviti kvadrta sa Mesecom. . On će zahtevati da uneseš više truda u odnosima sa drugima, posebno starijim osobama, ili konzervativnim, koje mogu d donesu izvesno neraspoloženje, ili brigu, ili zahlađenje u odnosima sa nekom osobom koja je u simbolici Saturna, ti ćeš moći da shvativši šta ti ovaj aspekt može doneti već biti pripravan i zauzeti poztivan mentali stav prema onome što dolzi . Ukoliko tada tranziti Venere budu povoljni, biće ti lakše. Venera takođe upućuje gde bi mogao biti izlaz iz takve situacije, pa ako tranzitira trećom, onda je to kruz komunikaciju koja može biti prijtn, diplomtska, ili više razumna, sve zavisno kojim znakom tada bude ona trnzitrrala. Dakle gledaj gde je tada Venera i nastoj da u njoj prionađeš olakšanje i izlaz, posebno kada prvi dobre tranzite. Gledaj sa kojom planetom i u kojoj kući, jer sve to može biti pokazatelj kako bi bilo dobro da postupaš i da ne dozvoliš da te Saturn ne muči, nego da te uči, šta treba prihvatiti,recimo kakvu odgovornost prema drugim ako je u 7. , prema finansijama ili imovini drugih kada je u osmo, ili nešto što je u simbolici tog te kuće i tog znaka. Saturn u vagi uči nas pre svega odgovornosti vezanoj za odnose sa drugima, saradnji, usaglašavnju zajedeničkih gledišta itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  galaksija Ned Apr 04, 2010 1:57 pm

Hvala vam Tanja na tumacenju!Mene iskreno najvise plasi opozicija plutona na moj natalni mesec koja ce biti pracena i ovim drugim aspektima.bojim se nekih problema u domu ili da mi zdravlje bude ugrozeno.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  Astrotanja Ned Apr 04, 2010 2:10 pm

Promene mogu da se odnose na jednog od roditelja i to pre majku. Neka preventivno kontroliše zdravlje, obrati pažnju na oseteljive organe, menja nešto u svojim navikama življenja, ishrani i u slučaju da do]e do zdravstvenih problema , do prvih nekih simtoma da odmah reaguje na njih, da sve što može da preduzme da olakša situaciju. Važno je da se preduzme ono što može. Tranziti Pluton se maksimalno osete -, + 2 stepena, tako da neće istovremeno i Saturn da pravi aspekt sa Mesecom, što je vrlo bitno, povoljno. Pogledaj kakve tranzite tada pravi Saturn i ukoliko su povoljni onda vidi šta je to što može trudom, naporom, discpliom da se uradi. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Apr 08, 2010 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  galaksija Ned Apr 04, 2010 2:15 pm

Mama ima problem sa secerom u krvi,na granici je ali redovno uzima lekove kao i za krvni pritisak.Tata ima osetljivije zdavlje.Moze li ovaj aspekt znaciti i promenu prebivalista za mene licno?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  alea Čet Apr 08, 2010 4:00 pm

Meni je pretprošle zime krenuo tranzit UR 120 MO.
U isto vreme je krenuo tranzit NE 0 JU 90 MO.

Koliko me je emotivno iscrpljivao ovaj kvadrat, toliko me je intelektualno stimulisao UR 120 MO, jer mi je UR vladar 3 p. u 11. a MO vladar 8 p. u 12. pa mi je doneo interesovanje za astrologiju, koje me drži, evo ima godinu i po dana...Smile

Polako mi se približava UR 120 SO, i ja se tom aspektu jako radujem, a ako mi donese toliko dobra kao na MO, onda ću se konačno osloboditi mnogih stega koje su me godinama mučile...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  Astrotanja Ned Apr 11, 2010 12:44 pm

Alea, velike promene u tvom porodičnom životu i domu doneće ovaj aspekt. Moglo bi doći i do većih promena, možda i neka selidba,putovanje, vl. 3. u 4. ako o tome govore i drugi tranziti , progresije.

Biće dinamično, aktivno vezano za 4. polje, dom, porodic, roditelji, imovina itd. Takođe može doći do sticanja veće nezavisnosti i otvaranja novih vidika, uvođenje nekog novih aktivnosti u dom, jer je vladar 3. u 4. itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit Urana na natalni Mesec Empty Re: Tranzit Urana na natalni Mesec

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu