Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

5 posters

Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Pon Maj 18, 2009 1:16 pm

Danas je retrogradni Merkur u konjukciji sa Suncem, što dovodi do nedostatka realnog sagledavanja stvanosti, pogotovo što su obe planete još uvek u kvadratu sa Neptunom(- 1), a Mesec je u Ribama. Ovaj aspekt donosi sumnje, nedoumice i sl. Mogući su i dalje susreti sa osobama iz prošlosti.

Ako nije neophodno nemojte donositi odluke i više se oslanjate na intuiciju zbog Meseca u Ribama.
javascript:emoticonp('sunny')


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Maj 18, 2009 5:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  smesko Pon Maj 18, 2009 5:02 pm

hmm..meni je ovaj dan preeediiivan!bozanstveno miran i skladan..
ne znam..izgleda da je na mene ovaj tranzit delovao nekako drugacije..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  Darko Pon Maj 18, 2009 5:10 pm

i meni Smile

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  Astrotanja Pon Maj 18, 2009 5:26 pm

Dragi moji Rakovi, vama odgovara Mesec u Ribama, jer je u trigonu sa vašim Ascedentom, ili Suncem. Oni kojiimaju Ascedent u Devici, zovu me i kukaju, brinu, nezadovoljni su. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  Čarobnica Pon Maj 18, 2009 5:33 pm

A mene ušeprtljao Merkur...pa me muči neka računica... Shocked
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  beli lav Pon Maj 18, 2009 10:22 pm

primetila sam da mi je sestra zivnula danas,a u horoskopu je Rak Cool .ja sam definitivno bolje nego juce,taj napad na Neptun sam bas tesko podnela.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama Empty Re: 18. maj Retrogradbi Merkur u konjukciji sa Suncem, Mesec u Ribama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu