Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

+4
joki22
smesko
Bambola
Astrotanja
8 posters

Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 9:47 am

Mesec je u jutarnjim satima oko 8.i 9.s u konjukciji sa Jupiteromm i Neptunom. Ovo stelijum u Vodoliji pokrenuće neke pozitivne promene, doneti više nade i vere, bolje raspoloženje, uticati povoljno na komunikaciju i razmenu, posebno u jutarnjim satima. Mesec je u i kvadratu sa Suncem, što će doneti i neku vrstu nemira,ili nesklada, ali se to može aktivnošću prebroditi, posebno jer će već oko 13. satim biti u trigonu sa Merkurom, pa će se komunikacija poboljšati, a susreti i razgovori će biti prijatniji i lakše će se odvijati.

Danas je i Sunce u kvadratu sa Neprunom pa su moguće konfuzije, nejasnoće, zablude, obmane, ili razočarenja. Energija će biti nekima u padu,pa više odmarajte i pokušajte da uživate u muzici, umetnosti, nečemu što će predstavljati poztivan način begstava od svakodnevnice i da se sačuvate od eventualnih uticaja.

Najlepša vest je vezana za prestanak retrogradnog kretanja Saturna, koji traje od 30. decembra prošle godine. Ovo će omogućiti u narednom preriodu da neke kočnice, zastoji, blokade, ili unrtašnje prepreke bivaju otklonjene i da bude više istrajnosti, uprnosti i da radom (Devica) i znanjem dođe do napredka. Very Happy
Ovo je dinamičan dan sa puno dinamike i promena. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Bambola Ned Maj 17, 2009 10:45 am

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  smesko Ned Maj 17, 2009 10:53 am

neverovatnoo..cim sam otvoprila oci raznom zorom sam osetila potrebu da ovaj dan treba da napravim takvim da vlada potpuni mir u meni!
a za to mi uvek dobro posluzi citanje, komunikacija sa ljudima koji slusaju i koje cujem..muzika naravnoo!

a moram da nazdarvim zbog prestanka retrogradnog saturna! cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  joki22 Ned Maj 17, 2009 6:49 pm

Nadam se da cu se napokon otkociti!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  beli lav Ned Maj 17, 2009 10:02 pm

joj bas sam bila nervozna prepodne a i osecala sam neku slabost,kao da cu da se onesvestim,a koncentracija nula,popodne je vec malo bolje.bas sam se pitala sta se to desava na nebu kada sam sve nesto bzv.super je sto sam odgledala Petra Pana,izvukla sam i neke zakljucke. I love you
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Snezana Ned Maj 17, 2009 10:34 pm

Tranzitni Satur u Devici će tri dana biti stacioniran, stoji na 14.55, to je osećanje njegove težine, to vreme kada planeta prelazi iz retro u direktan hod malo teže se podnosi, sledeći retro hod je u januaru 2010 iz Vage ponovo u Devicu (april maj 2010).
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 11:13 pm

Snežo u mojim efermeridam, on će i sutra biti na 14. 54.7. a zatim već preksutra naa 14.54.9.

Meni je upravo danas doneo odlazak podstanara, građevinara, jer je mi je Saturn vladar šeste u drugoj.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Maj 17, 2009 11:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 11:21 pm

Snežo, da on je stacioniran još sutra. U mojim efermeridam, on će još sutra biti na 14. 54.7. a zatim već preksutra na 14.54.9. Ti ga sigurno veoma osećaš jer ti vl. Ascedenta?

Meni je upravo danas doneo odlazak podstanara, građevinara, jer je mi je Saturn vladar šeste u drugoj.
Ujedno je danas poslednja četvrt Meseca bila u jutarnjim satima.

Meni je dan bio uglavnom dobar, radan, dinamičan i pozitivan. Ovog puta me ništa nije poremetilo, čak ni kvadrat Neptuna i Sunca, me osim ove male trenutne konfuszije nije doneo ništa posebno loše. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Snezana Ned Maj 17, 2009 11:27 pm

Astrotanja ::Snežo, da on je stacioniran još sutra. U mojim efermeridam, on će još sutra biti na 14. 54.7. a zatim već preksutra na 14.54.9. Ti ga sigurno veoma osećaš jer ti vl. Ascedentom, ali uskoro će Question
Meni je upravo danas doneo odlazak podstanara, građevinara, jer je mi je Saturn vladar šeste u drugoj.
Ujedno je danas poslednja četvrt Meseca bila u jutarnjim satima.

Meni je dan bio uglavnom dobar, radan, dinamičan i pozitivan. Ovog puta me ništa nije poremetilo, čak ni kvadrat Neptuna i Sunca, tranzitni mi nije

Tanja, retro Me nas muči sunny

Jeste osetila sam ga baš, baš, ne volim da pišem tužne priče, celo popodne gledam nekoliko natala u kumovskoj porodici koja osta bez jednog člana i to na retro tra Sa90Ma u mom natalu, Sa u XII - kum Sad Sad
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 11:53 pm

Snežo, žao mi je.
Primetila sam da ovaj aspekt često donosi gubitke, rastanke i slične teške stvari, a posebno Jarčevima u ascedentu.

Mislila sam dopisati, ali eto izgubih koncentraciju gledajaući u efemeride, da će tebi uskoro Jupiter u konjukciji sa Neptunom doneti više vere i optimizma.

: sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Snezana Pon Maj 18, 2009 12:10 am

Gledam baš sada tranzit Saturna od pre 13 godina, kada je iz Riba moja II kuća pravio kvadrat sa Marsom u V, tada sam dobila kuma koji je mene venčao (nije ista osoba) a sada u VIII izgubila onog koga sam ja venčala koji je inače Devica. Astrosimbolika.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Čarobnica Pon Maj 18, 2009 11:27 am

Žao mi je, Snežana

ali kad već pišemo o tranzitu Saturna, mene čeka njegov tranzit na Mars u 8. kući u prvoj polovini septembra, a Mars vladar 5.kuće pa ja to tumačim kao nekakav prekid komunkacije a vezano uz neke emotivne odnose (Sa vl.3 kuće)...a nedavno sam doživela da je nečiji tr.Saturna na natalni Mars u 5. kući (Mars vl.3.kuće) upravo to doneo prema meni...

Taj prekid može i da traje, ali ono što mene zanima jeste može li Saturn i da nastavi, vrati tu komunikaciju i u kom aspektu? Jer sam čitala nam Sa vraća nešto staro od ranije poznato...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Izida Pon Maj 18, 2009 1:03 pm

Samo kad krete vise SA i sad se nadam da cu da danem dusom bar dok ponovo nekrene retro...sad cemo da vidimo sta ce da bude ide direktno kroz 7 sad ce na UR i PL pa sam sebe malo da gleda.pa 120SO,MO..60JU..150VE-ovo ima da me izludi ala ce da mi se nakaci neki matorac a ja..hahah..ma nemam pojma mlatim..nek pogleda neko jer ja nerazumem SA nikako..i da u solarnom mi je u 5 zajedno sa UR i PL pravi stelijum a to je moja 12 natalna-uzas..sta li ovo moze da znaci osim vreceanja nekog starog mozda... Question
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan Empty Re: 17.maja mesec u konjukciji sa JU i NE, NE90SU, Saturn nije više retrograan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu