Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druge osobe u nasem horoskopu

5 posters

Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  hajkula Čet Okt 08, 2009 1:16 am

Glorija je pitala, sta predstavlja baku u horoskopu...

Gloria, kroz mesec gledas svu zensku genetiku, ali i kroz veneru- to su i mama i baka i prabaka... dok su mlade ali uvek uz jos nesto
kada je mesec aspekt sa saturnom, tu jasno vidis sliku bake,
baku i zensku genetiku gledas kroz znak raka, plus
baka se vidi i kroz Dc... plus
brojis kuce, kroz takozvanu vrtesku, pa cetvrta od cetvrte je mama jednog roditelja ...
znaci, uvek je kombinacija

recimo, i svoju zensku decu Cool gledaces kroz veneru ali uz petu kucu, tj u kombinaciji sa petom kucom ...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Flora Čet Okt 08, 2009 1:23 am

Da li mozemo da gledamo svoju sestru tj brata osim kroz III kucu i dodatno kroz Veneru tj. Marsa?
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Milica Čet Okt 08, 2009 2:23 am

Da li možemo stariju sestru ili brata da gledamo kroz 11. kuću, a ne kroz treću?

Mada, meni se ne uklapa u opis sestre 11. kuća, ali čitala sam u nekoj od Imširagićevih knjiga da stariji braća i sestre mogu da se opisuju kroz 11. kuću. scratch
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  hajkula Čet Okt 08, 2009 3:36 am

Flora ::Da li mozemo da gledamo svoju sestru tj brata osim kroz III kucu i dodatno kroz Veneru tj. Marsa?

u kombinaciji za sestru venera i trojka a za brata mars i trojka
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  hajkula Čet Okt 08, 2009 3:49 am

Milica ::Da li možemo stariju sestru ili brata da gledamo kroz 11. kuću, a ne kroz treću?

Mada, meni se ne uklapa u opis sestre 11. kuća, ali čitala sam u nekoj od Imširagićevih knjiga da stariji braća i sestre mogu da se opisuju kroz 11. kuću. scratch

U ,,njegovim,, knjigama ima i onoga sto je tacno i dosta, da ne kazem mnogo vise, gluposti. Covek je skupljao i objavljivao po nekom svom kriterijumu, sve i svasta.

Ako se stariji brat, sestra, dozivljavaju kao prijatelji onda i kroz 11. Jedanaesta kuca, prirodno vodolija, je univerzalno bratstvo.
Inace, znak blizanci, merkur, treca kuca, vladar trece kuce, plus venera za sestru odnosno mars za brata.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Tajna Čet Okt 08, 2009 7:54 am

Braca i sestre su primarno 3 kuca i Venera i Mars, ali za starije vrlo dobro radi primena 11 kuce, isprobavala i pokazalo se kao tacno.

Sto se babe tice, Mesec u odnosu sa Neptunom cesto opisuje babu, inace MO, a i SA kao svi predci, mada vise opisuje dedu!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  hajkula Čet Okt 08, 2009 8:05 pm

jeste Tajno
aspekt sunca i saturna, uvek deda, narocito po ocu a
mesec saturn, baka pre svega i
naravno, kroz saturn svi preci

PS
Jesi dobro sada? Mene malo ali malo rame bolucka kada napravim neki pokret, nezgodno sam spavala a juce sam vukljala nesto tesko i kabasto.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Tajna Ned Okt 11, 2009 7:59 am

hajkula ::jeste Tajno
aspekt sunca i saturna, uvek deda, narocito po ocu a
mesec saturn, baka pre svega i
naravno, kroz saturn svi preci

PS
Jesi dobro sada? Mene malo ali malo rame bolucka kada napravim neki pokret, nezgodno sam spavala a juce sam vukljala nesto tesko i kabasto.

Ja sam rekla da je MO/NE baba, a jeste i MO/SA...

Ja sam super sada, ali bilo me steglo, bas dobro par dana... Kod tebe je to misicno, verovatno si se preoteretila. Meni se cini da je meni bilo nervno, pa planiram to da ispregledam, ali to ce da saceka sledecu godinu da dodjem u BG, da ne tovim masnu gusku, gurajuci basnoslovne pare u dzepove americkih lekara...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 3:34 am

A moze li mi neko dati uslovno receno objasnjenje sta su nam deca u horoskopima? Znam da se krece od 5 kuce, pa se gleda je li u plodnom znaku, da li pocinje na plodnom stepenu, koje su planete u 5-om polju.... EEEEEE..tu mi krece problem, odmah..posto ih ja nemam. Ovo je stvarno deo oko kog se mucim vec duze vreme..s jedne strane objasnjivo a sa druge astroloske mi je potrebna vasa pomoc!!!
5-polje mi je na 2`Lava..pa ako je to plodan stepen, a neplodan znak, pa jos u njemu nema planete..a Mesec kao znak plodnosti je u Skorpiji na 1`, kad eto ti tu i Sunce na 4`. Konjukcija! DA li to vec stvara i opisuje poteskoce oko dobijanja prvog deteta? A volela bih da ih imam ko kokice dvoje, troje, cetvoro..jeste da su planete u plodnom pa jos u 7-mom gde i pokazuje moj stav "samo sa onim koga voli" te i opreznost! Ali eto sa vrhom 5-og imaju 90`ove dve planete..ali to nije sve! Ko guzva na ivici sesnaesterca: jos konjukcija!!! So0Mo ima i 60 sa Ma. Zaboravih Ma90Ur iz Skorpije u 8-mom, So0Mo0Pl, Mo0Pl0Ju, Pl0Ju0Me0Sa60Ve0Ne.. i ja sad tu vidim zaista samo da ce mi trebati mnogo dugo da dodjem do prvog deteta..a kada? To je tek pitanje..
confused confused confused

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Ja u ... (njegovom) horoskopu

Počalji  hajkula Sub Feb 27, 2010 8:07 pm

Druge osobe u nasem horoskopu Josephbiden

Pre neko vece, na jednom astroloskom blogu, razgovor o tacnosti natalne karte J. Bidena.
Ne ide mi se na astro com, jer mi blokira komp i net, a vec neko vreme sam bez astroloskog programa u svom kompu. Ipak, odem i otvorim Bidenov natal.

Kasnije sam napisala:

Da potvrdim ovu (natalnu) sa UR na Desc konjunkc. saturn, kao tacnu.
SO prezime, u Sc u 12, 0 ME, koji vlada 7, ja,- asocira me na bide (moja VE je 0 njegov ME i SO.:-* Sinoc kad sam pocela (UR pa u GE) da analiziram njegovu kartu (astrolog) iznenada (UR) pocinjem da se gusim, UR 0 SA. Uran na 2 stepenu (VE), grlo, kao da me neki prsten steze 0 SA. iznenadna blokada, dok sam na netu, a poznanik mi salje poziv da igramo sah.
Posledica stresa, ali zakasnela reakcija (UR, SA). Slicno, septembar 2007. SA usao u devicu (na poslu) na natal. UR.
U JB karti se vidi da je kuca nedovrsena, MC u 10, u vagi, (moja 4), VE 180 UR 0 SA u blizancima, nemam plocice, ni one lajsne izmedju poda i zidova. Deljivo na vise malih jedinica, ima vise ulaza.
Deo kuce srusila UR 0 SA. Ilegalno, NE u 4, podigla novu, ljudi su u zabludi, ili veruju da neko drugi gradi, tadasnji muz ili moj tata (ex-a sam tako lagala). Digla kredu, sama gradila, uz Bozju pomoc.



Njegov horoskop su i drugi gledali a samo ja sam se gusila. Nisam se uplasila (daleko bilo, ne desava se to meni toliko da bih se navikla).

Komentar moze da bude samo do odredjene velicine, obimnije blog ne moze da prihvati. Zato sam preskocila da napisem da mu je MC u devici, 10 kuca zahvata i vagu u kojoj je neptun.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  hajkula Sub Feb 27, 2010 8:32 pm

Rolling Eyes Sutradan, uplate mi jedan mali deo od zaostalih plata, pa odmah jos jedna uplata (iseckane, uplate na kasicicu ali mi puno znaci, pogotovo sto je bilo bezmalo beznadezno).

Gledam njegov horoskop i pitam se, sta mi jos predskazuje, mozda i dobitak na lotou? Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  zelena dolina Sre Apr 28, 2010 11:10 am

ja imam dva brata...oba su mladja od mene...ovaj sto je mladji 4 godine je verovatno III kuca...bili smo bliski kad smo bili mali...sad se retko cujemo...nismo bliski jer bas i ne gotivim njegovu zenu a ni ona mene...moja III i stelijum u strelcu opozicija MO....
drugi brat mladji 8 godina je verovatno moja 5 kuca..tu mi je Sunce (mada u padu ali ipak u 5 kuci)...i on jeste sunce, za sve nas u porodici...bio je i ostao miljenik...sekina dusa...mala maza....odavno je porastao...bilo je medju nama i svadja ali ipak je medju nama velika ljubav koja uvek preovlada...slazem se sa njegovom buducom suprugom...toliko da mi se ponekad cini da smo emotivni blizanci.... To sve objasnjava moje SO90SA a i 120 UR...sekstil sa JU...itd... po cemu jos mislim da je moj drugi tj mladji brat moja 5 kuca...pa zove se Vladimir i lav je u horoskopu Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druge osobe u nasem horoskopu Empty Re: Druge osobe u nasem horoskopu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu