Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NARKOMANIJA

3 posters

Ići dole

NARKOMANIJA Empty NARKOMANIJA

Počalji  jassna Ned Mar 28, 2010 1:58 pm

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/9kxow6.gif


Molim pomoc..Ovo je natal rodjenog brata mog najboljeg prijatelja iz detinjstva..Djordje (brat mog prijatelja najboljeg, da pojasnim jos jednom) je trenuno u Beogradu, ovde radi i poslednjih mesec dana se jako cudno ponasa...Ono sto vam za njega mogu reci je da je okruzen losim drustvom, zivi kod svog druga u stanu (njegovi roditelji su u Crnoj Gori), sklon je svim vrstama preterivanja, tj. neumerenost je njegov glavni problem..Naime, mali je jako promiskuitetan, sklon je i kocki i drogama..Mi smo svi znali da je on poslednjih meseci stalno na marihuani...Kada mu prijateljski kazes da bi trebalo da smanji sa time, on se pobuni, kaze nam da preterujemo i da smo dosadni, nemoguce je pricati sa njim o tome..Medjutim, u poslednjih mesec dana se cini da malome polako popustaju sve kocnice..Lose izgleda, stalno je nervozan (nervozan je po prirodi, ali u poslednje vreme je preterao), cak bih mogla reci da je i agresivan...Moj najbolji prijatelj, a Djordjev tri godine stariji brat ne zna sta da radi sa njim, svaki pokusaj da mu pridje zavrsava se svadjom, bojim se da se ne potuku...
Mi se u stvari bojimo da mali nije presao na nesto "jace" ili da ne predje na nesto "jace" (jedan njegov "drug" se bavi prodajom tog smeca, da Bog da crko!)..Mene dusa boli zbog mog prijatelja, decko ne moze da spava zbog svih ovih problema koje mu servira mladji brat..

Molim vas iz srca da pogledate ovaj natal i da mi iskreno kazete sta mislite o ovom decku i celoj ovoj mucnoj situaciji...

NAPOMENA: Njegovo vreme rodjenja verovatno nije tacno, ali mali sigurno ima asc. u Skorpiji, jednom mi je rekao u koliko sati je rodjen i zamolio me da mu izracunam podznak..Secam se da je Skorpija, ali se ne mogu setiti tacnog vremena rodjenja..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NARKOMANIJA Empty Re: NARKOMANIJA

Počalji  Ninja Harikiri Sre Mar 31, 2010 1:00 am

Uh! Pluton u 12. kući, saturn u 1, pa T kvadrat, mars 0 neptun... Nije mu lako... Teško je naći ventil u toj psihičkoj zavrzlami... Možda radije da mu pomogne neka prijateljica kojoj više veruje, sa kojom je mozda bio u vezi... Nezadovoljstvo, preteranost u svemu, fanatičnost, svadljivost, rasipništvo, on bi da zaradi na brzinu, zanosi se da će ubosti premiju, a opet možda i dobije...
Šta kažu ostali?
Ninja Harikiri
Ninja Harikiri

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NARKOMANIJA Empty Re: NARKOMANIJA

Počalji  Astrotanja Sre Mar 31, 2010 11:17 am

Nina Haarikiri, dobro nam došlaaa! cheers Very Happy flower sunny

Drago mi je da si se odmah uključila u temu. Ono što kod ovog dečka pored sklonosti ka preterivanju u zadovoljstvima, može vući ka porocima je naglašeni spekti Urana, koji je u kvadratu sa Mesecom, što stvara tendenciju ka uznemirenosti psihe, uzbuđenjima, neravozi, jer je Mesec u Devici, pa on ima potrebu da se opusti.Nemu je svakako potrebo nešto što će da ga opusti, bilo da je reč o nekim tehnikma za opuštanje ili NEŠTO NA PRIRODNOJ BAZI. Njemu je potrebna stručna pomoć. Ne treba ga siliti ni na šta, već biti sa njim diplomata, jer on je pametan dčeko, ume čak i relno da razmišlja s svojim Merkrom u trigonu sa Jupiterom i da donosi dobre odluke.

Često nepovoljni aspekti Meseca, posebno aspekt sa Uranom i Neprunom, nepovoljni utiču na tendenciju ka zavisnosti. Takođe Mars u konjukciji sa Neptunom u drugoj, da mu mšta može biti aktivna, da može bii sklon nere<lnom sagledavanju stvari, iskrivljenoj percepciji, a kako je u drugoj, onda to može biti kroz tendenciju da uosi Neptunovske supstance u telo, i kako je u konjukciji sa Marsom, pre one koje gore, dime se. To opet blokir energiju, inicijtivu i može nepovoljno da deluje n zdrvlje i uvede u zvisnost. Pluton je možda i na Ascdent , ili pri vrhu prve, pa je podsveno jako i oo može ukoliko se zanemaruju problemi i potiskuju d dovede do ličih kriza, protiv kojih u nemogućnosti da se suoči. Povoljno je što je Sunce u Lavu i ako je blizu Mc , onda ono pojačava svesno, utiče u Lavu i na samokontrolu, jer Lav , sa visoko postavljenjem Suncem i Plutoom u konjukciji sa ascdentom teži da ima moć, dominaaciju, da kontroliše stvari. To označava i uticaj i nekog autoriteta na njegov život, moguće i oca, koji može da mu pomogne u ostvarenju nekih težnji, ambicija. Ako se to postigne, ako on koji želi da sa suncem u Lavu u 10. bude mogao da se dokaže, da bude glavni,da zablista, onda će ga to odvući od lošeg društva, jer je Sunce u 10. teži statusu i dostojanstvost donosi, pa on neće dozvoliti da bude osramoćen. Osim toga, Sunce u Lavu u 10. ne voli da ga drugi vide slabim, pa ono teži samokontroli.

Čime se bavi ovaj dečko i ima li uticajnog, ili na nekom rukovodećem mestu oca, jer ako je tako, onda je Sunce u konjukciji s Mc, i u njegovoj 10. Jupiter u opoziciji sa Mesec će biti aprila i tada bi mogao biti sklon preterivanju i imati emotivne probleme, pa je dobro da neko čvršće ruke, autoritet ,bilo otac ili neko drugi ko je u simbolici njegovog Sunca u Lavu, ko ima snagu i uticaj da uzme stvari pod svoje. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Čet Apr 01, 2010 1:06 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

NARKOMANIJA Empty Re: NARKOMANIJA

Počalji  jassna Sre Mar 31, 2010 5:33 pm

Hvala..
Ninja, on zaista ima fiks ideju da postane milioner za mesec dana..vredan je i dobro zaradjuje, ali njemu nikada nije dosta..dobijao je veliki novac na kocki, ali ga je i gubio..o tome se moze napisati roman, uostalom kao i o celom njegovom zivotu, iako on tek ima 23 god.

Tanja, mozda je njemu PL na asc..naime, mali je jako lep, markantan je..i pametan je, zaista....njegov otac nije uticajan..2008. god. sam provela kod njih mesec dana, bilo je leto i videla sam kako taj covek prolazi kada pokusa da mu se nametne kao autoritet..mali jednostavno prestane da prica sa njim..tisina..a i ne ceni previse misljenje svog oca, otac mu nije uzor..ja u stvari mislim da je najveci problem sto malome nedostaje pravi autoritet...jedino je uvek prijatan prema svojoj majci, sa njom se cuje svakodnevno..medjutim, i ona ima slab uticaj na njega..

Ovaj decko ima nesto u sebi sto ga vuce ko zna gde, ima neku posebnu energiju kojom zraci i ja osecam dok ga gledam da njegov zivot nece biti uobicajen..

I da..zaista mu je potrebna psihoterapija, ogromna napetost je prisutna, ali kako ga ubediti da ode na nju..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NARKOMANIJA Empty Re: NARKOMANIJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu