Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

retrogradni Me u Biku do kraja maja

2 posters

Ići dole

retrogradni Me u Biku do kraja maja Empty retrogradni Me u Biku do kraja maja

Počalji  inja Ned Maj 17, 2009 10:06 am

Prvo se izvinjavam ako nisam trebala otvarati novu temu, pa je mozete spojiti sa nekom drugom ako sam zabrljala. flower
Meni ovaj retro Me sada seta 5.poljem i preci ce preko natlnog Mo. Natalno prave 135. Sta moze dati ta konjukcija?
Jel retro Me krivac sto dodje do odlaganja puta na koji sam trebala ici? A put je trebao dati i uzivanje...
No
I sve mi je sad nekako usporeno...
Kako na vas utice ovaj retro Me?
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

retrogradni Me u Biku do kraja maja Empty Re: retrogradni Me u Biku do kraja maja

Počalji  Astrotanja Ned Maj 17, 2009 10:30 am

Inja, kad je Merkur retrogradan nije povoljno vreme za putovanja, novine. Tebi je i 14. 05. Sunce bilo u konjukciji s natl. Mesecom što često nepovoljno utiče na emocije, raspoloženje pa i na energiju Ne znam da li je u planu bio kraći ili duži put? Merkur ti je vl. 9., a tu je sad i tranzitni Saturn, pa ako je duži put tada mi je jasno šta ga koči, mada retrogradni Merkur može pomeriti i kraći put, doneti odlaganje,
Tebi kao Vagi ne odgovara ni kada tranzitiraju planete Ovnom, jer t prave opoziciju sa natalnim planetama u Vagi. Zato će ti juna kada bude puno 5. biti bolji period. Jupiter ti je takođe pravio kvadrat sa Mesecom natalnim, ali t opolako prestaje pa ćeš se uskoro bolje osećati, a posebno će ti pozitivne promenei doneti Mlad Mesec u Blizancima. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

retrogradni Me u Biku do kraja maja Empty Re: retrogradni Me u Biku do kraja maja

Počalji  inja Ned Maj 17, 2009 10:56 am

Draga Tanja hvala za komentar, uvek si tu da pomognes! sunny
A put od 230 i neki km , meni to ni dugo ni kratko.
Dakle i naredni vikend da preskocim... Ih, al kad dodje jun... eto meni putovanja i selidbe! Very Happy
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

retrogradni Me u Biku do kraja maja Empty Re: retrogradni Me u Biku do kraja maja

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu