Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dalje obrazovanje/posao?

2 posters

Ići dole

dalje obrazovanje/posao? Empty dalje obrazovanje/posao?

Počalji  mesmerized Uto Nov 04, 2008 9:57 pm

Da li ce se nesto desiti sledece godine?
Pored toga sto su mi naglasene 6 i 9 kuca, aspekti nisu losi (ili sam ja to previse subjektivna?):
Dobri aspekti za mentalni rad su Me60 Ju, ovo je dobar aspekt i za putovanja. Zatim Me60Sa – studioznost, disciplinovan uma, koncentracija, dobro za naucni rad.
Dobrom prosudjivanju doprinosi i aspekt Me120Mo, kao i dobrom snalazenju u svim okolnostima. Sol VE pravi sekst sa nat Me, sto govori o dobrom nastupu u drustvu.
Inace sol Me je u 9. kuci, u konj. sa sol MC, a pada na nat 6. kucu. Jos i sol Ju pravi sekstil sa nat. Merkurom.
Ambiciju i vredan rad daje Ma120Mo, a veliko ulaganje energije i volje konjunkcija Ma i So na sol. Mc-u, u 6 nat. kuci. Mars pravi i sekstil sa Ju i Sa iz 5 kuce, a inace su u kvadratu u natalu.
Takodje, Uran, vladar MC-a, pravi trigon sa Merkurom takodje daje mentalnu snagu koja se moze iskoristiti za napredak u karijeri. Jako dobar aspekt za obrazovanje. Uran pravi i trigon sa nar Ur. Od aspekata koji bi pomogli u ovom smislu izdvojila bih i sol Ju60Ur.

E sad, svemu ovome (pre svega dobrim aspektima nat. i sol. Merkura) moze da naudi Ne koji se nalazi u 1 sol. kuci i pravi kvadrat sa nat Merkurom. On moze da donese rasejanost, nestalnost misli, manjak koncentracije, strah od konkurencije, mada razvija kreativnost i mastovitost.
Kod mene nekakvog napretka ima, ali se sve sporo desava, ima li nekakve znacajnije promene u toku sledece godine?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dalje obrazovanje/posao? Empty Re: dalje obrazovanje/posao?

Počalji  Astrotanja Sre Nov 05, 2008 3:58 pm

Što se tiče tranzita Neptuna sa natalnim Merkurom u tvom horoskopu, njega nećeš osetiti. Neptunče se najviše u tranzitu oseti kada je do dva stepna u aspekt sa natalom planetom. Dalje, on ako ti nije izražen u horoskopu, o čemu sam juče pisala, upravo o tranzitima Neptuna, čini mi se u rubrici Trenutni tranziti, onda se veoma slabo i oseti, nekada čak i ne oseti. Imš puno dobrih aspekata, tako da nemaš razloga da sumnja da će ti biti dobra godina za studiranje i napredak upravo na tom planu.Samo radi i budi optimista, kao što priliči tvom znaku.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

dalje obrazovanje/posao? Empty Re: dalje obrazovanje/posao?

Počalji  mesmerized Sre Nov 05, 2008 4:53 pm

Hvala Astrotanja!
Optimista, nego sta! Very Happy Jedva cekam da pocne solarna godina! Wink
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dalje obrazovanje/posao? Empty Re: dalje obrazovanje/posao?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu