Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

4 posters

Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Ned Mar 14, 2010 1:35 am

15. 03. u 21:02 Mlad Mesec biće na 25 stepenu Riba u konjukciji sa Uranom, nagoveštava kraj jednog ciklusa i burne promene, nemire, uzbuđenja i novine koje prate završetak ovog ciklusa.

Konjukcija sa Uranom nagoveštva izlazak iz uobičajenog, iznenadne promene, neočekivana događanja, izrženije novine, upečatljive i posebne.

Ne samo da će u prirodi biti komešanja, vrenja, nemira i nereda koji nagoveštava ciklus rađanja , buđenja života jer nastupa lepše godišnje doba od zime, proleće. , već će početk ovogdišnjeg proleća biti još nemirniji, neuubičajen, nestabilniji. Može doći do ubrzanih promena, brržih nego uobičjeno i nešto drugčijih.

Mlad Mesec u ribama pojačaće zainteresovanost za misticizam, uticati na verovanja, posebno zainteresovnost za događanja u budućnosti.

Biće i više tajnih, li one ne mogu dugo ostati tajne.
Biće više nemira, skandala, događanja koja se odvijaju u pozadini, izazivajući komešanja, nered, uzbuđenje, nemir.
Promene će biti vezane i za institucije zatvorenog tipa, bolnice, zatvore, crkvu i tu može doći do promena, uvođenja novina. Može biti i više bunta, kao i veće potrebe za slobodom, koja će ipak kojana neki način skrivena ili će je neko skrivati.

Pojviće se i veća zainteresovanaost da se pomognu oni kojima je pomoć potrebna, pa će se otvarati i započinjati sa radom bolnice, prihvatilištva i druga mesta za one kojima je pomoć potrebna.

Nemojte se iznenadite od 15. marta, pa u narednih 28 . dana ukoliko imate veće duhovne potrbe ili neko duboko osećanje misticizma ukoliko se pojavi u a. Kod nekih će biti više saosećajnosti, potrebe da se drugima pomogne,učini neko dobro delo.

Oni koji se bave umetnošću biće više skloni maštovitosti, kretivnosti, prijemčivosti uticajima, posebno ako Mlad Mesec u ribama bude pravio aspekte sa vašim natalnim planetam, ili bude u vašoj natalnoj petoj kući.

Neki od nas će imati veću potrenu za bekstvom od problema u svet mašte, ili u alkoholi, ili korišće medikamenata koja ih udaljavaju od stvarnosti. Dobro bi bilo da pokušate da to begstvo bude lepše i sigurnije, da utočište tražite u umetnosti, muzici, poezeji, filmu i to nečemu što je jedinstveno, posebno, što može doneti Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  galaksija Pon Mar 15, 2010 1:35 pm

U mom natalnom horoskopu ovaj mlad mesec je posebno zanimljiv jer ce praviti kvadrat sa natalnom venerom uz sve ove tranzitne aspekte.Moze mi neko reci kako najbolje da iskoristim ovaj aspekt i poziciju planeta u mom prvom polju?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Pon Mar 15, 2010 6:26 pm

Okreni se i bavi se više sobom, svojim izgledom, zdravljem, jer tu može biti promena. Dobro je da promeniš nešto u svom izgledu, da unesše neku nocinu, pa i u javnom imidžu, aako tako nešto postoji kod tebe.

Dobro je što je ovaj stelijum u trigonu sa tvojim Marsom, pa će biti i pozitivnih efekata, ako se u naredom periodu aktiviraš i osluškuješ pri tome sebe.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  galaksija Pon Mar 15, 2010 6:46 pm

Hvala vam Tanja,mene zanima da li ce se desiti nesto povoljno na poslovnom planu,u periodu sam neke stagnacije i apatije a i ljubavni zivot mi na mrtvoj tacki.nemogu da verujem da planete nista ne pokrenu!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Pon Mar 15, 2010 9:10 pm

Galaksija, šta se dešavalo prošle godine dok je Mars išao direktno kroz tvoje 6., u Lavu, na poslovnom planu?

Kojim se poslom baviš, odnosno koje ti je zanimanje? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  nena Pon Mar 15, 2010 11:51 pm

Astrotanja ::15. 03. u 21:02 Mlad Mesec biće na 25 stepenu Riba u konjukciji sa Uranom, nagoveštava kraj jednog ciklusa i burne promene, nemire, uzbuđenja i novine koje prate završetak ovog ciklusa.

Konjukcija sa Uranom nagoveštva izlazak iz uobičajenog, iznenadne promene, neočekivana događanja, izrženije novine, upečatljive i posebne.

.

Kako je meni Uran suvladar 2 polja,a Mesec vladar 8 nadam se da ce mi doneti pozitivne promene po pitanju finansija ...Svakako mi slede promene svakakve prirode,jer mi je natalna Venera(vladar 5 i 6) na 27 Riba,u konj. sa natalnim Jupiterom(vladar Asc)i natalnim Mesecom(vladar (8-me),nadam se pozitivne


PS:Evo divniog neocekivanog dogadjaja,upravao sam dobila novcanu pomoc od majke(15.000 din),da pokrijem minus na tekucem racunu
cheers Malo me sramota Embarassed
nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  galaksija Uto Mar 16, 2010 12:34 pm

Astrotanja ::Galaksija, šta se dešavalo prošle godine dok je Mars išao direktno kroz tvoje 6., u Lavu, na poslovnom planu?

Kojim se poslom baviš, odnosno koje ti je zanimanje? sunny
Bavim se muzikom.Prosle godine dok je isao direkno mars kroz moje 6 polje kompletan period nisam radila,sedela sam kuci.jako zanimljivo ,to mi je jedna od vecih poslovnih pauza.bila sam jako pasivna i nisam zelela nigde raditi.sad osecam isto psihicko stanje ali me prolece malo budi.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Gost Uto Mar 16, 2010 4:39 pm

Astrotanja ::Okreni se i bavi se više sobom, svojim izgledom, zdravljem, jer tu može biti promena. Dobro je da promeniš nešto u svom izgledu, da unesše neku nocinu, pa i u javnom imidžu, aako tako nešto postoji kod tebe.

Dobro je što je ovaj stelijum u trigonu sa tvojim Marsom, pa će biti i pozitivnih efekata, ako se u naredom periodu aktiviraš i osluškuješ pri tome sebe.
Zaista lep i koristan savet, ali ponekad je malo teze krenutiiii.... bounce
Astrotanja, a moze li se ujedno ako mlad mesec pravi neki los aspekt na licnu planetu moze odraziti kao nekontrolisana zaljubljivost, pa otud da dodje "nezeljena" promena? Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Uto Mar 16, 2010 7:30 pm

Mila, pa moglo bi. Naročito ko je reč o Veneri i Neptunu.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Izida Uto Mar 16, 2010 11:32 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:02 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Uto Mar 16, 2010 11:49 pm

Izida, danas je tugu i nerspoloženje doneo u prrepodnevnim satima tranzitni Mesec u opoziciji sa retrogradnim Saturnom, a retrogradnost Saturna može da donosi vraćnje, ili sećanje na nešto od ranije. Tebi je Mesec bio u jutranjim časovima usekstilu sa natalnim Merkurom, vl. pete i uticao na komunikaciju sa nepoznatim osobama.

Veruj mi da su danas mnogi bili neraspoloženi i lošije raspoloženi nego juče, ali i to će proći. Mlad Mesec u Ribam ipak će doneti da ima više sosećajnosti, razumevanja za tuđe probleme i želje da se drugima pomogne u narednom periodu.

Izida,tebi je ovaj Mlad Mesec bio u prvoj u konjukciji sa Saturnom, i opoziciji sa Uranom, pa me ne čudi želja za promenom, za ostvarenjem onog što dugo želiš.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 4:03 pm

Mald Mesec u Raku je uslovio već puno promena i to naglih, iznendnih, meni u osmoj pa eto razmišlajam i o smrti. Pisala sam o smrti Ksenije Pajčin i njenog dečka , za koju milim da je tragedija.

Meni donosi me i nerviranja i uzbuđenja oko imovie drugih, mog tate, koji deli imovinu sa bivšom suprugom. Ne mogu da se načudim njegovoj nepromišljenjosti, velikodušnosti i naivnosti, koja potiče od ascedent u Strelcu i Jupitera u 11, jer sad pristaje na sve, jer mu je dosta suda. Mene nije poslušao i na početku to uradio, bez sve ove gnjavaže i nerviranja i suda, a sada to čini što je trebao na početku, ali sada dižući ruke od svega,povodljivo, ne vodeći računa o svojim interesima. Jupiter tranzitnu u Ribama u trigonu sa natalnim čini ga velikodušnim, opuštenim . Problem je što je njemu Merkuru kvadratu sa natalnim Merkrom i Sunce u kvadratu sa natalnim MErkuom, pa nije koncentrisa na to, nije promišljen, ne uočava šta je važno za njega, šta sporodno. Ono do čega se juče borio, sad zbog nekih njenih malih ljubaznosti i gestova u vidu tegli sa džemom od kjsija čini da se ponaša kao dete. Tranzitni Mesec mu je u četvrtoj u trigonu sa Venerom, dok je Venera u opoziciji sa Marsom. Ova Venera u opoziciji sa Marsom pokazuje moje neslaganje što ide sam protiv sebe i dopušta da bude izigran. Zanimljivo je da bivša supruga ima trenutno Merkur u opoziciji sa Neptunom, a u natalu ima te dve planete u konjukciji u Devici, što govori o njeim obmanama.


Ja nisam mogla da dođem, jer se sve dogodilo baš pod uticajem Maladog Meseca, iznenad, naglo, tajanstveno, mesto sutra , danas, tako da sam ostal zatečena, ali nezadovoljna jer neće da me posluša, da razmisli, da osmisli, već sad radi sve ono protivrečno, o čemu nije hteo ranije ni da čuje, a znam da će se uskoro pokajati, kao što to obično posle brzog delovanja i nepromišljenosti biva kod njega. Evil or Very Mad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Spasavaj se..

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 5:56 pm

Neptun konjukcija Merkur natalno?
I dalje mi nije jasno zasto "naseda", sem toga da izadje kao moralni pobednik u smislu ostane cist. Ali nije ovde on taj koji nekom ista duguje! Mad Mislim njoj!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 6:05 pm

Mil i nije. On je iscpljen, umoran. Pogledaj njemu sunce ulazi u kvadrat sa natalnim Suncem i Merkur je u kvadratu sa natalim MErkurom, pa je umoran, neispavan, bez koncentracije, oseća svojih 75. i bori se sa svojim zdrvstvenim poteškoćama i sve mu je ovo teško palo, njene optužbe, njene obmane, njena udalajvanje, od pre sve godine. Nakupilo se tu razočarenja i kao da je inat prešao u rezignaciju, a on od stresa i uzbuđenu pokleknuo,ovih dana i prepustio da ona odlučuje. Crying or Very sad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 6:15 pm

Astrotanja ::Mil i nije. On je iscpljen, umoran. Pogledaj njemu sunce ulazi u kvadrat sa natalnim Suncem i Merkur je u kvadratu sa natalim MErkurom, pa je umoran, neispavan, bez koncentracije, oseća svojih 75. i bori se sa svojim zdrvstvenim poteškoćama i sve mu je ovo teško palo, njene optužbe, njene obmane, njena udalajvanje, od pre sve godine. Nakupilo se tu razočarenja i kao da je inat prešao u rezignaciju, a on od stresa i uzbuđenu pokleknuo,ovih dana i prepustio da ona odlučuje. Crying or Very sad
Zar se to ne moze prolongirati bar 30tak dana, sem sto ce se i tranzitni aspekt Sunca pomeriti u znacajnom sekstilu, dace mu i vreme za odmor i psihicki prikupi odnosno vrati svoj prirodan temperament. Sto je blize Sunce natalnoj poziciji,jaci smo, zar ne? Zna i ona da sigurno, ako ga dovoljno poznaje da takva njegova "rezignacija" ka samom sebi nece potrajati..i da u ovom slucaju vreme otkucava za nju. Pa otud i tegli sa dzemovima i sl.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 8:13 pm

To je sve već gotovo.


Nego , je ste li čuli za seksualne skandale pre svega u irskoj katoličkoj crkvi, koji su izbili u javnosti i na koje je regovao i papa.
Lavina je počela da izbija u javnost i Mlad Mesec u Ribama delovaće na moguće afere i u crkvi.

Ne zaboravimo da se dvanesta kuća odnosi i na kriminal, pa može doći i do povećanja kriminala.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom Empty Re: 15.03. Mlad Mesec u Ribama u konjukciji sa Uranom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu