Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom

2 posters

Ići dole

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom Empty 28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom

Počalji  Astrotanja Uto Apr 28, 2009 10:03 am

Danas, kao i juče Mesecje u Blizancima, pa pomaže komunikaciji, poznanstvima, susetima,druženju, razmeni kretanju, mentalnim aktivnosti., putovanjima i sl.

Danas u poslepodnevnim stama Mesec će napraviti najpre trigon sa Jupiterom i to će se osetiti oko 14. s, što će pozitivnu energiju doneti, bolje raspoloežene i uspešniju komunikaciju, pozitivnu razmenu, a zatim će već oko 16 sati napraviti istovremeno kvadrat sa Uranom i trigon sa Neptunom. Budite oprezniji ako putujete, zbog kvadrta Mesec i Urana. Biće više uzbuđenja, iznenadnih susreta, neplairaih razgovora i nekih neočekivanih promena. Neki će biti nešto napetiji.
Pozitivno je što će istovremeno da donese i neke srećno oklnosti. Intuicija u komunikaciji i razmeni biće pojačana, pa će razmena kod nekih biti ne samo verbalana, već onima koji su skloni tome i telepatska. Inpiracija će postojati, pa oni koji pišu i bave se radom na medijama mogu bolje prolaziti.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Apr 28, 2009 8:01 pm

Ovo,moram da prokomentarisem.Danas sam skroz bila tuzna i neraspolozena.Medjutim,pre 2 sata me je pozvao moj mali bratanac,da mu pomognem oko pisanja sastva za skolu.I ja sam sada sasvim nova osoba,skroz ispunjena radoscu sunny
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom Empty Re: 28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom

Počalji  Astrotanja Uto Apr 28, 2009 8:26 pm

Vedrana, pa da Device se dobro osećaju kada drugima pomažu, ili kada se osećaju korisnima, kada nekome trebaju i kada rade. Zato su i često dobri lekari,ili su izuzetno dobre u pružanju usluga drugime,kao i podučavanju drugih, posebno kada je Devica izražena, kao tebi u prvoj. Ti si dupla Devica i to sa Mesecom u petoj, koja se odnosi na decu.
Trenutno ti je Mrekur visoko na nebu,u Biku u 9., a Mesec u 10.,pa me ne čudi premena raspoloženja, koja je bila uslovljena Mesečevim trenutnim trazitima☀
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom Empty vedrana

Počalji  vedrana Sre Apr 29, 2009 12:19 am

Draga Tanja,tacno je da se mnogo bolje osecam kada pomazem drugima,ali ipak mislim da pomaganje deci mi najvise prija i cini veoma srecnom.Ali deci previse delijem ozbiljno,pa je to problemcic Sad
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom Empty Re: 28. april Mesec u Blizancima, trigon JU, NE, kvadratu sa Uranom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu