Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Pluton na Mc-u

+6
Flora
IVA
Bambola
Izida
Kocka je bacena
Astrotanja
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Tranzitni Pluton na Mc-u - Page 2 Empty Re: Tranzitni Pluton na Mc-u

Počalji  Gost Uto Feb 09, 2010 1:38 pm

alea ::Mila, ja mislim da će tebi uticaj PL kroz 10 p. a u aspektu sa planetama iz 7 p. pre svega mislim na MO0SO, doneti velike transformacije u pogledu tvog pritupa i doživljaja drugih ljudi, pre svega partnerstva. Kroz duboka, veoma intenzivna iskustva, verovatno kroz preživljavanje nekih događaja, možda i neke gubitke, da bi iz svega toga izašla mnogo jača i svesnija sebe. Možda ćeš biti sklonija analiziranju svojih osećanja, utiska koji ostavljaš na druge ljude, preispitivanju slike koju ostavljaš o sebi, svog "ja".
Hvala, ali ja zaista nisam svesna toga kakav utisak ostavljam na druge ljude, tj.nisam nikada ne prihvatam da se zadovoljavaju i zadrzavaju na povrsnim (izgledu)stvarima.
U tom slucaju nemam zasto da brinem, Alea.. Wink
Mada pomislila sad skroz nesto ipak vezano kroz partnerstva i karijeru..a mozda mi konacno i cale okrene "Face", a ne ledja.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Pluton na Mc-u - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Sre Feb 10, 2010 3:03 am

mila2710 ::
alea ::Mila, ja mislim da će tebi uticaj PL kroz 10 p. a u aspektu sa planetama iz 7 p. pre svega mislim na MO0SO, doneti velike transformacije u pogledu tvog pritupa i doživljaja drugih ljudi, pre svega partnerstva. Kroz duboka, veoma intenzivna iskustva, verovatno kroz preživljavanje nekih događaja, možda i neke gubitke, da bi iz svega toga izašla mnogo jača i svesnija sebe. Možda ćeš biti sklonija analiziranju svojih osećanja, utiska koji ostavljaš na druge ljude, preispitivanju slike koju ostavljaš o sebi, svog "ja".
Hvala, ali ja zaista nisam svesna toga kakav utisak ostavljam na druge ljude, tj.nisam nikada ne prihvatam da se zadovoljavaju i zadrzavaju na povrsnim (izgledu)stvarima.
U tom slucaju nemam zasto da brinem, Alea.. Wink
Mada pomislila sad skroz nesto ipak vezano kroz partnerstva i karijeru..a mozda mi konacno i cale okrene "Face", a ne ledja.. Wink

Moguce da ces vise biti ukljucena u posao, ozbiljniji posao , odgovorniji, veci, i da ces imati kontakte sa novim ljudima koji su u neku ruku ugledni , mocni ,il snazne licnosti. Kroz posao , donosices odluke, bices odgovornija i veoma vredna i radna, i razvijace se i osecaj sopstvene ajd da kazem moci. Pomerices svoje granice, i menjaces svoj odnos svoj prema ljudima. Moguce sa ces razvijati osecaj integriteta. Cool
Dok ne udje u 10, i dalje ucis, stices iskustva, a sam prelazak moze da donese i neku nagradu, neku diplomu , neko priznanje il tako nesto. Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Pluton na Mc-u - Page 2 Empty Re: Tranzitni Pluton na Mc-u

Počalji  Astrotanja Sre Feb 10, 2010 10:35 am

Primetila sam da osobe koje nemaju karijeru mogu sa ovim aspektom Plutona, da dožive neke poztivne promene, šansu da promene svoj status, položaj, dok one koji imaju neki položaj, karijeru doživljavaju ograničenja, probleme, mogućnost gubitka položaja, često zbog nekih zakonskih normi, posebno ako je Pluton vladar 8. natalne, pa zbog nekih ne plaćenih računa, nekada poreza,ili nekih drugih većih potraživanja nalaze se u opasnoj, tj kriznoj situaciji kada se sve ono što su postigli ljulja i preti da bude srušeno, završeno. Pluton donosi čest i ograničenja, on ukazuje i na moć drugih, koja može ponekad da bude pretnja toj osobi.

Naravno sve zavisi od njihove i natalne osme i 10. i uopšte od celog natala i drugih tranzita koji mogu da pomognu da se situacija pozitivno reši, odnosno problemi prevaziđu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Pluton na Mc-u - Page 2 Empty Re: Tranzitni Pluton na Mc-u

Počalji  IVA Sre Feb 10, 2010 1:47 pm

Astrotanja ::Primetila sam da osobe koje nemaju karijeru mogu sa ovim aspektom Plutona, da dožive neke poztivne promene, šansu da promene svoj status, položaj, dok one koji imaju neki položaj, karijeru doživljavaju ograničenja, probleme, mogućnost gubitka položaja, često zbog nekih zakonskih normi, posebno ako je Pluton vladar 8. natalne, pa zbog nekih ne plaćenih računa, nekada poreza,ili nekih drugih većih potraživanja nalaze se u opasnoj, tj kriznoj situaciji kada se sve ono što su postigli ljulja i preti da bude srušeno, završeno. Pluton donosi čest i ograničenja, on ukazuje i na moć drugih, koja može ponekad da bude pretnja toj osobi.

Naravno sve zavisi od njihove i natalne osme i 10. i uopšte od celog natala i drugih tranzita koji mogu da pomognu da se situacija pozitivno reši, odnosno problemi prevaziđu. sunny

Jako je mlada, pa ce verovatno doneti dobar il bolji posao i bolje placen. Very Happy
Moguce da u nekim slucajevima , bolji i bolje placen posao , ne ispadne bas tako dobar , jer ,,mocni,, , , ne placaju redovno , izbegavaju placanje , ne placaju prekovovremeni rad, ne prijavljuju radnike i slicne kerefeke. Laughing
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Pluton na Mc-u - Page 2 Empty Re: Tranzitni Pluton na Mc-u

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu