Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mesec u 12.

+13
Izida
Jacca
Astrotanja
jassna
katarina
viktorij
Milica
alea
golicava mašta
hajkula
DUH
Strelica
ivana..mansonxD
17 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Gost Uto Mar 23, 2010 4:27 pm

alea ::Jao, Jassna,čitam tebe i gledam sebe! Smile

A mama baš to radi! Ako joj se obratim sa problemom ona se prosto sva fokusira na to, u stanju je da me svaki dan zivka i pita "kako sam, šta se desilo, da li sam rešila problem, ako se ne javim, zašto se ne javljam, ako neću da pričam, zašto neću...itd" a mene to guši i frustrira, ako sam o tome pričala sa drugaricom, a zašto nisam njoj rekla itd...Sad
Dodji da Ti budem mama, ja to ne radim.. Exclamation Ja mislim da je to ipak preovladao Lav.. Upoznala sam iz ulice devojku kombinacija Skorpija/Lav, atipican primer..ne znam gde joj je Mesec, ali da voli da zna sve i vise nego sto joj je potrebno, dozvoljeno i sl.i te kako. Ja ne podnosim to sto nekog znam 5 min.a ta osoba pocinje to opsedanje..ali cini mi se da joj je MO bas u 12-oj, gledam negde je zadnja dekada Skorpije pa samim tim vidim Mo pada u Lava ili Raka.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  alea Uto Mar 23, 2010 4:53 pm

Da, Mila, zaboravih da kažem da je moja mama Lav/Škorpija, koja ima SO 0 PL...
To je generacija sa PL u Lavu...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Gost Uto Mar 23, 2010 5:04 pm

alea ::Da, Mila, zaboravih da kažem da je moja mama Lav/Škorpija, koja ima SO 0 PL...
To je generacija sa PL u Lavu...
Nisi zaboravila, samo sam se ja setila odmah devojke sa obrnutom kombinacijom. Izvini, ako sam te zbunila. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Uto Mar 23, 2010 7:43 pm

alea ::Jao, Jassna,čitam tebe i gledam sebe! Smile

Kako je meni teško ponekad sa ovim MO u Škorpiji kada kroz njega gledam svoju mamu!
Moj karakter je po prirodi vedar i slobodarski, onako, neopterećen negativnim emocijama, ne podnosim presije i pritiske, jer sam Strelac i jer mi je vladar u Vodoliji. Ja volim da radim uglavnom onako kako hoću i šta hoću.
A zbog SA u Raku često osećam neku vrstu pritiska od strane porodice, ali se to ne odražava na odnos mog tate prema meni, već više moje mame.
Ona je Lav/Škorpija ....hahaha...žena zmaj, ali za mene je to kombinacija koja me užasno guši.

Npr. jako je posesivna a nije toga svesna. Ako se viđam sa drugaricama češće nego sa njom, ona mi to odmah nekako provuče, tako da mi često izaziva osećaj griže savesti. Škorpije su čuvene po tome što žele da te poseduju u potpunosti i ne žele da te dele sa drugima.
Tako je recimo, ako dam nešto od svoje garderobe drugarici, ona odmah onako instiktivno odreaguje kao "Što nisi to dala meni?"... a ja sam baš htela time da obradujem svoju drugaricu...to mene iznervira, i često mi izaziva uzmenirenost nekim postupcima i negativnim komentarima.

Dalje, ona bi htela da sve o meni zna, ali sve to ona radi nesvesno, kao da želi sve da drži pod svojom strogom kontrolom. I često osećam pritisak sa njene strane da želi da pričam sa njom onda kada se meni baš ne priča, a ona mi onako nameće razgovor, a pošto sam ja tako meka, i ne želim da je povredim unapred se pripremam za odbranu, pa sam često sva u grču i odreagujem burno, pa se izderem na nju, onda ona plače i taj osećaj manipulacije me često ubija u pojam.
Pre neki dan sam čak pokušala da joj objasnim, zbog čega više volim da pričam sa tatom o nečemu što me muči pre nego sa njom.
Kada imam neki problem, akoosetim potrebu, ja dodjem kod tate, ispričam mu sve, on me sasluša, ako ima nešto on mi kaže, ali mi nikad ne deli savete niti daje neke negativne komentare. Jednostavno me sasluša. Kada se ispričam, ja odem i znam da me on neće zvati ni sutra ni prekosrutra, niti će insistirati na tome da poteže tu temu dok ja ne osetim potrebu da mu se obratim. Jednostavno me pusti da dođem onda kada imam potrebu, i to u meni izaziva sigurnost, jer znam da mu se mogu obratiti uvek i da me neće pritiskati da pričam onda kada nemam želju ni potrebu, niti će mi nametati osećaj obaveze da moram da mu podnosim izveštaje o tome.

A mama baš to radi! Ako joj se obratim sa problemom ona se prosto sva fokusira na to, u stanju je da me svaki dan zivka i pita "kako sam, šta se desilo, da li sam rešila problem, ako se ne javim, zašto se ne javljam, ako neću da pričam, zašto neću...itd" a mene to guši i frustrira, ako sam o tome pričala sa drugaricom, a zašto nisam njoj rekla itd...Sad
Taj MO osećam zaista kao nešto ponekad vrlo, vrlo teško...


E, znas kako, Alea..Ja sam podznak Skorpija kao tvoja majka, ali nemam obicaj da gusim ljude, ni zelju da ih posedujem..jesam posesivna i ljubomorna, ali na jedan drugi nacin...ja volim harmoniju, ponekad cak i po svaku cenu (Mars u Vagi), i imam potrebu da ljudi oko mene budu srecni..ako smetam necijoj sreci ja cu se skloniti..

A moja majka ima So u Biku, Mo u Jarcu, za podznak nisam sigurna..Mene samo nervira sto se ponekad osecam kao da sam ja njoj majka, a ne ona meni..Kada sam izgubila oca vise sam ja nju tesila nego ona mene..i resavala njene psihicke probleme, onako slomljena i pogubljena...

Jel moze ovaj aspekt Ve180 Pl da opise moju majku kao udovicu?

Moj tata je imao So u Blizancima, za njega sam bila 100000000000 puta vise vezana nego za majku..uprkos toj mojoj cak i preteranoj vezanosti za njega hrabrila sam je da udje u vezu sa jednim kolegom sa posla (tri god. posle smrti mog oca)...a ona, posto nikada u zivotu nije imala drugog muskarca sem mog oca, ne da nije znala da se ponasa prema tom svom udvaracu, nego je to bilo strasno..i da nije bilo mene da je savetujem i hrabrim, ona kakva je blesawa ne bi tom coveku ni dala sansu (a on je super)...eto, ja Skorpija u podznaku pa sam uspela da pobedim svoju ljubomoru, jer mi je najbitnije bilo da ona bude srecna..I dan danas se borim protiv te svoje "ljubomore" kada mi ona prica o svojoj vezi i o odnosu koji ima sa cerkama svog decka (te devojke su skroz u njenom fazonu, bolje se kapira sa njima nego sa mnom)..

Moja majka je vec 4 god. sa tim covekom u vezi i to je jedna zdrava i lepa veza...

I tako ti je to...mama i ja smo definitivno zamenile uloge..ja njoj resavam dileme i probleme..ona za moje ni ne zna..jer kada bi saznala ili me ne bi razumela (tradicionalna je jako) ili bi me gusila kao tebe tvoja majka...ili bi mi rekla-ti si isti otac, komplikovana si na njega..

Mada, ja ne zivim sa njom, ona nije u Bg..jedino me ponekad grize savest sto se retko vidjam sa njom..iskreno, cesto znam da je iskuliram, nemam pojma zasto..ali joj zato redovno izigravam psihologa preko telefona..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Uto Mar 23, 2010 8:00 pm

Alea, posto je tebi Mo u Skorpiji, tvoja majka moze da se gleda i kroz tvog Marsa u Ovnu, a posto je on 180 Ur..Ona je impulsivna jako? Moze tako da se protumaci?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  alea Sre Mar 24, 2010 1:39 pm

jassna ::Alea, posto je tebi Mo u Skorpiji, tvoja majka moze da se gleda i kroz tvog Marsa u Ovnu, a posto je on 180 Ur..Ona je impulsivna jako? Moze tako da se protumaci?

Da, jako...njoj nikakav problem nije bio da se obračunava na svaki mogući način sa nekim ko po njenom mišljenju ugrožava ili nju ili nešto njeno, uključujući i nas ni verbalno a bogami ni fizički...mene je to uvek nerviralo, ta impulsivnost i svađalaštvo.

Mnogi me pitaju za taj UR 180 MA, ali eto, ja retko kada imam tu osobinu da planem, uglavnom sam promišljena, retko se svađam, trudim se sve nekako da izgladim i kanališem na najbolji način. Ali taj aspekt mnogo opisuje nju, više nego mene.

Inače, znam i ja sam svojim roditeljima više bila staratelj nego oni meni. I još uvek me zovu kada god imaju neki problem. Pa pogledaj, meni vladar 4 p direktno stoji na ASC...NE 0 ASC...čak se često osetim kao žrtva i ne mogu toga da se oslobodim.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Sre Mar 24, 2010 4:20 pm

Alea, ja verujem da si ti jaka i mudra posebno u teškim životnim situacijama i da se zbog toga roditelji obraćaju tebi za pomoć.
Neptun hoće da donese žrtvovanje, patnju, ali i spoznaju istine koja je neko vreme skrivena i izgleda kao obmana. Neptun može da donese samospoznaju, tebi preko Jupitera. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Sre Mar 24, 2010 7:31 pm

alea ::
jassna ::Alea, posto je tebi Mo u Skorpiji, tvoja majka moze da se gleda i kroz tvog Marsa u Ovnu, a posto je on 180 Ur..Ona je impulsivna jako? Moze tako da se protumaci?

Da, jako...njoj nikakav problem nije bio da se obračunava na svaki mogući način sa nekim ko po njenom mišljenju ugrožava ili nju ili nešto njeno, uključujući i nas ni verbalno a bogami ni fizički...mene je to uvek nerviralo, ta impulsivnost i svađalaštvo.

Mnogi me pitaju za taj UR 180 MA, ali eto, ja retko kada imam tu osobinu da planem, uglavnom sam promišljena, retko se svađam, trudim se sve nekako da izgladim i kanališem na najbolji način. Ali taj aspekt mnogo opisuje nju, više nego mene.

Inače, znam i ja sam svojim roditeljima više bila staratelj nego oni meni. I još uvek me zovu kada god imaju neki problem. Pa pogledaj, meni vladar 4 p direktno stoji na ASC...NE 0 ASC...čak se često osetim kao žrtva i ne mogu toga da se oslobodim.

Meni se licno bas dopada Mo u Skorpiji..mocan je..znam dvoje ljudi koji ga imaju..

E pa imam i ja vladara 4, doduse u 1. polju, ne bas na asc kao ti..porodica zaista jeste puno uticala na mene (otac narocito)..moja porodica jeste malo u Vodolija fazonu, ali zato svi imaju zdrav sistem vrednosti, pa ma koliko nesavrsena bila ponosna sam na to sto su zaista dobri ljudi..tu prvenstveno mislim na mog brata rodjenog i majku i njene sestre koje ja obozavam..

A ovo sto kazes da se tvoji dosta oslanjaju na tebe..pa takva ti je sudbina sunny sunny sunny
Meni je ponekad zao sto sam zavrsila ekonomiju, trebalo je da budem psiholog ili psihijatar..stalno dolazim u situaciju da ljudi od mene traze da ih posavetujem, poveravaju mi se, pa cak i moj brat koji je skroz u maco fazonu sunny e kad sam uspela njega da "otvorim" lol! flower flower ...uspela bih i da one blesave adolescente buntovnike dovedem u red, ja kad ti kazem

sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Sre Mar 24, 2010 7:46 pm

Mada, bez obzira na sve te porodicne odnose, ja ipak mislim da ljudi koji imaju Mo u 12. cesto osecaju da nigde "zaista" ne pripadaju...ja se cesto tako osecam..i stalno ta zelja da odem negde dalekooo, dalekooo drunken drunken drunken ali, oduvek je tako bilo...
I znam da Mo u 12. zna da donese razmisljanja o samoubistvu..tako crno zaista nikada nisam razmisljala, ovaj moj podznak bas ima zelju da se izvlaci iz crnjaka raznoraznih...a i otac mi je bio ZMAJ pa me je fino izoblikovao po svom ukusu kada je o prezivljavanju rec..on je bas bio borac

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Jacca Ned Apr 25, 2010 8:11 pm

Kao prvo, pozdrav svima!Ova tema me je zainteresovala, pa sam morala da se registrujem.Moj mesec se nala zi na samom kraju 12.kuće i u konj.sa asc.Znam da se mnogi astrolozi ne slažu oko toga gde pripada planeta na kraju kuće i da opšti odgovor da, ako je na 3-4 stepena od sledeće,gleda se kao u sledećoj. Moj mesec je na istom stepenu kao i asc.Ono što je interesantno,ja sam uticaj 12.kuće osetila najviše kroz tranzit Sa u 10. koja je u raku, a Sa vladar 4.Dešavale su se teške stvari u porodici, u periodu moje adolescencije i većinu sam držala u sebi i osećala se veoma usamljeno Jedino kroz taj period mogu da vidim uticaj 12.Inače, sve ostale karakteristike prve kuće važe za moj mesec.Stidljiva sam,menjam raspoloženja a sa majkom imam lep odnos (što je čudo jer je jedan od aspekata 90 sa Sa), čak se ni nesvađamo previše,veoma ličim na nju.Ne proznalazim se u ovim opisima odnose sa majkom o kojima ste vi pisali.Volim kada sam u centru pažnje,ali nenametljivo, recimo kada uđem u neku prostoriju sa puno ljudi ne osećam se neprijatno kad me svi pogledaju,naprotiv.Do skora sam mislila da se moja osećanja ne primećuju i da mogu da ćutim i da niko neće primetiti da sam zabrinuta ili nervozna.Malo sutra!Laughing Ljudi sami prilaze da me pitaju šta mi je,jer su izdaljine videli da nešto nije uredu.I to oni koji me ne poznaju.Jedino što volim da sam pored mora ili reke!
Mesec je u vagi,zato me ovaj tranzit Sa isprepada pale Molim boga samo da mama bude dobro.

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Ned Apr 25, 2010 8:45 pm

Jaco, dobro nama došlaa! flower flower flower cheers sunny
Mesec u proj u kvadratu sa Saturnom može značiti i majki koja ima teškoća ili problema u emotivnom, bračnom, ili porodičnom žiotu. To je ona majka koja je teži braku iz ljubavi,bračnoj harmoniji, ali to ide teško kroz teškoće, napor i ima razočarenja. Nekad je majka sklona i tugi, depresijama, koje nisu duge, nekad je krhkog zdravlja, brižna majka koja teži da se stopi sa svojim detetom. Stari mogu biti poboljašne dobrim položajem Venere i signofikatora Saturna, koje mogu da donesu razrešenje problema, ili da olakšaju situaciju☀
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Jacca Pon Apr 26, 2010 12:39 am

Hvala I love you Mislite da moj mesec ne pripada 12?Sve što ste rekli je uglavnom tačno.Moj mesec pravi još kvadrat sa neptunom i trigone sa marsom i venerom.A što se saturna tiče,on ima samo dobre aspekte u krati,sem 90 sa mesecom,koji je i najbolniji i težina za psihu.

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  alea Pon Apr 26, 2010 11:20 am

Jacca ::Hvala I love you Mislite da moj mesec ne pripada 12?Sve što ste rekli je uglavnom tačno.Moj mesec pravi još kvadrat sa neptunom i trigone sa marsom i venerom.A što se saturna tiče,on ima samo dobre aspekte u krati,sem 90 sa mesecom,koji je i najbolniji i težina za psihu.

MO je jako brz, i mislim da ako je i 1* iza ASC on je pre u 1 kući nego u 12.
Mislim da možda nije samo MO toliko taj koji utiče na to da li volimo da se izlažemo javnosti, već isto tako i ASC ili SO.
Možemo samouvereno da hodamo u javnosti a da niko nema pojma kakva se bura emocija odvija u nama.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Izida Pon Apr 26, 2010 4:29 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Jacca Pon Apr 26, 2010 10:36 pm

Čudo, ja nikada nissam tako razmišljala da nemam sreće.Optimista sam,uz Mo90Sa Shocked

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Pon Apr 26, 2010 11:37 pm

Jacco, sreću donosi  Venera , Jupiter, a ukoliko toj MEsec pravi dobara aspekt sa Venerom,svojim dispoziterom, eto puno radosti, ljubavi, vedrine, ugodnosti, i ko zna čega još, jer ne znam gde ti je Venera i koliko je poztivna i izražena u tom natalu.   sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Okt 04, 2013 9:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Jacca Uto Apr 27, 2010 2:10 am

U pravu si,trigon Ve i Ma Smile

Jacca

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Izida Čet Apr 29, 2010 1:38 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:45 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  vagica Uto Sep 20, 2011 12:54 am

Moj Mesecak u Lavu , ali u 12. , pa bi on nekad da se pokaze a nekad da se osami
study
: )
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Zorica Uto Jul 16, 2013 12:45 am

Moja marija je rodjena 8 januara 2009 u 15.15 skopje. IMa mesec u blizancima na 12 stepenu. Podznak je rak na 5 stepenu. Ona ima autisticni spektar narusenih razvojnih poremecaja. Dali je kriv ovaj mesec? A taj mesec sam ja? Sad 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Uto Jul 16, 2013 11:10 am

Zorice, otud ti to da si ti  kriva za to? !  Dete je tako rođeno, a taj Mesec na 12 stepenu ukazuje na tvoje žrtvovanje kao majke i verovatno i rad na njenom govoru, izražavanju, učenju, komunikaciji. Sada je povoljno vreme da se radi na njenom zdravlju i poboljšanju stanja jer je Jupiter na njenom Ascedentu i još uz to Saturn i Neptun u trigonu,  odnosno deluje veliki vodeni trigon.sunny sunny sunny 

Da li  si nešto konkretno preduzela ili nameravaš ovih dana  da preduzmeš za njeno poboljšanje njenog opšteg stanja, zdravlja?Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Zorica Uto Jul 16, 2013 11:43 am

Ona ide na vezbe duze vreme. Pije vitaminske preparate, ja joj redovno pravim i dajem srebrnu vodu da bih joj pomogla da ojaca imunitet, probam polako da joj dajem Nano zeolit da ocistimo organizam od teskih metala. Pije probiotike za stomak. Neznam sta jos d auradim. Doktorka predlaze sirup za poboljsanje govora.

Marijin mesec je u 12 kuci i to me muci, jer je to neka karma samnom. Inace mimo svega ja se molim za nju svaki dan i to vise puta. Osecam da se vibracija menja...da je bolje. Pocela je ponesto da govori. Polako pocinje da peva. Neznam dali da je vodim na balet, na plivanje ...gde da je usmerim da se fizicki trosi jer ceo dan sedi na kompjuteru. Ona ide u vrtic i igra se sa decom.

Dali sirup je u simbolici neptuna , da joj dajem taj sirup koji deluje na mozak da se razvije govor?  Situacija sa ocem me plasila da ce da ode u regresiju ali nije otisla unazad.
Primetila sam da pred da zaspi stavlja pokrivac na glavu a ako joj maknem pokrivac prekriva rukicama lice? Dali ima kosmare ili se necega plasi? mesec u 12 moze da joj da kosmare? Ja je milujem i brisem joj lice od znoja i opusti se i zaspe. Ona me voli i mnogo je vezana za mene mnogo je emotivna devojcica. Zivot bih dala da moze da se osposobi za samostalan zivot da kad mene nema moze sama da osnovno za sebe uradi. Njen horoskop nema mnogo aspekata ona nije tesko opterecena dusa cak mislim da je jako napredna jer ima veliki potencijal emocija koji iz nje zrace.Nije klasicno autisticno dete, mirna je nije agresivna i ima ljubicaste okice koje dosad nisam videla kod nijednog deteta. Ona je moj andjeo. I love you
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  manuela Uto Jul 16, 2013 1:40 pm

Mnogo si me potresla sa ovom pricom, potpuno se saosecam sa tobom, ja sam mama sestogodisnje devojcice. Dace Bog da sve krene pravim putem.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Zorica Uto Jul 16, 2013 4:25 pm

Hvala Manuela na lepim recima. Sve sto sam napisala je bilo u kontekstu pitanje za mesec u 12 kuci moje cerke Marije. Znamo da to nije srecna pozicija za mesec ali treba u losem uvek naci dobro i to iskoristiti i prevazici jer ipak je ona jedna velika dusa.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Uto Jul 16, 2013 4:25 pm

Zorice, dobro bi bilo da probaš sa plivanjem, jer će to i da je opusti, a njoj je i to potrebano  Meseca u kvadru sa  Uranom koji može da donese unutrašnji nemir i napetost.  Inače njen vladar Asc Mesec je u trigonu sa svojim dispozitorom, Merkurom u natalu i to je  baš dobro za razvijanje njenog govora i mentalnih sposobnosti. Dobro bi bilo da joj pričaš  puno kratke pričice, bajke i da joj još više  pevaš, jer će na taj način  da najviše razija svoje glasvne, govorne sposobnosti.

Odlično ako ide kod logopeda. Ne znam kakav je to sirup za govor, ali ako je nešto na prirodnoj osnovi, onda je u simbolici Neptuna. Probaj da  ne brineš preterano i da veruješ da će sve biti bolje i da veruješ u nju.

Jupiter u prvoj  bi trebao da postakne njen rast i razvitak ovog leta. I love you


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jul 16, 2013 4:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. - Page 2 Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu