Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

treći rođendan LDP

4 posters

Ići dole

treći rođendan LDP Empty treći rođendan LDP

Počalji  jupiter u raku Čet Nov 06, 2008 12:51 am

na današnji dan, pre tri godine,5.11. 2005 god.osnovana je nova stranka LDP,za čijeg je lidera izabran Čedomir Jovanović.
ne znam tačan sat ,ali po samom položaju planeta ,moglo bi se prognozirati,kakav će uticaj ova partija odigrati u politici i društvu..
bila bih zahvalna, ako bi neko mogao da dozna i sat njenog osnivanja,a to bi mogli znati oni astrolozi, koji su i članovi ove stranke i ,
koji su moguće, radili i elekcioni horoskop za osnivanje..????
farao
veliki kvadrat -SO 90 SA 90 MA 90 NE..vrlo teški aspekti..


Poslednji izmenio jupiter u raku dana Čet Nov 06, 2008 5:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ispravka i dopuna)
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

treći rođendan LDP Empty Re: treći rođendan LDP

Počalji  Astrotanja Čet Nov 06, 2008 11:30 am

Stvarno ne znam ko je mogao izabrati taj datum, jer ja sigurno ne bi. Kako sam Škorpija i volim da otkrivam nepoznato, razmišljala sam i evo kakav utisak ova stranka odaje meni o sebi.
Ascedent je u Vodoliji, a Uran u prvoj, dok je Mc u Strelcu (Povolja o slobodi, zalaganje za brži ulazak u EU itd.), Jupiter najbliži Mc, a stelijum planeta u 9. u Škorpionu zajdno sa Suncem i Marsom, koji su u konjukciji, u devetom polju Merkur, Venera, Mars, Sunce i Jupiter, a Mesec u trećoj u Biku. Sunce konjukcija Mars, ukazuju mi na opasnost koja preti lideru ove stranke.Povoljno je da je Uran u trigonu sa Suncem, koji govori o težnji o za promenama, progresivnosti, slobodarskom duhu, smislu za organizaciju lidera stranke i nove vizije. Kvadrat Sunca i Saturna na teškoće i probleme sa onima koji su konzervativni i tradicionalnim strujama. Saturn u kvadratu sa većinom planeta u hor., počev od Sunca, Jupitera, Venere, Merkura, Meseca, pa i opoziciji sa Neptunom, ukazuje na vrlo velike napore i teškoće u delovanju, probleme vezane za nastupe u javnosti, verovatno prilikom kampanje,a mogao bi doneti razočarenja,poteškoće u realizaciji ciljeva, veoma teške okolnosti i situacije vezane za protivnike, otvorene neprijatelje. Saturn bi bio u sedmoj, pa su to i suočavanja sa protivnicima koji su konzervetivni, koji imaju vlast i koji koče napredak ove stranke. Moguće da su zbog toga imali izašli sami, bez nekog partnera na izbore, a u udruživanju sa drugom strankom takođe ima poteškoća. Interesantno je da ke Uran gradi sjajne aspekte, trigon sa Suncem, Venerom, Merkurom, Marsom , što donosi smelost i izvesne ideje i stavove vezane za budućnost, progresivne.Neptun je takođe u prvoj u Vodoliji u kvadratu sa Marsom i opoziciji sa Saturnom i to će doneti razočarenja, zanesenost, nerealno sagledavanje sebe, mogućnost samoobmana i obmana itd.
Sve ovo što sam napisala je moje viđenje, koje uošte ne mora biti tačno.
Zamolila bih sve koji se uključe u ovu i slične teme da uđu u kulturnu, civilizovanu komunikaciju, bez vređanja i osuda tuđeg mišljenja, koje sam zaticala na drugim forumima.

Smile Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

treći rođendan LDP Empty kratko

Počalji  hajkula Pet Feb 20, 2009 2:42 am

Povelja o slobodi sa Jupiterom u Skorpionu? Mrtvo slovo na papiru.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

treći rođendan LDP Empty Re: treći rođendan LDP

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 3:44 am

Nemam podatke za stranku,ali imam podatke njenog lidera,a i to je nesto...
Cedomir Jovanovic 13.04.1971 u 23:45 u Bgd-u Ovan Strelac
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

treći rođendan LDP Empty Re: treći rođendan LDP

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu