Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

3 posters

Ići dole

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče? Empty Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Sre Nov 05, 2008 11:41 am

Juče 4. novembra Merkur je ušao u sazvežđe Škopriona. Kad Merkur uđe u ovaj znak, mnoge tajne bivaju razotkrivene. Ulazi se lakše u suštinu neke problematike, utiče da se lakše razumete nešto što vam do tada nije bilo jasno, ukoliko nešto učite.
Isto tako postoji veća mogućnost da svoje misli, ideje nametnete drugima, ukoliko Vam merkur pravi dobre aspekte sa natlnim planetama, a posebno ako prolazi kroz natalnu treću.Ovde nema ni one kolebljivosti tipične za Vagu, kada niste sigurni šta ćete. u škorpionu se prihvataju izazovi, ulazi u polemiku, ponekad i u raspravu, konflikt, asko su tranziti nepovoljni.
Meni je juče Merkur napravio trigon sa natalnim Jupiterom i doneo mi je jasnije misli, jasnije viđenje. Uticao je i na lepo razvijanje jednog prijateljstva , novom na forumu, jer mi je tranzitni Merkur u trećoj i pravi trigon sa nat. Jupiterom u 11.. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče? Empty Re: Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

Počalji  Nale 83 Sre Nov 05, 2008 8:54 pm

Tranzitni ME mi je u VIII polju u konjukciji sa MO,SA,PL i sekstilu sa NE iz XI polja ali ovaj put zaista ne znam sta mi donosi njegov tranzit?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče? Empty Re: Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

Počalji  -menora- Sre Nov 05, 2008 10:15 pm

Nale 83 ::Tranzitni ME mi je u VIII polju u konjukciji sa MO,SA,PL i sekstilu sa NE iz XI polja ali ovaj put zaista ne znam sta mi donosi njegov tranzit?

...Nale ja bik ti opet nesto rekla ali ne smem ...mislim opet u duhu 8 kuce ... Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče? Empty Re: Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

Počalji  Nale 83 Uto Nov 11, 2008 2:00 am

-menora- ::
...Nale ja bik ti opet nesto rekla ali ne smem ...mislim opet u duhu 8 kuce ... Very Happy

Ooooo kako ja ovo ne videh ranije Shocked ! Menora, mila samo ti raspali - nema ustrucavanja I love you ! Jeste da mi ME uskoro izlazi iz VIII al` s`a ima veze!
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče? Empty Re: Tranzitni Merkur u Škoprionu kako na vas utiče?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu