Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karta momenta upoznavanja

+3
sasa62
suncevenera
Flora
7 posters

Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Ned Nov 01, 2009 1:10 pm

Da li ste nekada kada ste upoznali neku osobu napravili kartu upoznavanja ?

Citala sam da je vrlo bitan momenat upoznavanja/ulaska znacajnih osoba u nas zivot i da se to nekako moze videti poredjenjem karte upoznavanja sa nasim natalom.

U prilog tome, pre nekog vremena (davno) sam upoznala jednog muskarca koji je ostavio cudan i nedorecen utisak na mene.
Evo karte tog upoznavanja, kao i sinastrije mene i karte upoznavanja, posto njegove podatke nemam.
Vrlo je neobicno da je karta po rasporedu kuca identicna mojoj natalnoj.


http://www.dodaj.rs/f/18/2t/2GVBBBiS/upoznavanje.gif

http://www.dodaj.rs/f/O/GJ/4zLUYerv/sinastrija-upoznavanja.gif

Sta mislite da li se nesto moze videti kroz ove karte?


Poslednji izmenio Flora dana Ned Nov 01, 2009 1:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  suncevenera Ned Nov 01, 2009 1:16 pm

Flora,ja ti ne mogu pomoci sa tumacenjem ali provjeri drugu kartu jer ne moze da se otvori.

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Ned Nov 01, 2009 1:30 pm

suncevenera ::Flora,ja ti ne mogu pomoci sa tumacenjem ali provjeri drugu kartu jer ne moze da se otvori.

Thanks, suncevenera! I love you
Popravila sam, tako da sada radi! sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  sasa62 Ned Nov 01, 2009 4:38 pm

Karakteristično za ovakav tip veze jest da varira od vrlo snažnog privlačenja, do vrlo snažnog odbijanja, koje ponovo rezultira privlačenjem kojem je nemoguće odoljeti... uz to je, osim emocija snažno uključen nagon, ili tjelesna privlačnost... vrlo rijetko i vrlo snažno emocionalno iskustvo koje rijetki dožive... greška je kada osobe takve snažne osjećaje očekuju i inače u "običnim" vezama, jer su ovo neponovljivi doživljaji...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Ned Nov 01, 2009 5:02 pm

sasa62 ::Karakteristično za ovakav tip veze jest da varira od vrlo snažnog privlačenja, do vrlo snažnog odbijanja, koje ponovo rezultira privlačenjem kojem je nemoguće odoljeti... uz to je, osim emocija snažno uključen nagon, ili tjelesna privlačnost... vrlo rijetko i vrlo snažno emocionalno iskustvo koje rijetki dožive... greška je kada osobe takve snažne osjećaje očekuju i inače u "običnim" vezama, jer su ovo neponovljivi doživljaji...

Sasa, kakav pogodak u metu... sunny
Dok se nismo zvanicno upoznali, on je bio jedini muskarac u mom zivotu koji je uspeo da svojim pogledom na ulici ubrza moj rad srca.
Sam susret upoznavanja je bio pun nervoze, neke cudne energije koju nismo mogli nikako da kanlisemo ... flower
Nikada se nista izmedju nas nije konkretno desilo, osim ta tri sata koje smo zajedno proveli u restoranu.
Stalno su bile neke okolnosti koje su negativno uticale na mogucnost nekog desavanja izmedju nas, sa tim da niko od nas dvoje nije zauzet.
Tacno je da imamo faze privlacenja, kada samo pogled i pozdrav na ulici izazove buru emocija i drugu faze odbijanja, gotovo mrznje, kada se ne javimo jedno drugom u prolazu...I te faze se smenjuju... affraid
Trenutno smo u toj losoj fazi, jer on uvek moju inicijativu tumaci kao atak na njega, a meni se vise smucilo da se smeskam na ulici pri pozdravu i da cekam da li ce on nesto preduzeti vec vise od 2 godine...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Čarobnica Ned Nov 01, 2009 5:23 pm

Joj, pravila sam i ja karte trenutka upoznavanja, čak sam svom bivšem napravila kartu na dan venčanja (njegovog s drugom) i dogodilo se isto što i tebi, poklapanje kuća u stepen... cyclops Laughing
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  sasa62 Ned Nov 01, 2009 6:27 pm

Flora ::
Sasa, kakav pogodak u metu... sunny
Dok se nismo zvanicno upoznali, on je bio jedini muskarac u mom zivotu koji je uspeo da svojim pogledom na ulici ubrza moj rad srca.
Sam susret upoznavanja je bio pun nervoze, neke cudne energije koju nismo mogli nikako da kanlisemo ... flower
Nikada se nista izmedju nas nije konkretno desilo, osim ta tri sata koje smo zajedno proveli u restoranu.
Stalno su bile neke okolnosti koje su negativno uticale na mogucnost nekog desavanja izmedju nas, sa tim da niko od nas dvoje nije zauzet.
Tacno je da imamo faze privlacenja, kada samo pogled i pozdrav na ulici izazove buru emocija i drugu faze odbijanja, gotovo mrznje, kada se ne javimo jedno drugom u prolazu...I te faze se smenjuju... affraid
Trenutno smo u toj losoj fazi, jer on uvek moju inicijativu tumaci kao atak na njega, a meni se vise smucilo da se smeskam na ulici pri pozdravu i da cekam da li ce on nesto preduzeti vec vise od 2 godine...

Nastupio je period hlađenja s tvoje strane od cca 9 mjeseca , što se i vidi na osnovu tvoga posta... ako se i nisi potpuno ohladila za takav odnos , u narednim mjesecima hoćeš... najkasnije do 6 mjeseca 2010, faze hlađenja 9 i 11 mj ove godine i 3 i zaključno 6 mjesec 2010 godine...

Šteta što se zaista nije ništa konkretno dogodilo... ovo je bila jedinstvena mogućnosti za iskusiti nešto neponovljivo, sa snažnim emocionalnim i erotskim nabojem... no ovakve veze i tako iznimno rijetko se mogu pretvoriti u nešto što je trajnog karaktera... te netreba niti žaliti za takvim odnosom, odnosno osobom...

U njima ( odnosima ) treba uživat , pa dok traje , traje... kad postane opterećenje jednostavno se treba maknut iz takvog odnosa...

PS
Nema pogađanja i nagađanja u astrologiji... ona točno objašnjava kako se netko osjeća i kakvi su joj motivi u nekom trenutku života... između ostalog...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Ned Nov 01, 2009 7:47 pm

sasa62 ::

Nastupio je period hlađenja s tvoje strane od cca 9 mjeseca , što se i vidi na osnovu tvoga posta... ako se i nisi potpuno ohladila za takav odnos , u narednim mjesecima hoćeš... najkasnije do 6 mjeseca 2010, faze hlađenja 9 i 11 mj ove godine i 3 i zaključno 6 mjesec 2010 godine...

Šteta što se zaista nije ništa konkretno dogodilo... ovo je bila jedinstvena mogućnosti za iskusiti nešto neponovljivo, sa snažnim emocionalnim i erotskim nabojem... no ovakve veze i tako iznimno rijetko se mogu pretvoriti u nešto što je trajnog karaktera... te netreba niti žaliti za takvim odnosom, odnosno osobom...

U njima ( odnosima ) treba uživat , pa dok traje , traje... kad postane opterećenje jednostavno se treba maknut iz takvog odnosa...

PS
Nema pogađanja i nagađanja u astrologiji... ona točno objašnjava kako se netko osjeća i kakvi su joj motivi u nekom trenutku života... između ostalog...


Hvala Sasa sunny
Opet si u pravu...100% I love you
Prvi dani septembra su zaista nagovestavali da ce se nesto desiti, ali mene je jako mucio tranzit SA0MO i zaista mi nije bilo ni do cega...
I vise mi je bilo dosta iscekivanja i resila sam da ne reagujem vise...cak sam ljutito prosla pored njega bez pozdrava!
Vrlo je interesantno da on nije avanturisticki tip muskarca, vec je blizi tome da asketski zivi sam do kraja zivota, jer je imao dve velika ljubavna razocarenja i da se verovatno plasi novog povredjivanja...
Ovo je moj licni utisak jer je bas bio zatvoren, neemotivan i kao da je sagradio zid oko sebe kada smo razgovarali, mada ne mora da znaci da sam u pravu.
Stariji je od mene znatno! Nemam njegove podatke i nema sanse da ih saznam...
Znam samo godinu i sasvim sam sigurna da ima puno karakteristika Jarca i Device, jer ja te znake bas dobro namirisem.

Poprilicno sam se ohladila i trudim se da ga izbacim iz glave, ali svaki slucajni susret na ulici (mada se i ON i JA trudimo da izbegnemo i slucajan susret na ulici) me podseti da je on jos jedna nerealizovana propustena prilika u mom zivotu, a takvih je vise nego onih koje sam realizovala...
Bas takav slucajan, iznenadan susret na ulici juce me je podstakao da otvorim ovu temu, jer imam utisak da se vec dugo vrtim u zacaranom krugu!
I nije mi on jasan uopste...zasto se tako ponasa...kao na klackalici hocu-necu...cim se osete neke varnice u vazduhu on se povuce...
Inace sam ja bila inicujator upoznavanja, ali je on odredio kada cemo se upoznati... bom

Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  sasa62 Ned Nov 01, 2009 8:37 pm

Pa upravo Sa Mo je pokazao hlađenje odnosa , ili bolje rečeno, odlučnost da ne želiš takav odnos kakav je bio do tada... znači upravo tvoje preispitivanje tog i takvog odnosa je dovelo do zahlađenja, odnosno shvatila si da nema ništa od toga...

Zbog čega je on bio takav , sad više nije niti bitno... bitno je da znaš da to i tako nije imalo neku budućnost, da je taj odnos poslužio svrsi prolaska kroz jedan težak emocionalno stresni period , i da je to bio tvoj izbor načina kako da prođeš takav period tvoga života, da bi krajnji cilj bila promjena emocionalnog dijela tvoga bića ... Wink Very Happy
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Ned Nov 01, 2009 11:17 pm

sasa62 ::

Pa upravo Sa Mo je pokazao hlađenje odnosa , ili bolje rečeno, odlučnost da ne želiš takav odnos kakav je bio do tada... znači upravo tvoje preispitivanje tog i takvog odnosa je dovelo do zahlađenja, odnosno shvatila si da nema ništa od toga...

Upravo tako se i dogodilo. Vise mi se smucilo da se nadam da ce od toga nesto biti. Jedan dan sam rekla sebi, e znas sada je dosta zaludjivanja...

sasa62 ::
Zbog čega je on bio takav , sad više nije niti bitno... bitno je da znaš da to i tako nije imalo neku budućnost, da je taj odnos poslužio svrsi prolaska kroz jedan težak emocionalno stresni period , i da je to bio tvoj izbor načina kako da prođeš takav period tvoga života, da bi krajnji cilj bila promjena emocionalnog dijela tvoga bića ... Wink Very Happy

Ne znam da li je taj odnos imao buducnost, to me jos uvek muci...mada sve manje...
Jer uvek se pitam za nesto sto se nije dogodilo, kako bi bilo?
Ti mislis da je ovo totalni kraj?!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  sasa62 Pon Nov 02, 2009 2:17 pm

Znat ćeš vrlo brzo.... u gore navedenim terminima...
sasa62
sasa62

Broj poruka : 117
Локација : Rijeka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Uto Nov 03, 2009 12:22 am

sasa62 ::Znat ćeš vrlo brzo.... u gore navedenim terminima...

Ako se nastavi trend hladjenja iz IX meseca, koji je i sada aktuelan u XI mesecu...valjda ce se taj emotivno platonsko odnos konacno zavrsiti, jer isuvise dugo traje jos od vremena pre ulaska tranzita SA kroz Devicu i stalno su se ciklicno ponavljala osecanja poput plime i oseke
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Pet Nov 13, 2009 10:27 pm

Flora ::
sasa62 ::Znat ćeš vrlo brzo.... u gore navedenim terminima...

Ako se nastavi trend hladjenja iz IX meseca, koji je i sada aktuelan u XI mesecu...valjda ce se taj emotivno platonsko odnos konacno zavrsiti, jer isuvise dugo traje jos od vremena pre ulaska tranzita SA kroz Devicu i stalno su se ciklicno ponavljala osecanja poput plime i oseke


PLIMA!!!
Opet mi je u mislima, ne mogu ga izbaciti iz glave! flower
Zelja za partnerstvom, ljubavi i mirnim kutkom I love you
Tranzitni MO, SA u Vagi u mojoj IV kuci.
V natalna kuca pocinje u vagi.
Tranzitni VE, SO, ME u Skorpiji, opet u mojoj ukljestenoj V kuci!
Pitam se sta me je to uhvatilo... elephant

Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Flora Pon Dec 14, 2009 9:44 pm

Ne mogu se oteti utisku da je ovo upoznavanje bilo pod egzaktnim kvadratom PL na natalni MO. Embarassed
Sada kada se opasno SA priblizava konjukciji sa PL, a tranzitni PL ide ka kvadratu sa natalnim PL, pitam se da li ce to pokrenuti stare osecaje... affraid
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  galaksija Pet Jan 08, 2010 4:02 pm

Evo moje karte trenutka upoznavanja u sinastriji sa natalom.Da li mi neko moze reci buducnost ovog odnosa.Doslo je do zahladjenja totalnog sa moje strane a dugo se nismo ni videli i mislim da necemo!
https://2img.net/h/i458.photobucket.com/albums/qq304/Ledy88_photo/astro_61gw_03_01_trenutak_upoznavan.gif
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 7:44 pm

galaksija ::Evo moje karte trenutka upoznavanja u sinastriji sa natalom.Da li mi neko moze reci buducnost ovog odnosa.Doslo je do zahladjenja totalnog sa moje strane a dugo se nismo ni videli i mislim da necemo!
https://2img.net/h/i458.photobucket.com/albums/qq304/Ledy88_photo/astro_61gw_03_01_trenutak_upoznavan.gif
I ja imam slicnu situaciju, mada zahladjenje je sa druge str. Mozda su samo neki tranziti doprineli tom zahladjenju, sto se iskreno nadam da nije trajno.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  galaksija Sub Avg 14, 2010 9:30 am

Sta mislite kada se u karti trenutka upoznavanja nadje venera na vertex tacki,a U TOJ KARTI UPOZNAVANJA JE VLADAR 7 POLJA?jEL TO SUDBINSKI SUSRET?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  nancy09 Ned Sep 05, 2010 3:25 pm

Gdje može da se napravi karta momenta upoznavanja? Smile
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  MalaMisi Uto Sep 21, 2010 4:05 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img46/4015/astrow2at01misiahp45254.gif
Jel može neko dam prokomentariše kartu upoznavanja moju sa ovim dečkom??? Kakvo je upoznavanje bilo,pogotovo me interesuje njegovo viđenje stvari??? Hvala unapred

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Karta momenta upoznavanja Empty Re: Karta momenta upoznavanja

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu