Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

+3
vedrana
Makica
Astrotanja
7 posters

Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Astrotanja Pet Maj 29, 2009 11:12 pm

Mesec je juče bio u Lavu, ali osim sektila sa Suncem nije pravio nijedan aspekt.

Međutim, zato će ove noći i sutra pre podne praviti brojene aspekte i ovo će za mnoge biti dinamična noć.

Mesec će upravosada oko 22 i 23 je u kvadratu sa Merkurom, pa će biti malo naperosti, sukoba između i razuma i emocija, nekim će ovo doneti neodlučnost, drugima nemir, ili manje nesporazume i sl. Međutim, ubrzo posle već oko 23-24.s , oko ponoći će Mesec biti u trigonu sa Venerom , što će doneti bolje raspoloženje, više pozitivnosti, radosti, zabave, ljubavi, veselja, provoda itd. U ranim jutarnjim satima Mesec je u opoziciji sa Neptunom i Jupiterom, što neće dopriniti jasnoći viđenja, biće pomalo zabune, iskrivlejnih slika stvarnosti, sklonosti ka preterivanju. Oni koji obeležavaju proslavu mature, ili nešto drugo proslavljaju, a Mesec u Lavu često donosi proslave, mogu izgubiti osećaj realnosti i biti skloni preterivanju.

Sutra u prepodnevnim satima Mesec će biti u trigonu sa Marsom, pa će biti više energije, aktivnosti, privlačnosti, hrabrosti i odlučnosti u postupcima.

Da dodam da se ovih dana više govori o deci i njihovim ponašanju, problemima , o maturi upravo zbog boravka Meseca u Lavu i Sunca u Blizancima, pa otuda puno tema vezanih za školsku decu.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Maj 29, 2009 11:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Makica Pet Maj 29, 2009 11:18 pm

Ja sam izgleda najgora,bas me pre koji minut uhvatila panika oko ispita,nervoza
e sad da li je to zbog pms-a ili aspekta,ko ce ga znati Sad

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Astrotanja Pet Maj 29, 2009 11:24 pm

Makice, ti imaš ascedent u Raku, pa na tebe utiču Mesečevi tranziti. Na sreću to će brzo proći, jer najbrži su mesečevi tranziti. Mesec u Lavu ne deluje baš najbolje na tebe, jer imaš puno planeta u Vodoliji i Mesec ti je u Vodoliji, ali je zato dobar na vrhu Vage i sl.
Dobra stvar što će Merkur od 1. juna da se prestane da ide retrogradno i krene napred, pa će i koncentracija biti za većinu nas bolja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty vedrana

Počalji  vedrana Pet Maj 29, 2009 11:31 pm

Ne znam zasto,ali ja se osecam kao dupli lav,malo ovna,strelca,vage.A raspolozenje cheers
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Doree Sub Maj 30, 2009 12:38 am

i ja sam u panici oko ispita a također me ne znam šta nije natjeralo da idem gledat slike koje me jako pogađaju (ljubavne tematike)
inače ja sam također asc rak a mjesec mi je u lavu
da li je sad povoljno virjeme za učenje Smile
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  joki22 Ned Maj 31, 2009 12:20 am

Mene isto hvata oko ispita!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  afrodita Ned Maj 31, 2009 7:26 pm

Neptun kreće retrogradno, što će na neki način usporiti napredak kojem težimo, tražiće preispitivanje na nivou lične vere ili nevere. Ovaj period je povoljan za otkrivanje onoga što nam je „promaklo“, za jačanje ličnih uverenja u koja smo možda sumnjali...

No, kako je retrogradnost Neptunu bliska (srodna 12) to ovaj uticaj neće biti bitno vidljiv, opipljiv, već će se odvijati na podsvesno-nesvenom nivou, a rezultati će postati vidljivi početkom novembra kada krene ponovo direktno.

Nedelju završavamo sa Mesecom u Devici, gde nas već duže vreme očekuje konjunkcija sa Saturnom, pa, obzirom da će u nedelju Mesec praviti i kvadrat ka Suncu, to je najbolje izbegavati teže poslove, sve što može narušavati zdravlje, posebno jer je i Mars tada na poslednjem stepenu Ovna.
Merkur kreće direktno takođe u nedelju, pa će tokom naredne nedelje situacija sa simbolikom Merkura biti sigurno daleko povoljnija...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Astrotanja Ned Maj 31, 2009 10:09 pm

Afrodita,dobro nam došla!
Ne zaboravimo da je Neptun u konjukciji sa Jupiterom, pa tu vera ima šansu da nadjača neveru, jer princip vere najviše živi u ovom aspektu. Kako je i Uran u Ribama koja se odnosi na veru, onda je onda ovde imamo unutrašnje nadanuhnuće koje daje podstiticaj verovanju, koje istina može da bude više stvar unutrašnjeg doživljaja , nego što će javno da se ispoljava, upravo zbog retrogradnosti Neptuna.

Mesec je u ovim večernjim satima oko 19.-20. bio u trigonu sa Merkurom, što je povoljno za sve vas koji ste u to vreme učili, komunicirali, pisali. Ovde imamo više ideje, živahniju radnu atmosfer, posebno što kao što je Afrodita napisala Merkur ne ide više retrogradno. Kada ide retrogradno on je onda više usmeren ka unutrašnjoj komunikaciji, razmišljanju, nego ka spoljašnjoj komunikaciji.

sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pon Jun 01, 2009 7:29 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 7:16 pm

afrodita dobro anm dosla..izvini, ja te nisma videla do sada..a tvoj post me se dopao..nacin izlaganja.. bounce
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 2:07 am

Hvala svima na pozdravu, i na gostoprimstvu...yaista volim , obožavam astrologiju...ovde smo da se družimo..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu  u brojnim aspektima Empty Re: 29.05 i 30. 05 Mesec u Lavu u brojnim aspektima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu