Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saturn konjunkcija Pluton

2 posters

Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Saturn konjunkcija Pluton

Počalji  Aqua_ Pon Nov 23, 2009 1:02 pm

Kakve uticaje ovaj aspekt daje u natalnoj karti? (Pluton vladar 5. kuce, a Saturn vladar i 5. i 7. kuce)

Cini mi se da je ovo i generacijski aspekt rodjenih 1982. godine. Neka me neko ispravi, ako grijesim Very Happy cheers

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re: Saturn konjunkcija Pluton

Počalji  Čarobnica Pon Nov 23, 2009 2:36 pm

Aqua, to jeste generacijski aspekt, ako gledaš sinastriju, u natalnoj karti se gledaju kao vladari kuća - Pluton ti je vladar 6. a suvladadar 5 jer ti 5 počinje u Vagi a Saturn vladar 7. kuće... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re: Saturn konjunkcija Pluton

Počalji  Čarobnica Pon Nov 23, 2009 2:53 pm

Aqua_ ::Malo sam se "preletila" - vidim sad da mi je Pluton vladar 6. kuce - i suvladar 5. Very Happy

Ali me konkretno zanima sta donosi takav aspekt u natalu? kad su vladari 6. i 7. polja u konjunkciji - a tu je onda umijesano i 5. polje (zbog Saturna i Plutona u 5. kuci).

carobnice, hvala na ispravci Smile

Prebacila sam ovde tvoj odgovor...da ne gomilamo iste teme na više mesta Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re:

Počalji  Aqua_ Pon Nov 23, 2009 3:00 pm

Čarobnica ::
Aqua_ ::Malo sam se "preletila" - vidim sad da mi je Pluton vladar 6. kuce - i suvladar 5. Very Happy

Ali me konkretno zanima sta donosi takav aspekt u natalu? kad su vladari 6. i 7. polja u konjunkciji - a tu je onda umijesano i 5. polje (zbog Saturna i Plutona u 5. kuci).

carobnice, hvala na ispravci Smile

Prebacila sam ovde tvoj odgovor...da ne gomilamo iste teme na više mesta Very Happy


Odlicno! Cool

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re: Saturn konjunkcija Pluton

Počalji  Čarobnica Pon Nov 23, 2009 3:00 pm

Pa tebi je Saturn u dobrom aspektu sa Venerom koja je vladar kuće u kojoj se on nalazi, pa to može da donese ljubavi koje su postojane, a kako je Venera u 3. kući to su muškarci koji su u tvom okruženju - komšiluk ili oni koje srećeš na poslu u svom svakodnevnom okruženju...jer je i Venera u trigonu sa Neptunom u 6. kući...

Evo nadam se da sam uspela da ti bar malo dešifrujem, nadam se da će i iskusniji da se uključe... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re:

Počalji  Aqua_ Pon Nov 23, 2009 3:04 pm

Cool Smile ja sam ljubav svog zivota upoznala na ulici kad sam bila na ljetnom odmoru. On je bio na svom radnom mjestu Very Happy - to je odlicna simbolika. Venera u 3. kuci - kraca putovanja, ulica, cesta etc. Smile Very Happy

Sto se tice simbolike posla i partnera, meni vise mirisi na zajednicki privatni biznis u braku, sa partnerom. to mi je uvijek bila zelja Wink

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saturn konjunkcija Pluton Empty Re: Saturn konjunkcija Pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu