Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

4 posters

Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 7:52 pm

Prijemčivost, ili sklonost uticajima drugih imaju pre svega najviše osobe koje imaju izražene vodene elemente i to Rakovi i Ribe i to više feburaske i one rođene u prvoj polovini marta. Oni su više emotivno sklone uticajima drugih. Mentalno to mogu biti i osobe koje imau Merkur u Ribama. Prijemčive za utcaje su i neke Device, posebno kada je o zdravlju reč, posebno kada kada slušaju o izlaganja o zdravlju. Osobe sa Neptunom na ascedentu su takođe sklone uticaju, a ne retko i na Ic, ili u Neptunom u konjukciji sa Mesescom.

Kakvo je vaše iskustvo u tome? Je ste li sklone uticajima drugih? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Izida Čet Jun 25, 2009 3:45 pm

Ja nemam pojma sta je to kod mene sto me cinio podloznom uticajima drugih ljudi ne uvek ali kada se to dogodi onda idem u ekstreme, u stanju sam da se posvadjam sa svima jer toliko podpadam pod uticaj nekoga da to postaje smesno...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 11:33 pm

Duso, tebi je Neptun kulmintna plantea, najbliža je Mc, te otuda ta velika povremena sklonost uticajima drugih.
Dok tranzitira prvom hoće da stvori takođe otvorenost za uticaje drugih, posebno kada je na Ascedentu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  hajkula Uto Jul 07, 2009 12:57 am

Ako se misli sta daje prijemcivost da drugi manipulisu osobom, onda je to osetljiv mesec, neptun u 7 ili 4 ili 10 (ovim redom). Neptun u aspektima sa licnim planetama, vladarem.
Neptun na ascendentu, daje prijemcivu osobu ali ona ipak (najcesce) dobija sposobnost da sama utice na druge.

Merkur-Pluton, osoba moze da ima izuzetnu snagu reci, neverovatnu sposobnost uverljivosti.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Astrotanja Uto Jul 07, 2009 1:55 am

Hajkula,slazem se sa tobom i sto se tice Meseca, posebno kada je on na Ascedentu, ili Dc, a znaci: Rak, Ribe, Strelac itd.


Sve zavsi i kako se koristi taj uticaj, odnosno kakav je to uticaj pozitivan, ili ne. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  hajkula Sre Jul 08, 2009 12:41 am

Da, Astrotanja, tako na primer, mesec na Asc moze da da samosazaljenje
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Strelica Sre Jul 08, 2009 1:14 am

hajkula ::Da, Astrotanja, tako na primer, mesec na Asc moze da da samosazaljenje

Uh! Da je samo to,pa da im se i progleda kroz prste... Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  hajkula Sre Jul 08, 2009 1:32 am

Osobe koje u horoskopu nemaju planete u kardinalnim kucama i znacima (1, 4, 7, 10 kuca), puno planeta u 5, 6, 9, pa jos slabiji mars, ne umeju same da pokrenu akciju, ,,ne umeju same da zive,, u svemu zavise od okoline, okolnosti. Njih stalno treba podsticati. Ako je jos mesec u vodoliji, to su oni sto bi sve za druge ucinili.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  hajkula Sre Jul 08, 2009 1:46 am

Strelica ::
hajkula ::Da, Astrotanja, tako na primer, mesec na Asc moze da da samosazaljenje

Uh! Da je samo to,pa da im se i progleda kroz prste... Laughing

Mesec na asc u zenskom horoskopu, pa moze da im donese suparcnicu a u muskom, omiljenost od zena.

Ne znam na sta si mislila? Inace, imaju lepe krupne oci.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Strelica Sre Jul 08, 2009 2:19 am

hajkula ::
Strelica ::
hajkula ::Da, Astrotanja, tako na primer, mesec na Asc moze da da samosazaljenje

Uh! Da je samo to,pa da im se i progleda kroz prste... Laughing

Mesec na asc u zenskom horoskopu, pa moze da im donese suparcnicu a u muskom, omiljenost od zena.

Ne znam na sta si mislila? Inace, imaju lepe krupne oci.

Ma ok oci i omiljenost i sve to sto je njima samima,ali teski su za okolinu,bar ovu kakva sam ja. Ja ih jako tesko podnosim pa da je Mo u ne znam kom znaku a pravo da ti kazem ni asc u Raku mi ne lezi bolje,ko ce njih ispratiti i njihova raspolozenja i pazi sta ces da kazes i ost... Moja jako dobra drugarica iz detinjstva ima asc u Raku,inace je Lav. Ja za nju moram da se spremim,nema banem ti na kafu i slicno,a zivimo u istoj ulici... Na to sam konkretno mislila...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih? Empty Re: Šta je to što nas čini sklonim uticajima drugih?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu