Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kocka je bačena

+10
Flora
Milica
Jane
Izida
IVA
Astrotanja
DUH
Tajna
Čarobnica
Kocka je bacena
14 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Flora Pet Okt 02, 2009 6:51 pm

Tajna ::E pa sto se promene tice ne mogu ti pomoci i ja bih da pomerim mog Saturna makar i u Lava, bilo gde samo da nije u Raku, ali vidis obicno je ono sto nas zulja upravo nas zadatak i svako svoj krst nosi. Ne znam sta da ti kazem, postoje tehnike astro-hilinga (kako izgleda glupo rec napisana na srpskom), ucila ja to ali nisam se ni malo usavrsila... Ako bi da probas konsultuj Kepler skolu, oni to stvarno rade... Ja htela da iscelim svog Saturna, ali nisam znala gde da ga smestim, gde god bi ga stavila, narusila bi nesto drugo, to i jeste osnovni problem "lecenja horoskopa".


Tajna, hajde ako mozes malo opisi kako funkcionise ta tehnika, koliko traje ucenje ( i kako), koliko predznanja moramo da imamo itd...
Mislim da je ono predavanje A. Imsiragica o pretvaranju losih i teskih aspekata u uspeh, bas iz te tematike!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Okt 02, 2009 7:42 pm

Tajna ::

Pogledaj sa druge strane, svaka zavrsena veza spada u lose veze, sem onih koje smrt rastavi a i za te ce obicno sami ljudi kazu da nisu savrsene... Iluzija je verovanje da postoje idealne veze... Veze su iscrpljujuce ponekad i zahtevaju veliko zrtvovanje i odricanja. Zato je u moderno doba sve manje uspesnih veza, jer svi jurimo sopstvenu individuu, niko nece i nema vremena da se zrvuje za druge. Sto je dubinski pogresno, verujem. Da bi se potpuno ostvarili mi moramo razviti odnosnost jer je sve u zivotu odnos, ostati egocentrican je stvar nezrelosti. Pa dok sa jedne strane covecanstvo ide ka uzvisenijem coveku sa druge strane po pitanju odnosa mi zakrzljavamo i tuda neminovno ide progresija, pa se mozda zbog toga i desava ovaj nedostatak odnosa sa prirodom i promene koje najavljuju!

DUH ::
Kocka je bacena :: moguće je da se taj neko već pojavio,ali taj neko ima devojku 7 godina🇳🇴 i nije toliko poenta u tome da li će se neko pojaviti ili neće,jer pojave se svi oni,ja pričam ovde više o tome kakve su sve moje veze na kraju:strastvene sa muškarcima koji su najčešće surovi,distancirani i hladni,a to je zbog Ve u škorpiji 0 Sa.....e,to je ono što ja očigledno ne mogu da promenim...

Potpuno te razumem jer i ja imam VE 0 SA i ako one ne odu odem ja...
Mada možda ti imaš više šanse od mene jer ti JU vlada ME SO UR

e,pa to je ono...mada ne znam kako Ve0Sa radi u muškom horoskopu,ali meni su moje veze najviše opisane kroz ovaj aspekt,iako bi po pravilu muškarci u ženskom horoskopu trebalo biti predstavljeni Ma,ovi moji nemaju ništa od Ma u vagi,jedino što su možda neki od njih bili galantni iliti džentlmeni,ali su zato svi,barem ovi sa kojima sam bila dugo kako vreme prolazi postajali sve suroviji što je tipično saturnovski...poenta je što su moje sve veze bili užasno teške...trenutno se još uvek mlatim sa bivšim dečkom sa kojim opet ne znam na čemu sam.....i opet sam i u ovoj vezi,okrivljena za prevaru (bože mili,čuda velikoga).....i opet i u ovoj vezi treba da izgazim svoj ponos i da pređem preko takvih uvreda,i ucenjivanja da bih uspela da sačuvam vezu....

i onda mi ti Tajna kažeš da je Sa tu da nas nauči....iskreno,boli me više da ne kažem šta za glupo učenje,za ove svoje 24 godine sam se isplakala i namučila zbog muškaraca ko nijedna moja drugarice,ma ne samo drugarica,ne znam nikoga koje imao tako mučne veze...i koja je poenta?da bih naučila šta?da bih otplatila dug neke svoje čukunbabe....i koja je to godina do koje ću ja imati ovako mučne veze?hoće li sa Sa povratkom biti još mučnije?Ajde recite,ako će to da traje do kraja života,da se onda u tom slučaju posvetim karijeri i da barem znam na čemu sam....

Duše,nisam shvatila kakve veze MeSoUr ima veze sa celom ovom pričom
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Pet Okt 02, 2009 8:01 pm

Flora ::
Tajna ::E pa sto se promene tice ne mogu ti pomoci i ja bih da pomerim mog Saturna makar i u Lava, bilo gde samo da nije u Raku, ali vidis obicno je ono sto nas zulja upravo nas zadatak i svako svoj krst nosi. Ne znam sta da ti kazem, postoje tehnike astro-hilinga (kako izgleda glupo rec napisana na srpskom), ucila ja to ali nisam se ni malo usavrsila... Ako bi da probas konsultuj Kepler skolu, oni to stvarno rade... Ja htela da iscelim svog Saturna, ali nisam znala gde da ga smestim, gde god bi ga stavila, narusila bi nesto drugo, to i jeste osnovni problem "lecenja horoskopa".


Tajna, hajde ako mozes malo opisi kako funkcionise ta tehnika, koliko traje ucenje ( i kako), koliko predznanja moramo da imamo itd...
Mislim da je ono predavanje A. Imsiragica o pretvaranju losih i teskih aspekata u uspeh, bas iz te tematike!

Pa sad vise ne znam ni koliko traje, ja sam isla kod Imsiragica u skolu pre Keplera, pre ucionica... Tada je taj kurs trajao 2-3 meseca, da budem iskrena zaboravila sam, mislim jedno 40-tak sati. Ne bih da se upustam u obajasnjavanje jer taj kurs nisam ni pohadjala do kraja niti sam kliknula sa tim, tako da i ono sto sam znala, zaboravila sam. Necu da sirim dezinformacije, pogledaj na njegovom sajtu, mislim da ce ti biti jasnije nego kada bih ti ja polovicno objasnjavala. Meni je u tom trenutku delovalo kao fol, jer sa jedne strane pricamo o sudbini i nepromenljivosti dok sa druge strane "pomerimo "planetu i sve nam u zivotu bude med i mleko! Ne znam mozda gresim! Sad mi je krivo sto to nisam bolje proucila, cisto zbog informnisanosti, ali eto nisam.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Pet Okt 02, 2009 8:31 pm

Kocka je bacena ::
Potpuno te razumem jer i ja imam VE 0 SA i ako one ne odu odem ja...
Mada možda ti imaš više šanse od mene jer ti JU vlada ME SO UR
Duše,nisam shvatila kakve veze MeSoUr ima veze sa celom ovom pričom[/quote]

Pa JU ti vlada SO U Strelcu a tu je i ME koji vlada tvojim mužem, pa mislim, kako je JU suvladar Riba da imaš šanse za brak, posebno je imaš i SO 120 MO što negde šire posmatrano takodje može doneti brak
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Okt 02, 2009 9:05 pm

DUH ::
Kocka je bacena ::
Potpuno te razumem jer i ja imam VE 0 SA i ako one ne odu odem ja...
Mada možda ti imaš više šanse od mene jer ti JU vlada ME SO UR
Duše,nisam shvatila kakve veze MeSoUr ima veze sa celom ovom pričom

Pa JU ti vlada SO U Strelcu a tu je i ME koji vlada tvojim mužem, pa mislim, kako je JU suvladar Riba da imaš šanse za brak, posebno je imaš i SO 120 MO što negde šire posmatrano takodje može doneti brak [/quote]

Da,samo što je taj Ju u vodoliji,a znamo šta znači vodolija kada su partnerske veze u pitanju....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Snezana Pet Okt 02, 2009 9:23 pm

Kocka je bacena ::
Tajna ::
Probaj da das vise, pa kad mislis da si dala maksimum a ti daj jos malo... To je jedini savet koji imam za svaku vezu!

To i jeste moj najveći problem ja dajem mnogo u vezi,i vrlo često sam išla preko svog ponosa zarad neke veze,ali u tome i jeste poenta,na kraju krajeva,ne ići preko svog ponosa....jer,onaj ko je pravi on će osetiti tvoje žrtvovanje za njega.....davati nekom ne znači ići preko svog dostojanstva

Kocka,
mislim da je tvoj problem u aspektu Mo90Pl tj u Mo90Pl90Ju i to je ta priča o Mo u Leo koji traži aplauze, ponosan, u V i Pl u sedištu u VIII u Sco. Kao što znamo Mo nikako ne želi strah, pritisak, pretnje, ucene, ljubomoru, naročito taj Mo u Leo, kako ti sama kažeš "ići preko svog dostojanstva" a ovde je on u aplikacionom 90 sa Pl, znači priča koja postoji u vremenu i što se više vezuješ to taj Ma u Lib- galantni tip, prelazi u svoju višu oktavu Pl, raskidi su sigurno iscrpljujući, sigurno da ni ti nisi lak partner.
Povratak Sa će ti sigurno doneti olakšanje u svakom smislu, naročito ulazak Sa u tvoju IX Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Pet Okt 02, 2009 11:42 pm

Snezana ::

Kocka,
mislim da je tvoj problem u aspektu Mo90Pl tj u Mo90Pl90Ju i to je ta priča o Mo u Leo koji traži aplauze, ponosan, u V i Pl u sedištu u VIII u Sco. Kao što znamo Mo nikako ne želi strah, pritisak, pretnje, ucene, ljubomoru, naročito taj Mo u Leo, kako ti sama kažeš "ići preko svog dostojanstva" a ovde je on u aplikacionom 90 sa Pl, znači priča koja postoji u vremenu i što se više vezuješ to taj Ma u Lib- galantni tip, prelazi u svoju višu oktavu Pl, raskidi su sigurno iscrpljujući, sigurno da ni ti nisi lak partner.
Povratak Sa će ti sigurno doneti olakšanje u svakom smislu, naročito ulazak Sa u tvoju IX Smile

verovatno nisam lak partner,ali ono što mene razlikuje od mojih partnera je to što znam šta znači reč komunikacija...i prilično sam racionalna osoba,umem sebe realno da sagledam,jeste neskromno,ali prilog u tome govori najjači aspekt u mojoj natalnoj Me0Sa...i verovatno da je Mo u lavu ponosan,ali zaista ne smatram da ja treba prelazim preko tuđih grešaka i gluposti,a da se od mene očekuje da sam gospođica savršena....apsolutno nemam problem da nekome pomognem,šta više uživam u tome,ali postoje granice,jer ponekad i meni treba rame za plakanje i malo pomoći u životu....i u tome i jeste problem,meni moji muškarci su više odmagali u životu,nego pomagali...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Sub Okt 03, 2009 12:49 am

Kockice, mlada si još uvek
A svako iskustvo je dragoceno i nauči nas nečemu novom.

Npr. ja sam imala jednu grozomornu gimnazijsku vezu. Raskid mi je bio ekstremno bolan ( a zabavljali smo se od letnjeg raspusta između prve i druge godine, pa do zemskog raspusta četvrte godine), posle njega sam punih šest godina lutala i tražila se, propuštala super momke, ulazila u veze sa onima koji to ne zaslužuju, ma svašta nešto...ali sam ipak nešto postigla- izmenili su mi se kriterijumi za odabir muškarca, jer sam u tom periodu sebe mnoooogo upoznala.
Sad mi se sviđaju fini, tihi, kulturni, obrazovani, realni...a tad sam bila u vezama sa okrutnim, bezosećajnim mačo tipovima.

Heh, i meni je delovalo, kao tebi da je sve to strašno i da ću d' umrem od tuge....ali nejsam. Wink

A pošto je racionalizacija rešenje svakog problema, ti sebi objasni da te taj neko nije vredan zbog__________(pa navedeš razloge) i teraš dalje podignutom glavom. flower
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 2:06 am

Milica ::Kockice, mlada si još uvek
A svako iskustvo je dragoceno i nauči nas nečemu novom.

Npr. ja sam imala jednu grozomornu gimnazijsku vezu. Raskid mi je bio ekstremno bolan ( a zabavljali smo se od letnjeg raspusta između prve i druge godine, pa do zemskog raspusta četvrte godine), posle njega sam punih šest godina lutala i tražila se, propuštala super momke, ulazila u veze sa onima koji to ne zaslužuju, ma svašta nešto...ali sam ipak nešto postigla- izmenili su mi se kriterijumi za odabir muškarca, jer sam u tom periodu sebe mnoooogo upoznala.
Sad mi se sviđaju fini, tihi, kulturni, obrazovani, realni...a tad sam bila u vezama sa okrutnim, bezosećajnim mačo tipovima.

Heh, i meni je delovalo, kao tebi da je sve to strašno i da ću d' umrem od tuge....ali nejsam. Wink

A pošto je racionalizacija rešenje svakog problema, ti sebi objasni da te taj neko nije vredan zbog__________(pa navedeš razloge) i teraš dalje podignutom glavom. flower

ja ovde ne pričam o jednoj vezi,niti pričam o nekoj srednjoškolskoj ljubavi....ja ovde pričam generalno o mojim vezama,koje kad malo bolje pogledam sve se svode na isto:u pitanju su strastvene veze (ve u sco ) sa muškarcima koji se vremenom (0Sa) pokažu kao distancirani,hladni i tvrdi (0Sa)....dakle,u analizu sam uvela sve svoje duže veze,počev od najduže koja je trajala 3 godine....i iako mi je drago što sam proživela tu dugu vezu,to je bila jedna tipična Ve0Sa priča....upoznali se u noćnom klubu (Ve u sco),on iskusniji i stariji od mene 14 godina (Ve0Sa),ova veza mi donela veliko iskustvao (0Sa),ali je uzgred bilo puno prekida,odugovlačenja,čekanja i razilaženja (0Sa)....i iako je ovaj muškarac bio najmanje hladan,kad bih ga opisivala rekla bih da je to jedan distanciran i tvrd muškarac....

zato se pitam da li će sve moje veze biti u okviru Ve0Sa kalupa,i da li će baš sve morati biti ovako mučne?

evo,duh je rekao da me razume o čemu pričam,a pošto i on sam ima Ve0Sa u sco,volela bih da čujem i njegovo mišljenje,i koju reč o njegovim vezama,ako nije suviše privatno
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Sub Okt 03, 2009 9:47 am

Pa ne pričam ni ja o jednoj vezi.Wink
Ako se osvrneš na ono što sam pisala, navela sam ti period od 10 godina.
A ni sad nisam u vezi sa čovekom koji širi toplotu.

Da li će ti sve veze biti takve?
Na žalost, Venera opisuje veze- partnerstva i svakako da će ti svaka veza imati tu neku karakteristiku, a i sam vladar 7. polja ti je u uskoj konjinkciji sa tim istim Saturnom.

Poenta je naučiti izvlačiti maksimum.
Pokušaj da omekšaš te tipove. Ali, ako ih omekšaš, da li će te i dalje privlačiti? M ? Jesi razmišljala o tome?

Vidiš moj dragi u natalu ima ve90sa90mo(sco-) plus sa90ma, sa90ur,(saturn u 8. kući),kao i ur180ma možeš li da zamisliš koliko je inhibiran emotivno i koliko mu je vremena trebalo da počne da se zaljubljuje? (i ja imam igrarije saturna i venere)
Veruj mi, mnoooogo, ali ja sam imala njegov natal ispred sebe i poslužila se, zahvaljujući natalu, najboljim oružijem.
To možeš i ti, jer za to i služi astrologija.

I batali ponos kad je ljubav u pitanju.
Tamo gde se umeša ponos, tu ljubavi nema. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Okt 03, 2009 12:01 pm

Nema problema sa mojom privtnošću, istina dugo su me privlačile starije devojke, mada sam u mornarici za vreme odsluženja vojnog roka u kapetaniji upoznao ženu 21 godinu stariju od mene i baš se zaljubio, ona 41 ja 20 godina, trajalo je to nekoliko meseci dok strarešine nisu primetile da se nešto dešava izmedju nas, jer to ne može da se sakrije i pošalju me kao zbog potrebe na Mali Lošinj na najvišu kotu da tucam kamen za neke radare, a baš je bila zgodna "tetka", to mi je bila najveća razlikA.

Inače do 30-te su mi skoro sve devojke bile starije ali ne mnogo, uglavnom par godina a posle 30-te se razlika počela da menja polako je išla ka mladjim pa zbog jedne 17-godišnje kada sam imao 30 god. zamalo da zaglavim u zatvoru ali je ona sa svojim drugaricama skočila na miliciju i roditelje i tako me odbranile da ni prijavu nisu napisali, njima se svidjalo što sam satima mogao interesantno da pričam ali i da saslušam sve njihove probleme i kažem svoje mišljenje.

Istina sve te moje devojke ili žene, svidjale su mi se na neki način ali ne bih to nazvao ljubavlju, tada sam jurio kvantitet a ne kvalitet ali kvalitet iako nije izostao nije mogao da treje. Voleo sam majku mog deteta ali nju nisam mogao da ubacim u krevet, (ona- dupli Ta a VE u Ar 180 NE u Li) ni danas ne znam da li je samo frigidna ili lezbejka a baš sam je voleo.

Kada sam se istreznio, posle dve godine natrčao sam na devojku mladju od mene 8 godina, ja 33 a ona 25 godina, nju recimo nisam mogao da izbacim iz kreveta (ona - VE 0 MA u Co) i nju sam voleo, naša veza trajala je jedan MA krug i onda me ostavila. Trebalo mi je pat godina da je zaboravim.

I sada u poslednjih 13 godina sam sa jednom veoma udatom Škorpijom, dobro izgleda i pored svoje 52 godine jer redovno ide na one vežbe za telo, zna Škoršija da ako hoće muškarca mora da ima čime da ga namami ali i ona mi je samo draga, možda smo više vezani jedno za dugo iako se vidjamo u proseku jednom nedeljno, jer kao što rekoh udata je.

Kada bih rezimirao ovih mojih 54 godine u tom smislu, ne bih mogao reći da sam imao sreće u ljubavi ali je kvantitet bio solidna kompenzacija, medjutim ja sam muško a ti žensko, što pravi veliku razliku i ti tako ne možeš da rešavaš problem ove VE 0 SA, mislim možeš ali tebi bi uz kvantitet prišili i onaj nepopularni naziv laka ženska, a to je u suštini samo žena sa moralnim kvalitetima muškarca lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 4:50 pm

Milica ::
Da li će ti sve veze biti takve?
Na žalost, Venera opisuje veze- partnerstva i svakako da će ti svaka veza imati tu neku karakteristiku, a i sam vladar 7. polja ti je u uskoj konjinkciji sa tim istim Saturnom.

Toga sam se plašila...
Milica ::
Poenta je naučiti izvlačiti maksimum.
Pokušaj da omekšaš te tipove. Ali, ako ih omekšaš, da li će te i dalje privlačiti? M ? Jesi razmišljala o tome?
Ne moraju oni biti meki prema drugima,nek budu samo malo mekši prema meni Wink
Milica ::
Vidiš moj dragi u natalu ima ve90sa90mo(sco-) plus sa90ma, sa90ur,(saturn u 8. kući),kao i ur180ma možeš li da zamisliš koliko je inhibiran emotivno i koliko mu je vremena trebalo da počne da se zaljubljuje? (i ja imam igrarije saturna i venere)
Veruj mi, mnoooogo, ali ja sam imala njegov natal ispred sebe i poslužila se, zahvaljujući natalu, najboljim oružijem.
To možeš i ti, jer za to i služi astrologija.

I batali ponos kad je ljubav u pitanju.
Tamo gde se umeša ponos, tu ljubavi nema. Wink[/b][/color]

Pa nisam sigurna da li mogu da se složim sa tobom po pitanju nekih stvari.....ok,ja volim da pomažem ljudima,o tome govori moja Riba na ASC,i nemam problem da nekome pomognem,šta više mnogo sam ja više u životu pomogla ljudima,nego oni meni...ali,zar ne misliš da je bespotrebno pomagati nekome ko očigledno neće da nauči lekciju,bar ne sada,možda nije trenutak ili šta li već...a kada je reč o ponosu,ni tu se ne slažem sa tobom,jer ako neko učini da ja ispadnem jadna mala glupačica koja trči za dečkom da bi on ispao frajer,o kakvoj je onda osobi reč i da li ja zbog takve osobe treba da prelazim preko nekih stvari?jer,opet kažem ja nemam problem da nekome pomognem,ali ako sam sigurna u tu osobu....ma,može i ceo svet da bude protiv njega,ali ako se ja osećam sigurno sa njim i ako se taj neko našao za mene kada mi je bilo teško,onda nema govora o nekom ponosu....dakle,postoje granice.....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 6:48 pm

DUH ::

Istina sve te moje devojke ili žene, svidjale su mi se na neki način ali ne bih to nazvao ljubavlju, tada sam jurio kvantitet a ne kvalitet ali kvalitet iako nije izostao nije mogao da treje. Voleo sam majku mog deteta ali nju nisam mogao da ubacim u krevet, (ona- dupli Ta a VE u Ar 180 NE u Li) ni danas ne znam da li je samo frigidna ili lezbejka a baš sam je voleo.

Kada sam se istreznio, posle dve godine natrčao sam na devojku mladju od mene 8 godina, ja 33 a ona 25 godina, nju recimo nisam mogao da izbacim iz kreveta (ona - VE 0 MA u Co) i nju sam voleo, naša veza trajala je jedan MA krug i onda me ostavila. Trebalo mi je pat godina da je zaboravim.

Kada bih rezimirao ovih mojih 54 godine u tom smislu, ne bih mogao reći da sam imao sreće u ljubavi ali je kvantitet bio solidna kompenzacija, medjutim ja sam muško a ti žensko, što pravi veliku razliku i ti tako ne možeš da rešavaš problem ove VE 0 SA, mislim možeš ali tebi bi uz kvantitet prišili i onaj nepopularni naziv laka ženska, a to je u suštini samo žena sa moralnim kvalitetima muškarca lol!

e,baš si me nasmejao sa ovom pričom o ženi koji nisi mogao da ubaciš,i sa ovim koju nisi mogao da izbaciš iz kreveta!!!! Very Happy

ni ja ne mogu da se požalim na kvantitet,bilo ih je,iako ja nikad nisam jurila za tim,nekako se samo nametnulo,a kvalitet je zavisio....ako gledam kvalitet same veze kao što sam već napisala uglavnom su to bile mučne veze,barem za mene,a ako gledam kvalitet samog sexulanog odnosa to nikada nije bio problem Very Happy i prosto ne mogu da se načudim drugaricama koje kažu kako imaju problem baš sa tim delom veze Shocked ali,kao što si već rekao ja nemogu da na taj način rešavam Ve0Sa,baš zbog tog meni najviše omraženog dela,jer kada muškarac ima 150 devojaka onda je frajer,a takva žena je drolja-cccc,koja nepravda!!!

dobro,kako onda da rešavam ovaj VE0Sa aspket,je l imaš neki predlog? Smile
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  sasa62 Sub Okt 03, 2009 7:48 pm

Iskustvom Very Happy Wink
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Okt 03, 2009 7:58 pm

Kocka je bacena :: ali,kao što si već rekao ja nemogu da na taj način rešavam Ve0Sa,baš zbog tog meni najviše omraženog dela,jer kada muškarac ima 150 devojaka onda je frajer,a takva žena je drolja-cccc,koja nepravda!!!
dobro,kako onda da rešavam ovaj VE0Sa aspket,je l imaš neki predlog? Smile

Taman sam napisao post kad mi Saša ulete i nestade mi sve što sam napisao.

Slažem se da je nepravda za to što žena ako promeni stotinak partnera dobije epitet "droca" medjutim siguran sam da postoje muškarci kao ja koji misle da nije važno biti prvi devojci već poslednji, možda takvog i nadješ posle prvog SA kruga jer imaš one astrološke mogućnosti, istina teoretske ali ni ovaj Sašin predlog nije loš ISKUSTVO, kao ni Milicin, tamo gde je ponos nema ljubavi, mada verujem da ni ona nije ovo bukvalno mislila.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 8:10 pm

sasa62 ::Iskustvom Very Happy Wink

u teoriji,to tako jednostavno deluje,samo što u praksi to baš i nije tako....

jesam ja iskusnija sada u odnosu na pre par godina,i mnogo se manje nerviram zbog ljubavnih problema nego tada,ali umorna sam od učenja i sticanja iskustva......baš umorna No
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Okt 03, 2009 8:27 pm

Kocka je bacena ::u teoriji,to tako jednostavno deluje,samo što u praksi to baš i nije tako....
jesam ja iskusnija sada u odnosu na pre par godina,i mnogo se manje nerviram zbog ljubavnih problema nego tada,ali umorna sam od učenja i sticanja iskustva......baš umorna No

Mučilo je to i mene, kada će i da li će doći ljubav prava, dok nisam shvatio, nevezano za astrologiju, teoretski ljubav može i da ne dodje, zato sam odlučio, bez gubljenja nade, da gledam kako kvalitetno da trošim vreme dok čekam princezu bez belog konja i posvetio se slikanju, proučavanju religije, čituckao malo filozofiju, bacio se na proučavanje astrologije i usput ulazio u veze koje nisu dugo trajale ali sam se nadao a sad shvatam da sam imao visoke kriterijume u izboru, medjutim sada je kasno da ih menjam i dovoljna mi je ova udata Škorpija jer sam tokom godina naučio da živim sam i sasvim sam zadovoljan jer ako ne pridješ filozofski životu emotivnost može da te uništi....

Pomiri se da možda pravi i neće doći ali ne gubi nadu, to nije nešto što stane u jedno popodne već proces koji je recimo kod mene trajao par godina jer nestrpljenje takodje čini svoje ali kad se pomiriš sa činjenicom da i u čekanju ne mora da bude prisutan osećaj usamljenosti, samo čekanje može da ti pruži zadovoljstvo ako osmisliš to vreme nekim drugim zadovoljstvima a za seks, uvek možeš naći nekog....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 9:17 pm

DUH ::
Mučilo je to i mene, kada će i da li će doći ljubav prava, dok nisam shvatio, nevezano za astrologiju, teoretski ljubav može i da ne dodje, zato sam odlučio, bez gubljenja nade, da gledam kako kvalitetno da trošim vreme dok čekam princezu bez belog konja i posvetio se slikanju, proučavanju religije, čituckao malo filozofiju, bacio se na proučavanje astrologije i usput ulazio u veze koje nisu dugo trajale ali sam se nadao a sad shvatam da sam imao visoke kriterijume u izboru, medjutim sada je kasno da ih menjam i dovoljna mi je ova udata Škorpija jer sam tokom godina naučio da živim sam i sasvim sam zadovoljan jer ako ne pridješ filozofski životu emotivnost može da te uništi....

Pomiri se da možda pravi i neće doći ali ne gubi nadu, to nije nešto što stane u jedno popodne već proces koji je recimo kod mene trajao par godina jer nestrpljenje takodje čini svoje ali kad se pomiriš sa činjenicom da i u čekanju ne mora da bude prisutan osećaj usamljenosti, samo čekanje može da ti pruži zadovoljstvo ako osmisliš to vreme nekim drugim zadovoljstvima a za seks, uvek možeš naći nekog....

ovo boldirano je potpuno tačno...

dobrih godinu i po dana ja sam funkcionisala jako dobro,bez dečka,i bez potrebe za istim,i to vreme mi je kada pogledam još i najproduktivniji period života-dosta sam radila na sebi,što fizički,što duhovno,išla sam na treninge,čitala knjižice o hermetici,podsvesti,itd,u to vreme sam uspela da ostavim i cigare,davala ispite sa lakoćom,bavila se slikanjem....taj period je nastao posle velikog razočarenja,i zaista sam se u tom trenutku na neki način pomirila sa činjenicom da nemam sreće u ljubavi i moguće da je nikada neću ni imati,doduše to je bio neki period kada sam se suočila sa puno stvari,tipa da je čovek sam na svetu i da nema ko da mu pomogne osim samom sebi,jer on sam sebe i najbolje poznaje,i to je jedini period u mom životu kada sam konačno imala svoj mir....a onda mi je uletela jedna potpuno isprazna veza i nikako da se završi.....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Okt 03, 2009 9:52 pm

Kocka je bacena :: ovo boldirano je potpuno tačno...dobrih godinu i po dana ja sam funkcionisala jako dobro,bez dečka,i bez potrebe za istim,i to vreme mi je kada pogledam još i najproduktivniji period života-dosta sam radila na sebi,što fizički,što duhovno,išla sam na treninge,čitala knjižice o hermetici,podsvesti,itd,u to vreme sam uspela da ostavim i cigare,davala ispite sa lakoćom,bavila se slikanjem....taj period je nastao posle velikog razočarenja,i zaista sam se u tom trenutku na neki način pomirila sa činjenicom da nemam sreće u ljubavi i moguće da je nikada neću ni imati,doduše to je bio neki period kada sam se suočila sa puno stvari,tipa da je čovek sam na svetu i da nema ko da mu pomogne osim samom sebi,jer on sam sebe i najbolje poznaje,i to je jedini period u mom životu kada sam konačno imala svoj mir....a onda mi je uletela jedna potpuno isprazna veza i nikako da se završi.....

Pa sve ima važnost onoliku kolko je mi damo, ako ti odgovara u seksu zadrži ga kao rezervu a ako ti nije emorivno stalo do njega lako ćeš preći preko svake komunikacije koja može i da ti se ne svidja jer možeš da ne pridaješ važnost istoj, a sa muškarcima je u suštini lako, svi oni imaju crtu Lava, daj mu kompliment i smiriće se, baš te briga
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 11:14 pm

DUH ::

Pa sve ima važnost onoliku kolko je mi damo, ako ti odgovara u seksu zadrži ga kao rezervu a ako ti nije emorivno stalo do njega lako ćeš preći preko svake komunikacije koja može i da ti se ne svidja jer možeš da ne pridaješ važnost istoj, a sa muškarcima je u suštini lako, svi oni imaju crtu Lava, daj mu kompliment i smiriće se, baš te briga

hahaha Very Happy

postoji mali problem,ja se u jednom trenutku emotivno vežem za tog nekog!i to je ono sa čime treba da se izborim kod sebe!!!
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  DUH Sub Okt 03, 2009 11:32 pm

Kocka je bacena ::

postoji mali problem,ja se u jednom trenutku emotivno vežem za tog nekog!i to je ono sa čime treba da se izborim kod sebe!!!

Ma kaži mu da je tvoj idol i da je do sada najbolji od svih koje si imala, naročito ga pohvali u krevetu i uradi ono što voli ako nije perverzno za tebe i videćeš rezultat
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Ned Okt 04, 2009 2:11 am

Hahahha...moram da potvrdim, da to zaista pali Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Tajna Uto Okt 06, 2009 7:45 am

To pali sigurno,ali postavlja se pitanje iskrenosti, jer ako smo zaljubljni i izrazavamo divljenje u odosu na drugu osobu, necemo da igramo igre i podmecemo nesto sto nije istinito! Ja to u ljubavi ne mogu... ili me voli za ono sto ja jesam, sa svom mojom iskrenoscu ili nek ide dalje, vrata su mu otvorena... Nisam sve muskarce u svom zivotu volela zbog njihovih seksualnih performansa niti zbog intelekta, razlicite veze su donosile razlicitu orjentaciju, ali nikog nisam lagala i ne mislim da je to nacin... Mozda sam zato bila poprilicno neuspesna u vezama do sada?! Ne znam!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Astrotanja Uto Okt 06, 2009 12:37 pm

Ja sam takođe za iskrenost i otvorenost u vezi i ako postoji ljubavi i dopadanja onda i nije potrrbno da se glumi, laže i pretvra. Uostalom i to samo na kratko može da poboljša odnos, ili produži malo vezu.

Kocka, mislim da je bitno da radiš na sebi i da na eventualno sputanosti u pokazivanju ljubavi, a ovaj aspekt zahteva i neku vrstu žrtvovanja nečega radi ljubavi. Saturn u konjukcji s Venerom može da donse i neku vrstu samomučnja, kao što pisao Duh da se naptio, da nešto uradi, ne bi li nešto promenio. Koliko će se promeniti zavisi od dispoiztora.
Kad je Saturn u aspktu sa nekom planetom, uvek je potrbno da prođe neko vreme, da bi se kroz njega učilo, skupljalo iskustvo, koje te moeže poučiti, pomoći da uvidiš šta je ono što bi mogla da izmeniš kod sebe, da bi s koliko je mmoguće promenilo nešto u tvojim vezama, da se ne bi ponavljale greške. Tebi će veze da se menjaju, tek nakon iskustva koje ćeš naučiti obnavljanjem saturnovskog ciklusa, tada ćeš najviše da naučiš o ljubavi i nakon toga ćeš bolje prolaziti kroz veze. Kada Saturn tranzitni dođe u Strelcu ti napravi trigon sa Mesecom, tada će se stabilizovati tvoj emotivan život. Mislim, potrebno je da prođe neko vreme. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Okt 06, 2009 12:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Milica Uto Okt 06, 2009 12:46 pm

Priča o hvaljenju partnera je pokrenuta zbog upućivanja Kocke na sticanje iskustva, pa kako to iskustvo da stekne na što bezbolniji način. Laughing
Bar sam ja to tako razumela.

Naravno da je iskrenost ključ svakog dugotrajnog odnosa.
Verujte mi, ja bih lakše prešla preko velike i ružne istine, nego preko sitne laži.
Imala sam iskustva oba tipa, pa sam samu sebe i upoznala u tom smislu.

Pored iskrenosti, ljubav je neophodna.
Ja nikad ne bih mogla da se udam za nekog koga ne volim.
A nisam mogla ni u vezi da budem s nekim koga ne volim, a samo mi je simpatičan.

Kad god am bila u situaciji da započnem vezu,i da vidim da to ''nije taj'' s kojim bih mogla na duge staze, najotvorenije sam predlagala neobavezno viđanje. Nema muškarca koji to nije prihvatao. Neki su se zaljubljivli pa su napuštali stvar ili sam ja to morala da uradim, a neki su savršeno plivali u tome.
Eto, ja imam iza sebe četvorogodišnju vezu takvog tipa. Viđali smo se kao duh i njegova Škorpija, s tom razlikom što niko nije bio u braku, pa čak ni u ozbiljnoj vezi.
I super smo funkcionisali- i ostali jako dobri prijatelji. Very Happy
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kocka je bačena - Page 3 Empty Re: Kocka je bačena

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu