Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak Djokovic

+9
Formalhaut
Flora
joki22
hajkula
DUH
IVA
Astrotanja
lado06
Tajna
13 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Novak Djokovic Empty Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 10:08 am

Kako sam veliki teniski fan a u skladu sa predstojecim US Open-om mislim da bi bilo lepo da utvrdimo pozicije kuca za Novaka Djokovica i pokusamo da mu predvidimo plasman na turniru. Naime datum se zna, vreme nepoznato. Sta znam o njemu? Iz porodice sportista, majka DIF-ovac, otak profesionalni skijas ima dva mladja brata. Poceo je da trenira sa 4 godine, sada napravio i teniski turnir u Beogradu. Porodica mu ima piceriju na Kopaoniku, zivi u Monte Karlu. Prvi je Srbin koji je osvojio Gran Slam i ostalo sto je verovatno svima poznato. Nije puno ali trebalo bi da je dovoljno.

Ono sto sam ja zakljucila je da MO mora da bude u Ovnu, jer je Marsov dispozitor pa posto je vec slab pozicijom mora biti ojacan dispozicijom, sto je inace slucaj i kod Federera i cesto kod sportista - ako nemaju poziciono jak Mars nego je u padu onda je dispozitor u Skorpiji ili Ovnu. Zatim sam htela da ostavim planete iznad horizonta, tako da u njegovom slucaju nisam htela da idem mnogo kasno popodne. U Americi je poznat i kao Joker, sto bi moglo da bude ME u Ge na Mc, a i vrh 7 polja je NE u 60 sa vladarem 3 kuce - nadimci kojih ima dosta. Poklapa se prica i sa 4 kucom i njegovom porodicom.

Merkur vrlo bitan za tenis je na Mc-u. Vladar 4 kuce JU je skoro na egzaltaciji Sunca - Monte Karlo, a opet poreklo sa planine, gotovo da je odrastao na Kopaoniku - SA u 4, sto jos opisuje i porodicu kao sportiste i to skijase...

Sta vi mislite o ovjoj poziciji Asc?

Novak Djokovic DJOKOVIC
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 10:55 am

Jos da dodam, varteni je srbofil a pomalo i nacionalista. Umeo je da bude arogantan, ali i zabavan, imitirao je druge igrace... Ima i javne neprijatelje medju igracima i kritikovan je za neke izjave. Pricalo se da su mu roditelji pred razvodom proletos. Promenio je reket pocetkom godine, i posle toga pao na rankingu.

Sto vise gledam ovaj chart sve sam zadovoljnija... Jedva cekam da neko nesto napise... bounce bounce bounce
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Sub Avg 29, 2009 8:41 am

Izgleda da niko ovde nije teniski opredeljen...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Sub Avg 29, 2009 11:44 pm

Tajna ja nisam neko ko se bas razume u astrologiju ali.... Novak Djokovic mi ne lici da je devica na Asc. Devica je uzdrzana nenametljiva cak i stidljiva.Ili ja gresim Embarassed

A on je tako sarmantan,komunikativan,duhovit malad covek. Taj MO u ovnu stoji jer je temperamentan,srcan, ponekad se toliko razljuti da polomi reket.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 2:02 am

Evo, ja sad tek vidim ovaj natal i meni ne deluje kao da je devica u Ascedentu.O ostalom ću da razmislim, s obzirom da ovde ima za mene i dosta novih podataka, ali moj utisak je da je njemu Ascedent u nekom vatrenom znaku, da li Ovnu ili Lavu, moram sve podatke da sažmeme, pa ću sutra, kad budem odmorna i promislim da objasnim šta me navodi da tako razmiljam o njemu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 6:29 am

lado06 ::Tajna ja nisam neko ko se bas razume u astrologiju ali.... Novak Djokovic mi ne lici da je devica na Asc. Devica je uzdrzana nenametljiva cak i stidljiva.Ili ja gresim Embarassed

A on je tako sarmantan,komunikativan,duhovit malad covek. Taj MO u ovnu stoji jer je temperamentan,srcan, ponekad se toliko razljuti da polomi reket.

Moje iskustvo sa Devicama je da su one vrlo zabavne sarmantne i stidljive da ali intimno, na prvi pogled ne vrlo su komunikativne, imaju odlican smisao za humor tako su tanane i fine... Umeju da budu vrlo kriticne, cinicne i sitnicave... Ne znam mozda gresim ali on meni izgleda kao Devica, narocito zbog tog u ovom slucaju visoko polozenog Merkura kao vladara 1 kuce, jos je u Blizancima, sto njemu naglasava taj blizanacki temperament...

Astrotanja

Evo, ja sad tek vidim ovaj natal i meni ne deluje kao da je devica u Ascedentu.O ostalom ću da razmislim, s obzirom da ovde ima za mene i dosta novih podataka, ali moj utisak je da je njemu Ascedent u nekom vatrenom znaku, da li Ovnu ili Lavu, moram sve podatke da sažmeme, pa ću sutra, kad budem odmorna i promislim da objasnim šta me navodi da tako razmiljam o njemu. sunny

Tanja palo je i meni na pamet da je nesto vatreno, ali kao Lav u podznaku, prvo nema mi taj izgled, ali moze Sunce u Blizancima to da objasni a drugo Mesec bi mu bio u Ribama, sto bi toliko oslabilo tog Marsa i u to iskreno sumnjam, drugo majka mu deluje bas kao Mesec u Ovnu... Znaci Lav nije sigurna sam.

Horoskopi svih sportista imaju jakog Marsa, ili jakog dispozitora Marsa, nikad nisam videla horoskop tako uspesnog sportiste da ima oba losa, zato sam ubedjena da su popodnevni sati. Vaga nije sigurno, sa tom Venerom u Biku - nikako...

Sto se tice Strelca, gledala sam i to, to je vise verovatno ali mu Saturn i Uran padose u 1 kucu, i trebao bi da je mnogo ruzniji, meni on nije ruzan, i jos vaznija stvar sto mu sve planete odose ispod horizonta a ne deluje mi uopste introvertno... Svim javnim licnostima, kakva on jeste krcate kuce iznad horizonta, ovako bi samo MA i ME bili iznad, sve ostalo ispod, a on bas voli da se pokazuje... Takodje juzni cvor mu pada u 10 kucu.

Mogao bi mozda zbog malo veceg nosa da ima tog Saturna i Urana u jedan, ali Uran da onaj grbavi, spicasti, savijeni nos, kakav njegov nije. Znam da je nos Mars, ali Uran u prvoj, iz nekog razloga utice na nos, bas znam puno ljudi sa Uranom u prvoj i imaju tako taj naglaseni savijeni ali i spicasti nos i cesto grbav... Jupiter je u Ovnu, ali cak i takav kao vladar 1 kuce daje masivniju konstituciju, on je meni tipican Merkurov tip...

Jos jedna stvar koju sam zaboravila da napisem je da se vrlo rano, kao decak, odvojio od porodice i otisao u Nemacku da uci tenis, to bi takodje pokrio Saturn iz 4 kuce, u horoskopu koji sam napravila...

On je prvi koji je za Srbiju osvojio Grand Slam, sto bi bas bilo pretsavljeno tim MO na 0 Ovna, pocetak - prvi jer ako je nesto prvo, narocito za zemlju, poreklo i narod to je 0 Ovna, jeste da to govori i MA na 0 Raka, ali opet mora da bude u uglu ili naglaseno, ne moze da pada tek bilo gde... ovako je to bas naglaseno. Isto tako on je proslavio nasu zamlju u sportkim krugovima a to je taj MO koji ide ka severnom cvoru...

Mozda sam u krivu, jedva cekam da cujem tvoje misljenje...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Ned Avg 30, 2009 12:43 pm

Tajna mozda sam i ja na pogresnom putu. Sigurno da ima istaknutog ME jer on daje i dobar rad ruku,spretnost .
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Ned Avg 30, 2009 12:53 pm

Ako je Asc ovan.... onda je ME u 3. kuci u blizancima u svom sedistu .Izvini Tajna ja samo razmisljam naglas
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 1:00 pm

pronasla sam da mu je asc u ovnu , al i u lavu
i severni cvor na 10ovna


Poslednji izmenio Gloria dana Ned Avg 30, 2009 1:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Astrotanja Ned Avg 30, 2009 1:18 pm

Još uvek razmišljam. On ima i taj javni imidž, o kojem govori Mc, dok o spoljašnjem izgledu i ponašanju govori Ascedent. Kako je sportista, a Marsmu je slab, onda bi trebao da bude u nekoj od kućaa gde je njen uticaj jači.Kako ima jake rivale, treba i to uzeti u obzir.
Saturn u 4. i Uran, Neptun, donose često veoma neserać porodiča žvot,a ono što je meni poznato da su ga rodutelji podticali i davali mu izuzetnu podršku u karijeri i bilii izuzetno važnu za njegovu karijeru, koja je sportska. Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 1:36 pm

mesec mora da je u ovnu -problemi sa vidom, majka bila takodje sportista(MO u ovnu)...

kardinalni mars, a svaki kardinalni znak simbolizuje veliku udarnu, inicijalnu moc, borbenost, kratak fitilj... Federerov mars je isto u raku:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Ned Avg 30, 2009 1:38 pm

Onda mu je MO u 12. kuci ako je Asc ovan
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 1:40 pm

[quote="lado06"]Onda mu je MO u 12. kuci ako je Asc ovan[/quote]

ako je asc ovan, mesec je onda u 12 kuci?
jel ima logike?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:07 pm

Ma ne moze ljudi biti Ovan u podznaku, nema nista od njegovog sprotskog uspeha, kakav bre ovan, to bi znacilo da mu je MO u Ribama, to znam da nije moguce, dalje je diskutabilno, ali radim horoskope sportistima, duze vreme, ne moze imati tako slab Mars - odnosno MO u Ribama.

Tanja jeste Sa u 4 ali je Ju u Ovnu, dispozitor toga u jakom aspektu sa tim. Pa mora da su ga i ganjali da radi i bori se - pritiskali ga, a i rekla sam ti da se rano odvojio od njih...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:08 pm

Gloria ::mesec mora da je u ovnu -problemi sa vidom, majka bila takodje sportista(MO u ovnu)...

kardinalni mars, a svaki kardinalni znak simbolizuje veliku udarnu, inicijalnu moc, borbenost, kratak fitilj... Federerov mars je isto u raku:)

U pravu si majka sportista... zaboravite na MO u Ribama!!!! Da ali je i Federerov Mesec u Skorpiji, znaci dispozitor toga mora da podrzi Mars...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:16 pm

lado06 ::Ako je Asc ovan.... onda je ME u 3. kuci u blizancima u svom sedistu .Izvini Tajna ja samo razmisljam naglas

Nemoj da mi se izvinjavas izvini ti ako ja delujem suvise napadno, ne ljutim se ja sto ti mislis drugacije, samo furam svoj film... Bez izvinjavanja, pa nisam ja popila pamet ovog sveta da se ti meni izvinjavas, mozda si i ti u pravu, to i jeste nacin da napredujemo. Pisi ti sta ti mislis i ja cu sta ja mislim, pa se valjda negde nadjemo...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 2:32 pm

mada ima neke lose aspekte mars
mars opozicija neptun i uran

ima i mars trigon pluton
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:35 pm

Gloria ::mada ima neke lose aspekte mars
mars opozicija neptun i uran

ima i mars trigon pluton

ma ima bice tu i povereda narocuto sledece godine kad ga drmne onaj pomenuti T kvadrat preko to Marsa, tu nema dileme...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 2:38 pm

da nije asc u skopriji?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:49 pm

Gloria ::da nije asc u skopriji?

Pa gledala sam i to ali nije mi radilo nista porodicno i ovako, mada on moze to da pokrije izgledom... Ja i dalje pikiram Devicu, sve sam probala... Ali ajde probajte vi, mozda budete uspesniji...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 30, 2009 2:54 pm

a njegova sklonost zabavama, spotovi, setanje po pisti, pevanje???????
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 2:59 pm

Gloria ::a njegova sklonost zabavama, spotovi, setanje po pisti, pevanje???????

Pa Merkur je na zenitu, ai Venera jaka u Biku, pa Mesec u 7, pa vladar 5 120 Ju iz 7, svega toga ima i sa Asc u Devici. Device su mnogo zabavnije, nego sto se na prvi pogled astroloski misli. Ja se udala za zajebanta sa 3 planete u Devici... Moj muz ti vazi za najzabavnije ljude u nasem drustvu, on se samo smeje i sali... Doduse on ima Veneru u 1 u Lavu, ali opet je dispozicija u Devici... Vole oni da se zezaju ali su i odgovorni u isto vreme...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 3:26 pm

vreme rodjenja - 6,40,04 pm ili ASC -15,37 SC
kaže čiča


TAJNA postavi ovu kartu sa mojim vremeno, zanaš da ne umem a mrzi me da učim kad imam tebe
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Ned Avg 30, 2009 4:21 pm

Pa šta bi, celo prepodne me juriš da ti dam svoje mišljenje i sad ništa od odgovora, pa zaključujem da moja postavka pokriva sve nabrojane činjenice lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Ned Avg 30, 2009 4:48 pm

Tajna ali ti toliko poznajes ja nemam tog znanja. Cak ni blizu.
Ne mislim da je devica losa....radna,vredna,odgovorna,savesna a on ne bi uspeo da to nije bio.
Iza njega je bio trud udruzen sa talentom koji je verovatno MC. To je znaci ono cemu stremimo.Da li sam dobro shvatila?
Ako mu je u vrhu ME onda je to nesto sto ce zaposliti njegove ruke
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu