Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uopšteno, ako može...

4 posters

Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Pon Jul 27, 2009 2:21 am

Molim vas, ako neko može da pogleda...

https://2img.net/r/ihimizer/img36/2687/74578060.jpg

jako mi je bitno... Crying or Very sad Ne mora ništa opširno, ma u jednoj rečenici ako ništa... samo prokomentarišite... Moj nesrećni horoskop je unutra, njegov je ovaj spolja...
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Tina Pet Jul 31, 2009 4:50 pm

Tebi je vladar dc-a venera u skorpiji. Pa te je on na nekom unrvezalnom nivou privukao, jer venera vlada I vagom, a on je vaga. Sunce I mesec su ti u vagi, a I njegovo sunce je u vagi. To je sve lepo, ali ono sto se ne uklapa je da ste slicno godiste. Moglo bi se reci da tebi odgovara Vaga, ali neka starija Vaga. Sunce ti je u konjukciji sa saturnom. Neko stariji I ozbiljniji bi tebi pasovao. Ja ovu sinastriju vidim u domenu veze, Vladar tvoje pete je neptun u srelcu. A njemu je venera u strelcu. Vladar njegove V-te je Jupiter u vagi, a ti imas dosta planeta u vagi. Ali od tog jupitera u Vagi, trebas doci do meseca u raku. A tu mi se ti sa svim tvojim planetama u vagi ne uklapas. Vise se on tebi uklapa. Ti imas konjukciju sunca I meseca. Prijao bi ti neki mesecev tip. Kao sto sam rekla stariji, ozbiljniji (zbog saturna), kome su porodica I kuca prioritet (zbog meseca konjukcija sunce).
On treba da dovede u ravnotezu dc u vodoliji, venera u strelcu I mesec u raku.
Njemu je vladar dc-a u skorpiji, ko tebi venera, a znas koliko je ta venera posesivna I destruktivna kad ne ide onako kako ona zeli. Jos u prvoj kuci, pa je to naglaseno u tvom karekteru. A, I ako je uran u skorpiji, ipak je to uran. Vise bi mu prijala patnerka koja tezi slobodi u vezi. On bi zeleo da ima zenu dobru domacicu I majku (mesec u raku), obrazovanu I avnturisticki nastrojenu (venera u strelcu), a pored svega toga veoma nezavisnu, koja ga ne smara sag de si bio, sta si radio..itd. Tesko je to usaglasiti. Venera mu u petoj kuci, pa bi to trebala biti vesela I optimisticna devojka, okrenuta zabavi I hobiju. Osoba iz koje zraci da uziva u zivotu. A mesec mu u 12-oj kuci, pa kad se ozeni ta vesela devojka bi trebalo da postane, tajanstvena, puna neznosti I razumevanja, sklona depresijama. Mozda ce se to I desiti (mislim na tugu) jer on nece uspeti da joj pruzi ono sto ona treba. Taj mesec mu je I vladar 12-e, pa potvrdjuje pricu o nesrecnoj zeni. Vladar tvoje pete u konjukciji sa vladarem njegove devete. Ti kroz ljubav sa njim trebas nesto da naucis I na ovu vezu bi trebala da gledas kroz peto polje. Njegova venera u sekstilu sa tvojim saturnom, koji je vladar tvoje trece. To moze doneti lepa zajednicka putovanja, komunikaciju cak I kad ljubav prestane. Ali ne bih rekla da se ti osecas bas nesto ispunjeno u ovom odnosu. Venera vladar tvog sunca, meseca, jupitera, saturna I plutona neaspektovana u ovoj sinastriji. Cinimi se ko da se osecas samom (usamljenom) u ovoj vezi tj. odnosu.

To je ukratko, moguce da sam pogresila, jer ja se astrologijom bavim iskljucivo iz zabave, a jos uvek sam pocetnik.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Sub Avg 01, 2009 1:08 am

Tina, hvala najlepše! Very Happy Nakon nekoliko dana čekanja, izgubila sam nadu da će neko i odgovoriti, tako da - hvala, puno mi znači.
Iskreno, ne bih rekla da si početnik Wink (što možeš slobodno shvatiti kao kompliment) Very Happy Jako puno stvari si pogodila, neverovatnih stvari... sve što si rekla, otprilike je tako. Možda će neko reći da je sve ti suviše uopšteno ali naprotiv! Rekla si par pojedinosti i jako sam zadovoljna.
Neverovatno da si znala da smo isto godište Smile affraid Inače sam i ranije čula da taj Saturn kod mene ukazuje na starijeg muškarca - vagu, ali ne znam zašto... da budem iskrena, meni su moje godište (ili mlađi momci) maltene fetiš Very Happy Što se tiče moje Venere: svesna sam ja moje Venere u škorpiji, i zato je obuzdam preživljavajući sama svoje unutrašnje nemire i bure... drugim rečima, maksimalno se trudim da ne gušim i slično...
Sve u svemu odličan opis svega... i hvala najlepše još jednom!
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Sub Avg 01, 2009 3:18 am

I još jedno pitanje imam... evo recimo, on ima mesec u raku, veneru u strelcu, 7. kuću u vodoliji... (Tanja ti si rekla da on to treba da dovede u ravnotežu).
Ok. Da li ovi aspekti nužno znače, da će "onu koja mu je suđena" upoznati na dužem putovanju (mesec u raku), negde pored vode? Da li to nužno znači, da će ona biti druge vere ili strankinja (venera u strelcu) i da li nužno znači da postoji šansa za dva braka (7. kuća u vodoliji)...?
Zašto kažem "nužno".... pa zato što, za razliku od mnogih drugih predispozicija, ove njegove su mi nekako... konkretne, jasne i koncizne. Osim toga, on već boravi pored vode... (mesec u raku) Smile Eto.. da ne poveruješ, ali ovde definitivno ima istine! (i voli crvenokose, venera u strelcu, opet Wink).
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Tina Ned Avg 02, 2009 12:34 pm

Venera u muskom horoskopu predstavlja devojku. Venera u strelcu, pa jos u petom polju moze da znaci da ce on imati neku bitnu vezu sa devojkom razlicitog porekla od njegovog, ili devojku koju je upoznao na fakultetu ili nekom putu, simbolika je ogromna. Sve njegove predpracne veze su opisane tom venerom i jupiterom, kao i neprunom. Moze da znaci da nikad nije mogao u potpunosti da sagleda devojku, ali i ljubav.

Gde ce upoznati osobu sa kojom ce se vencati govori vladar sedme kuce, a to je uran. On se nalazi u cetvrtoj u skorpiji. To moze biti upoznavanje blizu njegove kuce, ili neka osoba koja sa nekim njegovim rodjakom dolazi u njegovu kucu, kako je taj uran blizu pete on ima uticaja i na tu kucu. Moze da znaci upoznavanje na nekoj zabavi blizu njegove kuce, a da je to na reci (uran u skorpiji).
Ne mora nuzno da zavisi da ce se on razvesti, moze da bude da je ta osoba razvedena ili da se bavi nekim uranskim zanimanjem ili da buda nagla netakticna, nepredvidiva..itd Moze da znaci da kad se ozeni da ce sa tom osobom puno vremena da provodi na vodi.
Nisi stavila njegovu kartu da bi ti neko mogao dati analizu njega tj. mogucnosti u njegovom zivotu. na ovoj karti se ne vide aspekti, stepeni itd.
Mesec ne govori gde ce on upoznati zenu, ali govori kakvu zenu on zeli. A kad se ozeni predstavlja njegovu zenu u njegovoj natalnoj.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Astrotanja Ned Avg 02, 2009 3:02 pm

Tina, sjajno ti ide ova tematika, uporedni i ljubav. Vidi se koliko ti kao vagi leži , a posebno jer ti je i vl. pete na Ascedentu.

Pogledaj molim te na temu horoskopi dece, horoskop mog sina, Filipa. Zanima me tvoje viđenje ljubavi u nejgovom natalu. Ako može Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Tina Ned Avg 02, 2009 3:32 pm

Astrotanja ::Tina, sjajno ti ide ova tematika, uporedni i ljubav. Vidi se koliko ti kao vagi leži , a posebno jer ti je i vl. pete na Ascedentu.

Pogledaj molim te na temu horoskopi dece, horoskop mog sina, Filipa. Zanima me tvoje viđenje ljubavi u nejgovom natalu. Ako može Smile


Hocu. Veceras cu ti napisati.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Ned Avg 02, 2009 10:10 pm

Ok, hvala najlepše! Very Happy Very Happy flower
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Sub Jan 30, 2010 3:57 pm

Zahvalila bih se Tini još jednom od srca, jer neverovatno sa kojom preciznošću mi je sve rekla Smile Tina, poslala sam ti privatnu poruku sa potvrdama toga što si videla u ovoj sinastriji Wink
Ta priča je inače završena u novembru prošle godine i bila je u pitanju samo trenutna zaluđenost, ništa više. Usput, on je dobio svoju Veneru u strelcu, pravo iz strane zemlje Smile

Sada imam još jednu situaciju, nećete verovati, ali OPET sa Venerom u strelcu! Very Happy Ne znam šta kaže ova sinastrija, ali imam ovde odličnu komunikaciju i razumevanje...
Evo, pa ako hoće neko da pogleda, bar u 2-3 rečenice, bila bih jako zahvalna:

https://2img.net/r/ihimizer/img34/4798/11111sr.jpg
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 5:40 am

Lena ::Zahvalila bih se Tini još jednom od srca, jer neverovatno sa kojom preciznošću mi je sve rekla Smile Tina, poslala sam ti privatnu poruku sa potvrdama toga što si videla u ovoj sinastriji Wink
Ta priča je inače završena u novembru prošle godine i bila je u pitanju samo trenutna zaluđenost, ništa više. Usput, on je dobio svoju Veneru u strelcu, pravo iz strane zemlje Smile

Sada imam još jednu situaciju, nećete verovati, ali OPET sa Venerom u strelcu! Very Happy Ne znam šta kaže ova sinastrija, ali imam ovde odličnu komunikaciju i razumevanje...
Evo, pa ako hoće neko da pogleda, bar u 2-3 rečenice, bila bih jako zahvalna:

https://2img.net/r/ihimizer/img34/4798/11111sr.jpg
Pod utiskom sam Tinine analize u prethodnoj sinastriji, sa naglaskom da ce biti neki stariji..kao sto je sad u pitanju, pa cu pokusati kroz nekoliko dana da napisem sta mislim, ali za pocetak verovatno da si zapazila njegov osmeh na licu u tvojoj blizini, jer kao sto je meni alea rekla za Sunce(njegovo)koje je popunilo moje 5polje i zasto sam se osecala srecu, ovde je Tvoje Sunce u njegovom 5-om.
Ali bolje ako mozes postavi posebno gde se vide stepeni..na prvi pogled mi se cini da su vam vladari 7-mog polja u sekstilu? scratch A po Dejvisonu bi jedno rugom popunili kuce, polja..
Verovatno je jako aktivan mentalno, lici mi na nekog umetnika..jer ovo Mesec na 29*Blizanaca?

Mnogo me zanima sta misle ljudi o vladaru njegovog 7 polja koji nema aspekte, a u 4-om je. Pa ako govori o mestu pronalazenja svog partnera, a vladar 7 u 4 govori i o tome da bi taj partner imao visi socijalni status ili kroz porodicu je stabilniji, a pritom njegov vladar 2 u 1..da se pritom zeli obezbediti novcano a pritom uci u brak..mada Skropija je to

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Lena Pet Feb 05, 2010 5:02 pm

mila2710 ::Pod utiskom sam Tinine analize u prethodnoj sinastriji, sa naglaskom da ce biti neki stariji..kao sto je sad u pitanju, pa cu pokusati kroz nekoliko dana da napisem sta mislim, ali za pocetak verovatno da si zapazila njegov osmeh na licu u tvojoj blizini, jer kao sto je meni alea rekla za Sunce(njegovo)koje je popunilo moje 5polje i zasto sam se osecala srecu, ovde je Tvoje Sunce u njegovom 5-om.
Ali bolje ako mozes postavi posebno gde se vide stepeni..na prvi pogled mi se cini da su vam vladari 7-mog polja u sekstilu? scratch A po Dejvisonu bi jedno rugom popunili kuce, polja..
Verovatno je jako aktivan mentalno, lici mi na nekog umetnika..jer ovo Mesec na 29*Blizanaca?

Mnogo me zanima sta misle ljudi o vladaru njegovog 7 polja koji nema aspekte, a u 4-om je. Pa ako govori o mestu pronalazenja svog partnera, a vladar 7 u 4 govori i o tome da bi taj partner imao visi socijalni status ili kroz porodicu je stabilniji, a pritom njegov vladar 2 u 1..da se pritom zeli obezbediti novcano a pritom uci u brak..mada Skropija je to

U pravu si! I u pravu si da je na 29 blizanaca! Shocked Evo njegovih stepena:

Uopšteno, ako može... Scorpio

Evo mojih stepena:

Uopšteno, ako može... Libral

Sinastrija, još jednom (njegov je spolja, moj iznutra):

Uopšteno, ako može... Sinastrija.th

Moj solar:

Uopšteno, ako može... Mojsolar.th

Njegov solar:

Uopšteno, ako može... Njegovsolar.th
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  galaksija Pet Feb 05, 2010 10:24 pm

Citam fantastican stil tumacenja Tine,posto vidim da vladar 7 polja svojom pozicijom odredjuje gde cete upoznati bracnog partnera gde bih ga onda mogla ja upoznati?Merkur vladar 7 u 8 polju,stelijum sa suncem i marsom.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Gost Sub Feb 06, 2010 5:01 am

galaksija ::Citam fantastican stil tumacenja Tine,posto vidim da vladar 7 polja svojom pozicijom odredjuje gde cete upoznati bracnog partnera gde bih ga onda mogla ja upoznati?Merkur vladar 7 u 8 polju,stelijum sa suncem i marsom.
Sve pohvale, i s moje trane.. Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uopšteno, ako može... Empty Re: Uopšteno, ako može...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu