Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

2 posters

Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  no_name Pon Mar 01, 2010 10:00 pm

http://tinypic.com/view.php?pic=4tahq8&s=6
natalna

imam velikih nedoumica oko izbora karijere i cesto se pitam jesam li na pravom putu. Sto mislite kakav bi mi posao najbolje sjeo i najvise me usrecio?

hvala

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Re: Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  Astrotanja Uto Mar 02, 2010 10:31 am

No name, učiš li nešto, studiraš, baviš li se sportom? Mars u prvoj ti daje energije i kao vladar prve u Ovnu nagalašava da imaš energije i da je bitno da je koristiš, da budeš aktivna, da se boriš za sebe, da se oslanjaš sama na sebe.

Jaka jedanesta i vl. 6. Sunce u 11 u vodoliji u konjukciji sa Merkurom daje sklonost ka timskom radu, poslovima koji mogu imati nešto novo,progresivno, originalno, vezani su za zajednički rad, zajedničke ideje, razmenu mišljenja u grupi, intelektualnu razmenu i slično.

.Opet vl. 2. u 9. u Strelcu, Venera upućuje da zarad može da zavisi od obrazovanja. Zarada može da ima veze i sa inostranstvom i strancima, dalekim putovanjim ili pak za pravo, jer je izražena 9., ima puno planeta, a Mesec u Vagi,što sam nailazila kod ljudi koji studiraju pravo koji će te dovoditi u vezu sa drugima, javnošću itd. Timski rad i saradnaja je nešto što bi ti odgovaralo u poslu.

Reci nam šta je to što te privlači, o čemu razmišljaš kada je o poslu reč, koja su tvoja isnerterovanja, bez obzira izgleda li moguće ili nemoguće. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Re: Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  no_name Uto Mar 02, 2010 6:36 pm

Astrotanja ::No name, učiš li nešto, studiraš, baviš li se sportom? Mars u prvoj ti daje energije i kao vladar prve u Ovnu nagalašava da imaš energije i da je bitno da je koristiš, da budeš aktivna, da se boriš za sebe, da se oslanjaš sama na sebe.

Jaka jedanesta i vl. 6. Sunce u 11 u vodoliji u konjukciji sa Merkurom daje sklonost ka timskom radu, poslovima koji mogu imati nešto novo,progresivno, originalno, vezani su za zajednički rad, zajedničke ideje, razmenu mišljenja u grupi, intelektualnu razmenu i slično.

.Opet vl. 2. u 9. u Strelcu, Venera upućuje da zarad može da zavisi od obrazovanja. Zarada može da ima veze i sa inostranstvom i strancima, dalekim putovanjim ili pak za pravo, jer je izražena 9., ima puno planeta, a Mesec u Vagi,što sam nailazila kod ljudi koji studiraju pravo koji će te dovoditi u vezu sa drugima, javnošću itd. Timski rad i saradnaja je nešto što bi ti odgovaralo u poslu.

Reci nam šta je to što te privlači, o čemu razmišljaš kada je o poslu reč, koja su tvoja isnerterovanja, bez obzira izgleda li moguće ili nemoguće. sunny

hvala na odgovoru:) samo na pocetku da napomenem, da nije vazno da budem aktivNA, nego aktivAN (musko sam:))

pa evo ovako... studiram (podrucje umjetnosti i grafickog dizajna, vizualnih komunikacija) i iako mi dobro ide...ne znam da li ce me taj posao usreciti i ispuniti.
Sportom sam se bavio ranije dosta ozbiljno, danas vise rekreativno... i imam dosta energije...samo nisam siguran kamo da ju usmjerim.... jako volim sport...cak me vuklo jedno vrijeme da upisem kinezioloski fakultet...

zanimaju me mnogo stvari i nisam siguran kojim putem krenuti... jesam li na pravom putu. Zanima me takodjer i glazba, kao i psihologija, sociologija... a u zadnje vrijeme me dosta vuce pomisao na neki posao kojim bih pomagao drugim ljudima i radio nesto plemenito...to me nekako motivira...

za rad sa strancima neznam...ali istina je da imam talenta za strane jezike

https://astrotanja.serbianforum.info/lina-pitanja-f1/dileme-oko-zivotnog-poziva-nedostatak-smjernica-t1093.htm
temu sam slicnu postavio i tu.... ali mozda sam malo presiroko pitanje postavio, pa nitko nije odgovorio

eto toliko zasada..Smile

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Re: Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  Astrotanja Uto Mar 02, 2010 10:32 pm

Vladar tvoje 9. je u 12. u Ribama i u kvadratu sa Sarturnom u devetoj i otuda sumnje vezane za to šta ti odgovara. savakako kad vrh devet i puno planeta ima u Strelcu i to međusobno veoma različitih, onda je često potreba za različitim učenjima i znanjima.
Jupiter u 12. u Ribama je plemeniti Jupiter, a ove godine to može biti još izraženije, kao i neke unutrašnja preispitivanja i dileme mogu biti veće dok Jupiter tranzitira 12.

Trenutno puna ti je 12. pa verovatno ima više preispitivanja. Kad Jupiter uđe u prvu, a sa njim i Uran, eto tebi većih promena, novih početaka, otvaranja nove perspektive itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Re: Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  no_name Uto Mar 02, 2010 10:46 pm

Astrotanja ::Vladar tvoje 9. je u 12. u Ribama i u kvadratu sa Sarturnom u devetoj i otuda sumnje vezane za to šta ti odgovara. savakako kad vrh devet i puno planeta ima u Strelcu i to međusobno veoma različitih, onda je često potreba za različitim učenjima i znanjima.
Jupiter u 12. u Ribama je plemeniti Jupiter, a ove godine to može biti još izraženije, kao i neke unutrašnja preispitivanja i dileme mogu biti veće dok Jupiter tranzitira 12.

Trenutno puna ti je 12. pa verovatno ima više preispitivanja. Kad Jupiter uđe u prvu, a sa njim i Uran, eto tebi većih promena, novih početaka, otvaranja nove perspektive itd. sunny

hm... a sto mislis... sto bi mi dobro sjelo? kako se ovo sto studiram uklapa u moj natal...

inace...oduvijek sam mislio da je za te nedoumice kriv i ovaj kvadrat marsa i neptuna... ili se varam?

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć Empty Re: Koji je idealan posao za mene??? Molim pomoć

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu