Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

5 posters

Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  Astrotanja Pon Maj 11, 2009 2:23 pm

Mesec je danas u promenljivom, vatrenom znaku, Strelcu i u prepodnevnim satima je pravio istoveremeno kvadrat sa Saturnom u Devici i trigon sa Masrom u Ovnu. Kvadrat sa Saturnom je doneo izvesne napore i teškoće koje je trebalo prevazići,nekima i neke unutrašnje blokade, nesigurnost ili nemoć, slabos, ili strah, ali istovremeno i mogućnost da se takvo stanje prevaziđe aktivnošću, odvažnošću, trudom, kretajem, ili delovanjem.

Bila sam upravo u takvoj jednoj situacijii dogodilo se da situaciji i papiri koje sa pripremala za jedan moj javni nastup sam zaboravila, a tu se umešao i retrogradn Merkur, ali sam upravo smelošću i unutrašnjom mirnoćom uspevala da se dobro koncentrišem i da izložim bolje nego uobičajeno. Mesec mi je bio u konjukciji sa natalnim Merkurom u Strelcu na vrhu moje pete.


Kako ste vi setili ovaj tranzit i kako je uticao na vas?

sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Maj 11, 2009 6:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty Re: 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  Snezana Pon Maj 11, 2009 6:16 pm

Na Saturna sam ljuta Mo90Sa, neću i da pričam sa njim (natalno Sa90Me), ne zanima me- tako jedino kaže Uran pa sebe danas gledam kroz Uran Smile , Mars me obradovao svojom inicijativom a kasnije i Venera učinila srećnom jer se radovala mom prezentu Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty Re: 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  Bambola Pon Maj 11, 2009 9:43 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty Re: 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  beli lav Pon Maj 11, 2009 11:15 pm

mnogo sam bolje raspolozena,nego kada je bio u Skorpiji.bas mi se skita negde,osecam visak energije,dosta sam igrala uz muziku.ali primecujem i da se prisecam nekih starih stvari,nekih koje su se desile pre nekoliko dana i mozgam o tome kao luda.e to je bezveze. bounce
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty Re: 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  smesko Uto Maj 12, 2009 8:57 am

puna sam vam snagice..jako mi je prijao i pun mesec..jedino sto sma nocas soetila nemir..ne znam d ali je zbog ovog tranzita..losije sma spavala nego inace.
svakako sma puna energije!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom Empty Re: 11.05. Mesec u Strelcu u kvadratu sa Saturnom i u trigonu sa Marsom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu