Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA MISLITE

+2
venerica
zelena dolina
6 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

STA MISLITE Empty STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 4:01 pm

NE MOGU DA PROVALIM I AKO SE MLATIM DANIMA.. study
DA LI CE MI re SA VRACANJEM NA KVADRAT SA VE I TRIGON SA MO DONETI STAROG OFICIRA STRELCA ILI NEKOG NOVOG? POSTO OFICIR NE POKAZUJE ZNAKE ZIVOTA, ZADNJI PUT SMO SE ZESTOKO POSVADJALI A NOVOG NEMA NA VIDIKU...još................. Very Happy
POMAGAJTE... tranziti http://www.dodaj.rs/f/N/36/dcPbWJi/tranziti-12april.gif
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Gost Pon Apr 12, 2010 4:14 pm

zelena dolina ::NE MOGU DA PROVALIM I AKO SE MLATIM DANIMA.. study
DA LI CE MI re SA VRACANJEM NA KVADRAT SA VE I TRIGON SA MO DONETI STAROG OFICIRA STRELCA ILI NEKOG NOVOG? POSTO OFICIR NE POKAZUJE ZNAKE ZIVOTA, ZADNJI PUT SMO SE ZESTOKO POSVADJALI A NOVOG NEMA NA VIDIKU...još................. Very Happy
POMAGAJTE... tranziti http://www.dodaj.rs/f/N/36/dcPbWJi/tranziti-12april.gif
Pa meni se cini da ce to pre biti sredinom decembra, sto se tice simbolike "ljubavnika", kada ti Sa stane na Uran...i napravi 120`So, neki prijatelj??? ali ako se pokrene nesto sa 90`Venera, javi...bas me zanima. Uran Ti je priblizno gde i meni natalni Sa Very Happy.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 4:23 pm

ma to sam i ja pricala sa nekim tipom na nekom drugom forumu pa on rece nema sanse jer UR nema veze sa emocijama i ljubavlju i da SA nema sta da pokrene tada, taj tip se dosta dobro razume i njegovo objasnjenje pije vodu jer u principu to je istina, da bi ljubav dosla treba aktivirati MO i VE, MA, NE...a ne SO, ili UR to nisu emotivne planete....no dobro videcemo... meni SA uvek donosi muskarce u zivot, i JU naravno, e sad me zanima da li ce re SA doneti starog ili novog ... Arrow

ti ces vidim naci nekog mornara koji putuje preko okeana Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Hahaha..

Počalji  Gost Pon Apr 12, 2010 4:39 pm

onda sam ja "nadrljala"...nesto nisam spremna za neku novu "komu" u svom zivotu! Jer Sa kad pokrene onda pokrece: Me, Ve, Ne... pale
A zasto ne preko Urana? Ipak je on vladar 5-og, mozda ce Sa samo da transformise neku osobu od pre??? Nije kao da je tranzit Urana pa ce biti iznenada. Mada u tvom slucaju mozda iz 7-mog polja tranzitni Ur0Ju prorade sa 0`Ovna na Sa? Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  venerica Pon Apr 12, 2010 4:47 pm

zelena dolina ::NE MOGU DA PROVALIM I AKO SE MLATIM DANIMA.. study
DA LI CE MI re SA VRACANJEM NA KVADRAT SA VE I TRIGON SA MO DONETI STAROG OFICIRA STRELCA ILI NEKOG NOVOG? POSTO OFICIR NE POKAZUJE ZNAKE ZIVOTA, ZADNJI PUT SMO SE ZESTOKO POSVADJALI A NOVOG NEMA NA VIDIKU...još................. Very Happy
POMAGAJTE... tranziti http://www.dodaj.rs/f/N/36/dcPbWJi/tranziti-12april.gif

Ja bih rekla da bi ovaj retrogradni SA pre mogao da ti vrati u zivot ovog starog. A kada ti je ovaj oficir usao u zivot, pod kojim aspektima?
Moje iskustvo sa re SA koji aspektuje Veneru je takvo da mi je vracao u zivot osobu sa kojom sam nesto vec imala, doduse meni je VE i natalno retrogradna pa mozda i to ima uticaja.
Doduše, nećeš dugo čekati da saznaš šta će ti doneti, meni to više liči na povratak bivšeg, ali videćemo.... javi obavezno sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 5:09 pm

mila2710 ::onda sam ja "nadrljala"...nesto nisam spremna za neku novu "komu" u svom zivotu! Jer Sa kad pokrene onda pokrece: Me, Ve, Ne... pale
A zasto ne preko Urana? Ipak je on vladar 5-og, mozda ce Sa samo da transformise neku osobu od pre??? Nije kao da je tranzit Urana pa ce biti iznenada. Mada u tvom slucaju mozda iz 7-mog polja tranzitni Ur0Ju prorade sa 0`Ovna na Sa? Question

NE ZNAM, i ja sam se pitala i ndala da ce mi SA na Urana doneti muskarca na duze, za ozbiljno, jer ce praviti trigon na SO ali kazem ti jedan tip mi je objasnio i sama sam razmisljala i ima istine, nema bez pokretanja emocija bez MO i VE ..


Poslednji izmenio zelena dolina dana Pon Apr 12, 2010 5:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 5:12 pm

venerica ::
zelena dolina ::NE MOGU DA PROVALIM I AKO SE MLATIM DANIMA.. study
DA LI CE MI re SA VRACANJEM NA KVADRAT SA VE I TRIGON SA MO DONETI STAROG OFICIRA STRELCA ILI NEKOG NOVOG? POSTO OFICIR NE POKAZUJE ZNAKE ZIVOTA, ZADNJI PUT SMO SE ZESTOKO POSVADJALI A NOVOG NEMA NA VIDIKU...još................. Very Happy
POMAGAJTE... tranziti http://www.dodaj.rs/f/N/36/dcPbWJi/tranziti-12april.gif

Ja bih rekla da bi ovaj retrogradni SA pre mogao da ti vrati u zivot ovog starog. A kada ti je ovaj oficir usao u zivot, pod kojim aspektima?
Moje iskustvo sa re SA koji aspektuje Veneru je takvo da mi je vracao u zivot osobu sa kojom sam nesto vec imala, doduse meni je VE i natalno retrogradna pa mozda i to ima uticaja.
Doduše, nećeš dugo čekati da saznaš šta će ti doneti, meni to više liči na povratak bivšeg, ali videćemo.... javi obavezno sunny

OFICIR IZ BOSNE , sad zivi u BGD je usao u moj zivot kada je tranzitni SA i tranzitna VE bila konjukciji na mom PL i kvadrirali moju nat.VE (isto kod njega , jer ima PL na istom mestu jer je on stariji mesec dana od mene!)
inace nasa veza jeste puna strasti i emocija ali ....svadje rasprave i nema mira ni malo, dotle smo dosli da sam ga izbacila iz stana jer me nervorao, sad bosanska glava nece da oprosti ... a ja njemu necu da oprostim njegove sve gluposti!
NE MOGU BRE LJUDI DA VERUJEM !! MISLILA SAM PROSLE GODINE ZBOG DIREKCIJA DA CE MI SA NJIM BITI SUPER VEZA JER MI DIREKTIVNI MA PRAVI TRIGON SA NAT.SA... SEKUNADARNA VE SEKSTIL SA NAT.MA ALI NE VREDIIIIIIIIIIII, COVEK JE LUD, LAZOV I NERVIRA ME OPASNO !!!! ALI GA NEKAKO VOLIM I AKO BI GA ZADAVILA pale
direkcije http://www.dodaj.rs/?3O/hq/3Xnac7qm/progresije-12april2010.gif
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  venerica Pon Apr 12, 2010 5:32 pm

Mislim da će ti on ipak ponovo uci u zivot, naročito što vam je veza započela upravo pod tim tranzitom, vratiće se SA da proveri jesi li "naučila"
lekciju i da te presliša malo..... šalim se malo naravno, ali sad ozbiljno, sve mi upućuje na to da će se vratiti. Svaka osoba koju nam Sa donese se zadrži malo duže u našim životima, ako ti ga je doneo tranzitni SA0 natalni PL90VE, nekako mi je to isuviše kratak period da ti ispari....

Ima još jedna stvar, koliko god da te mucila ta veza, ipak kažeš da ga voliš, prema tome, mislim da u ovom trenutku tvoja energija nije usmerena ka nekoj novoj ljubavi, ako me rezumeš šta hoću da kažem. Verujem da ti je ipak stalo do bivšeg koliko god da želiš da ga ostaviš iza sebe, a u takvim situacijama pre će ti se desiti da vratiš starog u svoj život negoli da se okreneš nekome novom. Very Happy

Možda grešm, ja to krećem od sebe jer znam da nema nove ljubavi dok se stara dobro ne odboli Sad

Kažeš da si se nadala super vezi jer su direkcije na to upućivale, ne znam, izgleda da je ovaj kvadrat SA na Ve ipak prevagnuo, pod takvim tranzitom ne idu leprsave i lagane ljubavne price.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Apr 12, 2010 5:59 pm

slazem se sa tobom po pitanju svega....
samo ne znam sta treba da naucim po pitanju SA ...kad bi znala ja bi naucila Sad
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  joki22 Pon Apr 12, 2010 11:18 pm

Ja isto mislim da ce doneti staru ljubav. Mozda trebas da naucis da prastas?!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  venerica Uto Apr 13, 2010 12:06 am

zelena dolina ::slazem se sa tobom po pitanju svega....
samo ne znam sta treba da naucim po pitanju SA ...kad bi znala ja bi naucila Sad

Trebalo bi da mogu da ti odgovorim na ovo pitanje, skoro sam prosla tranzit SA na Veneru, svasta sam mogla da naucim iz toga, ali bojim se da nisam. Nisam slusala savet astrologa nego terala svoje, gde jedan Lav da radi ono sto drugi kaze... Salu na stranu, mislim da svi mi duboko u sebi znamo sta je dobro za nas a sta ne, samo sto je jako tesko odupreti se srcu. Da to lako ide, ne bi bilo ni mucenja ni ucenja.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Gost Uto Apr 13, 2010 1:05 am

venerica ::
zelena dolina ::slazem se sa tobom po pitanju svega....
samo ne znam sta treba da naucim po pitanju SA ...kad bi znala ja bi naucila Sad

Trebalo bi da mogu da ti odgovorim na ovo pitanje, skoro sam prosla tranzit SA na Veneru, svasta sam mogla da naucim iz toga, ali bojim se da nisam. Nisam slusala savet astrologa nego terala svoje, gde jedan Lav da radi ono sto drugi kaze... Salu na stranu, mislim da svi mi duboko u sebi znamo sta je dobro za nas a sta ne, samo sto je jako tesko odupreti se srcu. Da to lako ide, ne bi bilo ni mucenja ni ucenja.
Lav-e ne ochajavaj, i nemoj da mi krivis samo Lava za to a sta je sa Bik-om u Tebi? Njega je Venera slusala! Ali evo Ti Meseca na putu Sa...imacs prilike da popravis "gresku" ukoliko je bila to! sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Uto Apr 13, 2010 10:31 am

ako treba da naucim da ne budem sa oficirom to ce tesko da ide, jer smo se juce culi i ta emocija se oseca i preko tel.zice verovali ili ne Very Happy
Pa mozda tako mora da bude Arrow Wink
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  venerica Uto Apr 13, 2010 10:48 am

cheers cheers

Oficir je pravi dzentlmen, nije dopustio da cekamo dugo u nedoumici.

Uzivaj sve sa leptiricima u stomaku, mani SA i ostalu skalameriju Very Happy
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  venerica Uto Apr 13, 2010 10:56 am

mila2710 ::
venerica ::
zelena dolina ::slazem se sa tobom po pitanju svega....
samo ne znam sta treba da naucim po pitanju SA ...kad bi znala ja bi naucila Sad

Trebalo bi da mogu da ti odgovorim na ovo pitanje, skoro sam prosla tranzit SA na Veneru, svasta sam mogla da naucim iz toga, ali bojim se da nisam. Nisam slusala savet astrologa nego terala svoje, gde jedan Lav da radi ono sto drugi kaze... Salu na stranu, mislim da svi mi duboko u sebi znamo sta je dobro za nas a sta ne, samo sto je jako tesko odupreti se srcu. Da to lako ide, ne bi bilo ni mucenja ni ucenja.
Lav-e ne ochajavaj, i nemoj da mi krivis samo Lava za to a sta je sa Bik-om u Tebi? Njega je Venera slusala! Ali evo Ti Meseca na putu Sa...imacs prilike da popravis "gresku" ukoliko je bila to! sunny

Eh, draga mila, ne krivim ja Lava, ja to za njega od miloste govorim, mada u sustini nisam daleko od istine, a jos u kombinaciji sa ASc Bikom, ume to biti poprilicno tvrdoglava priroda. Bilo bi mi pametnije da se drzim ovoga Lava i njegovog Sunca negoli Ve, ali...
Dobro kazes, imam priliku za popravni, SA se seta oko MO, ali dok se moj neodlucni MO smisli sta mu je ciniti, taj SA ce dogurati do Desc Shocked Shocked
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Astrotanja Uto Apr 13, 2010 12:16 pm

Saturn trži istrajnost, strpljenje, trud, realno sagledavanje, a meni se čini Zelena Dolino, da tebi, kad ponesu emocije nedostaje objektivnosti, nisi relana zbog Meseca u opoziciji sa Neptunom.

Satur vraća na nešto od ranije to je svakako tačno. Ne trebamo zanemariti ni Urana koji je vladar tvoje 5. kuće. On će u izvesnim tranzirima uticati na promene i doneti neke novine u kući kojom tranzitira, posebno kada bude u sekstilu sa Mesecom u Biku. Te promene se mogu odnositi na posao ako je u 6.natalnoj i pravi sekstil s Mesecom vldarom 10. koliko se sećam.

Meni je Uran u kvdratu sa Suncem doneo između ostalog ulazak u brak,tj. promenu načina života,a u natalu su mi te dve planete u sekstilu. Meni Uran vladar 7., a Sunce prve. Naravno, bilo je tu još povoda, jer su bili uključeni i tranziti kao što tranziti Plutona, dispoztora mog Sunca na moju Veneru i tranzita Jupiter vl. pete koji je bio u sekstilu sa Mesecom itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Uto Apr 13, 2010 1:46 pm

hvala duso sto si mi pogledala cheers ...videcemo...istina je da mi MO180NE pomuti razum...mogla bi poraditi na tome...

A sto se tice aspekta SO i UR, ja bi volela da se skrasim, a vidim da je tebi radio taj aspekt cak i u kvadratu, naravno uz pomoc i drugih aspekata, ipak meni uran pravi sekstil sa stelijumom u strelcu i trigon sa SO u 5 kuci...pa mozda tr.SA ipak nesto donese kad dodje na nat.UR, naravno kombinujuci sa tr.UR i JU........
vidim ja da ce sledece dve godine biti burne u mom zivotu, a sta i kako, vreme ce pokazati, neka mi je bog u pomoci! Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Maj 24, 2010 12:00 pm

samo da javim da mi je oficir rekao napokon da mu se dopadam ali da sam ja kriva sto on nas ne vidi kao ljude u vezi ili zajednickom zivotu, jer sam bila gruba i promenljiva?? i slicno...tako da definitivno nema nista od nas Sad sto znaci da mi je re SA nije doneo njega..naprotiv, Sad
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Gost Pon Maj 24, 2010 3:24 pm

zelena dolina ::samo da javim da mi je oficir rekao napokon da mu se dopadam ali da sam ja kriva sto on nas ne vidi kao ljude u vezi ili zajednickom zivotu, jer sam bila gruba i promenljiva?? i slicno...tako da definitivno nema nista od nas Sad sto znaci da mi je re SA nije doneo njega..naprotiv, Sad
Joj, pa ne vidim ja to bas tako kao sto Ti kazes! No i da je gotovo sto se tice oficira..bas naprotiv, gledam tvoje 3 polje, a znas kako pun Mesec ce sigurno od 28.maja doneti nesto prolaskom kroz Strelca. sunny
A ovo sad, mislim da je u neku ruku i taktika da te veze za sebe. A pritom mislim da i Uran 7.juna bas ulazi u Ovna, a on je kao sto znas i "drugi brak", a kako ce ici retro to je meni nesto kao pokusaj da se obnovi neka stara veza, ili sansa bar da se preispitas da li neko kog si srela u medjuvremenu zasluzuje da pokusas s njim ili razgovaras sa "oficirom". Znam da je tu kvadrat tranzitnih Ju i Ur na tvoju Veneru, ali nagle i ceste promene kao sto si rekla da te je opisao odgovaraju Tebi, tako da ako ovaj put se desi da tu promenu nudi on pa ti mozda treba da prihvatis i iskoristis to sto ti je prirodno. Mislim gruba, kako...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Maj 24, 2010 4:19 pm

mila2710 ::
zelena dolina ::samo da javim da mi je oficir rekao napokon da mu se dopadam ali da sam ja kriva sto on nas ne vidi kao ljude u vezi ili zajednickom zivotu, jer sam bila gruba i promenljiva?? i slicno...tako da definitivno nema nista od nas Sad sto znaci da mi je re SA nije doneo njega..naprotiv, Sad
Joj, pa ne vidim ja to bas tako kao sto Ti kazes! No i da je gotovo sto se tice oficira..bas naprotiv, gledam tvoje 3 polje, a znas kako pun Mesec ce sigurno od 28.maja doneti nesto prolaskom kroz Strelca. sunny
A ovo sad, mislim da je u neku ruku i taktika da te veze za sebe. A pritom mislim da i Uran 7.juna bas ulazi u Ovna, a on je kao sto znas i "drugi brak", a kako ce ici retro to je meni nesto kao pokusaj da se obnovi neka stara veza, ili sansa bar da se preispitas da li neko kog si srela u medjuvremenu zasluzuje da pokusas s njim ili razgovaras sa "oficirom". Znam da je tu kvadrat tranzitnih Ju i Ur na tvoju Veneru, ali nagle i ceste promene kao sto si rekla da te je opisao odgovaraju Tebi, tako da ako ovaj put se desi da tu promenu nudi on pa ti mozda treba da prihvatis i iskoristis to sto ti je prirodno. Mislim gruba, kako...

ne znam ljubavi, stano govori kako sam gruba...boze pa ja sam nesigurna u njegovu ljubav pa sam zato promenljiva, uhvatila sam ga u lazi a on ne priznaje...dugo se udugovlacimo, nas je spojio tranz.SA konjukcija tr.VE na natalnom PL, a oboje imam aspekt sa plutonom, ja kvadart sa VE a on kvadrat sa Suncem...
Pre 20 dana smo se ljubili kod aerodroma dugo i plesali...divno mi je bilo, nije mi vazno gde cemo biti samo smo zajedno...nisam opsednuta, samo mislim da ima potencijala da budemo srecni... Rekao mi je tada kad sam izlazila iz automobila "budi dobra" i da ce mi se javiti.... Nije se javio a ja ga juce nazovem o on mrtav ladan kaze a sto bi ti se javio ?? I onda da nisam dobra, da sam bila gruba, da sam nestalna, promenljiva, cas sam euforicna, cas super i on tako ne moze i ako mu se dopadam i privlacim ga...ja sam ga pitala jesi li ikad osecao nesto za mene, on kaze jeste ali je pocelo da bledi?? i da je on razmisljao da meni treba covek koji ce stalno bito samnom i uz mene i da on to ne moze, jednostavno ne moze da ispuni moja ocekivanja?? pri tom me nikad nije pitao koja su moja ocekivanja?? Covek je racionalno shvatio sve....
A ja VERUJ MI, ni danas ni juce da me je bilo ko pitao nisam mogla nista da kazem, videla sam da mi znaci i da nam je u sexu sve lepse ali nisam mogla da tvrdim, otkud znam da li smo jedno za drugo?? samo sam trazila šansu za ljubav i da vidimo da li jesmo ili nismo jedno za drugo..........
Sad Sad
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Maj 24, 2010 4:23 pm

nemam snage vise,...obrisala sam njegove poruke i broj telefona, on moje i dalje cuva i kao zeli da budemo prijatelji...misim kako da ne, a kad me vidi ne moze da se odvoji od mene, samo mi sapuce zagrli me zagrli me...
jao kako sam glupa Sad , davno sam trebala da prestanem da mu se javljam Sad , sada je dosao taj momenat. Sinoc sam u duši plakala i zaklela sam se da mu se vise nikad prva necu javiti pa makar mi trebao hleb ili kap vode da prezivim.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Gost Pon Maj 24, 2010 4:49 pm

zelena dolina :: uhvatila sam ga u lazi a on ne priznaje...

ja ga juce nazovem o on mrtav ladan kaze a sto bi ti se javio ?? I onda da nisam dobra, da sam bila gruba, da sam nestalna, promenljiva, cas sam euforicna, cas super i on tako ne moze i ako mu se dopadam i privlacim ga...ja sam ga pitala jesi li ikad osecao nesto za mene, on kaze jeste ali je pocelo da bledi?? i da je on razmisljao da meni treba covek koji ce stalno bito samnom i uz mene i da on to ne moze, jednostavno ne moze da ispuni moja ocekivanja?? pri tom me nikad nije pitao koja su moja ocekivanja?? Covek je racionalno shvatio sve....
A ja VERUJ MI, ni danas ni juce da me je bilo ko pitao nisam mogla nista da kazem, videla sam da mi znaci i da nam je u sexu sve lepse ali nisam mogla da tvrdim, otkud znam da li smo jedno za drugo?? samo sam trazila šansu za ljubav i da vidimo da li jesmo ili nismo jedno za drugo..........
Sad Sad
Da li treba da kazem da je jedini lek "samokontrola"...ali kako i sama poznajem ovakav odnos, osecam i ne mogu da kazem da necu biti pristrasna.
Takav osecaj se ne moze zameniti ichim, takav osecaj nije samo cisto lep, zato se i osecamo pod pritiskom jer ni tlo pod nogama ni konci u rukama.
Pa gledam ja tranzite samo cik-cak, ma citava godina je da izvinis "..nje" za emotivni zivot.
Da mogu da je preskocim...u stvari da vratim vreme... Crying or Very sad
by the way, na sve ono sto si Ti ja sam i NEDEFINISANA,
PRIMER: Zeleo je da me otera(jer ima paralelne veze, itd.itd.), namestao mi je svoga druga...nakon 6-7meseci, tj.nedavno kada smo pricali, i kada pocinje onu prichu: Uf,znam ja kakva si ti kao devojka, znam da se ok.postavljas i sve super...ali..." Na pitanje sto nisam se nikada upustila u nesto sa njegovim drugom da li je to bio moj EPP, posto su njih dvojica cesto zajedno, a ja osetim...mada me decko nije zanimao ni u cemu, a ja ne zelim biti ni u druzenju povrsna, moj odgovor je bio namerno: "Pa ja bih njega stalno varala, ne bih mogla da odrzavam vezu"...a on me pita: "A sta si onda htela samnom i mene bi tako?"
Obrni okreni neko te u glavu, ako nece naci ce sto izgovora. A ti samo jedan zauzmes malo jaci samoodbrambeni stav, ali ne grub..ok.pridji mi, ali kako pridjes takvu reakciju dobijas nazad. Ne moze niko da ti pridje nezno, strastveno, lepo...a ti kao vracas grubo. Grubost kao i ovo lepo je izazvano No

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Pon Maj 24, 2010 5:27 pm

da kao sto ti rece grubost je izazvana...a mozda je ovaj moj u pravu, mozda i nismo jedno za drugo, kao sto on rece privlacis me i cenim te ali ne bi mogli da zivimo zajedno...e moja draga, a mi se videli 15 puta na par sati a on covek odlucio...vidim koliko mu je razum radio pa mu je i prvi brak propao...
ma samo da izdrzim i da nemam nikakav kontakt sa njim...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Gost Pon Maj 24, 2010 6:17 pm

zelena dolina ::da kao sto ti rece grubost je izazvana...a mozda je ovaj moj u pravu, mozda i nismo jedno za drugo, kao sto on rece privlacis me i cenim te ali ne bi mogli da zivimo zajedno...e moja draga, a mi se videli 15 puta na par sati a on covek odlucio...vidim koliko mu je razum radio pa mu je i prvi brak propao...
ma samo da izdrzim i da nemam nikakav kontakt sa njim...
Iz moje postavke planeta stoji s jedne strane vernost...a s druge, trajna ljubav, ali kakva i prema kome? Prema onom koga smatram fatalnim, prema onom kome bih uvek dala sve. Za mene je i opasnost ako udjem u brak sa nekim ko se prema meni ne postavlja posesivno. U slucaju da udjem u brak sa nekim ko je slabiji po mene u odnosu od onog prethodnog, moja ljubav ostaje...zarobljena i moze se desiti da varam. Ja sam iskreno do 29god."neizivljena"...zbog kvazi "moralista" i to bas onih koji imaju jak, jak uticaj na mene.
Ako Ti mislis da Ti pre nekonvencionalni brak odgovara, pa reci naglas bas njemu...to ne znaci da u tom odnosu neces uzivati, dobiti decu - kao krunu ljubavi, ali sto pre sebe prestanes da mucis i svrstavas se u grupu ljudi kojima vise odgovara ovaj drugi nacin, pre ces biti sa nekim tvojim "oficirom". A ako je i on takav da postuje tvoj izbor, mozda ga zbunjuje to sto vidi, tvoj trud da se ukalupis po onom sto propisuje drustvo.
Mislim da bez obzira na postavku So90Sa imas mnogo vise potencijala da budes srecna nego ja sa mojom Sa60Ve. Kazem "ljubav i pod starost" ali prema kome? Prema supruzniku, prema ljubavniku..prema nekom sigurno!
Ono sto osecam ne smem da kazem naglas!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  zelena dolina Sre Maj 26, 2010 11:35 am

ja bas mislim da ce tvoj muskarac biti neki super lik, mozda malo eksplozivan u smuslu da plane naglo, mozda i posesivan ali ipak negde ok Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA MISLITE Empty Re: STA MISLITE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu