Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14.03. Merkur i Sunce u konjukciji, Jupiter i Mesec u konjukciji u Ribama

2 posters

Ići dole

14.03. Merkur i Sunce u konjukciji, Jupiter i Mesec u konjukciji u Ribama Empty 14.03. Merkur i Sunce u konjukciji, Jupiter i Mesec u konjukciji u Ribama

Počalji  Astrotanja Ned Mar 14, 2010 12:40 pm

Današnji trnziti, pre svega konjukcija Merkura i Sunca u Ribama donose mogućnost povećene komunikacije, potrebe za razmenom,više susreta, razmene...
Kod mene je od sinoć više prisutana potrebu da se nešto kažem, prenesem, poručim, jer mi je ova konjukcija u trigonu sa natalnim Suncem, vladarom Ascedenta.

Kako deluje na vas?

Večeras u noćnim satima oko 21. biće Mesec u konjukciji sa Jupiterom u Ribama, pa će mnogma rspoloženje da se poboljša, biće prisutne pozitvina osećanja,više razumevanja,velikodušnosti, plemenitosti saosećnja, optimizma. Sad kako će na koga delovati zavisi od natala, ali mene raduje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

14.03. Merkur i Sunce u konjukciji, Jupiter i Mesec u konjukciji u Ribama Empty Re: 14.03. Merkur i Sunce u konjukciji, Jupiter i Mesec u konjukciji u Ribama

Počalji  galaksija Pon Mar 15, 2010 1:30 pm

Meni se sve ovo desava u prvom polju ali nista se bitno ne desava prakticno.neznam zasto.I od tog jupitera sam puno ocekivala a od ovog mladog meseca neki nov pocetak,Videcemo do verecas! Very Happy
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu