Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

+4
beli lav
Kocka je bacena
elaelena
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  Astrotanja Uto Okt 13, 2009 11:43 pm

12, i 13. oktobra je tranzitna Venera bila u konjukciji sa Saturnom. Ovaj tranzit se događa jednom u godini i kako je u Devici ovog puta rad je doneo prevagu nad zadovoljstvom. Bilo je više posvećenosti nečemu, ali pre svega više materijalnim stvarim,zdravlju ili poslu. Bilo je više potištenosti, nezdovoljstva, tuge, ili događanja koja uključuju manjak radosti i zadovoljstva, posebno jer je Venera u padu. Neki su pokazivali više proračunatosti, a neki uzdržanosti u pokazivanju osećanja, zavisno od natala.

Meni je doneo razočaranost u ponašanje nekih osoba, sa kojima sam bila u nekoj vrsti poslovnih odnosa,zaprvo podstanarke, koja je izašla dok sam ja bila na putu, tokom vikenda iz stana, u koji je ušla u nov, čist , a izašla ostavivši ga prljavogi sa nekim manjim oštećenjima i kvarovima. Reč je o budućoj prosvetnoj radnici.


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Okt 14, 2009 11:53 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  elaelena Uto Okt 13, 2009 11:49 pm

Astrotanja ::12, i 13. oktobra je tranzitna Venera bila u konjukciji sa Saturnom. Ovaj tranzit se događa jednom u godini i kako je u Devici ovog puta rad je doneo prevagu nad zadovoljstvom. Bilo je više posvećenosti nečemu, ali pre svega više materijalnim stavrim,zdravlju ili poslu. bilo je više potištenosti, nezdovoljstva, tuge, ili događanja koja uključuju manjak radosti i zdovoljstva, posebno jer je venra u padu. Neki su pokazivali više proračunatost, a neki uzdžanost u pokazivanju osećanja, zavisno od natala.

Meni je doneo razočaranost u ponašanje nekih osoba, sa kojima sam bila u nekoj vrsti poslovnih odnosa,zaprvo podstanarke, koja je izašla dok sam ja bila na putu, tokom vikenda iz stana, u koji je ušla u nov, čist , a izašla ostavivši ga prljavogi sa nekim manjim oštećenjima i kvarovima. Reč je o budućoj prosvetnoj radnici.

ako to mogu da povezem sa ovim aspektom onda je meni doneo brigu oko zdravlja, potistenost, tugu, nezadovoljstvo Crying or Very sad

[img=https://2img.net/r/ihimizer/img26/668/astro2gw01frf4r4r442278.gif]
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 14, 2009 12:04 am

Meni je donela još jedno razočarenje u mog bivšeg dečka,s obzirom da smo se u nedelju baš gadno posvađali,tačnije on mi je sasuo buru grubih i ružnih reči No i ne znam da li to veze ima s ovim aspektom,ali natalno imam Ve0Sa,a ova tranzitna konjukcija je pravila sextil sa natalnom
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  beli lav Sre Okt 14, 2009 12:41 am

razmisljala sam o bivsem momku,i javio se neki pesimizam.pih
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  joki22 Sre Okt 14, 2009 9:44 am

Na mene je delovala radno!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  Flora Sre Okt 14, 2009 4:38 pm

Konjukcija VE i SA je danas negde izmedju 28 i 29 stepena, taman da pravi kvadrat sa natalnim SA i inkonjukciju (150) sa natalnom VE...
Meni ova situacija figurativno lici na "tesko do ljubavi"
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  luna Sub Okt 17, 2009 8:07 pm

Na mene je delovala radno ali i oprez kod pokusaja uspostavljanja novih poslovnih dogovora

luna

Broj poruka : 25
Datum upisa : 28.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  senka023 Ned Okt 18, 2009 8:03 pm

Hm da je samo delovala?

"Ce da deluje" cele naredne solarne godine...jer mi je ova simpaticna konjunkcija bola bila aktuelna za rodjendan.
Smenjivali se trigeminus sa leve strane obraza i sinus ( ceoni ) sa desne strane.
Jeste Sunce na Suncu bilo vec 11.10. ali ne menja na dejstvu...
Prosto bih vise volela da je samo besparica i strah od bankrota aktuelno kao prosle solarne...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici? Empty Re: Kako je na vas delovala konjukcija Venere i Saturna u Devici?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu