Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povoljni aspekti Meseca i Venere

+4
zeka
Nea
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Astrotanja Sub Nov 08, 2008 10:49 pm

Povoljni spekti Meseca i Venere su ti koji donose ljubav, plodnost, ispunjenost materinstvom, utiču na lepotu, taktičnost, zadovljstvo, radost življenja.
Ovo je asdpekt plodnosti, posebno kada se nalazi u prvoj, petoj kući. Ovo je aspekt koje je bolje da imaju osobe ženskog pola, ali muškarcima donosi ljubav i skladne odnose sa ženama, majkom, sestrom, zavisno od kuće i dobro, poztivno utiče na porodični život, ljubv i partnerstvo, uz dobru 7. kuću i bnjegovog vladara.
Žene, devojke sa ovim aspektom su ljupke, često lepe,šarmantne, dopadljive i vedere naravi. Dobro se snalaze u ulozi žene, majke, supruge, ali isto tako mogu biti i dobre umetnice. Ovo je aspekt koji žčini život lepšim, donoseć više zadovoljstva, radosti,uživanje u prijatnim stvarima, kulturno ponašanje, lepe manire, naklonjenost umetnosti, ponekad i bavljen umetnošću ili izraženu kretivnost, često razvijenu estetiku, voljenja, ali i bolje zdravlje zbog veće emotivne ostvarenosti i dobrie emotivnih odnosa sa drugima. Posebno kada je se Mesec i Venera nađu u plodnim znacima plodnost, a majčinstvo srećnije.Postoji tendencija ka gojaznosti u zavisnosti u kom znaku se nalazi Mesec i često je pojačan rad žlezda.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  LoSt_in_SpaCe Ned Nov 09, 2008 2:15 am

A nepovoljni? Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Astrotanja Ned Nov 09, 2008 2:51 am

Jedno, po jedno.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Nea Sre Nov 12, 2008 3:48 pm

Astrotanja ::Povoljni spekti Meseca i Venere su ti koji donose ljubav, plodnost, ispunjenost materinstvom ...

Osim meni! afro
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  zeka Sre Nov 12, 2008 4:32 pm

Nezgodna ti je pozicija saturna na MC da nisi nesto sama previdela i odlozila radeci i stvarajuci karijeru.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Nea Sre Nov 12, 2008 4:59 pm

Nisam nikad stvarala karijeru. Dapace, prekinula sam fakultet ..
I nemam po tom pitanju apsolutno nikakvih ambicija (najvise bih voljela da ne moram raditi, da mi to nije nuzda)

Ne znam sta je kod mene omelo do te mjere ostvarenje ovog aspekta ...
Da nije to sto mi je Mjesec u separacionim aspektima...?
A da nije lijeni Jupiter? Jucer sam izracunala da mi je on po onoj nekoj tabeli dominantna planeta.. Moze biti, jer cijeli zivot sam bezrazlozno optimisticna, biram uvijek laksa i trenutno privlacnija rjesenja (privremena naravno) i stalno vjerujem da ce se netko ili nesto pobrinuti za mene...
Mozda mi Merkur brka loncice, ubacen izmedju Venere i Mjeseca? ali ne bi smio, on je medju beneficima i sam benefik...
Ili ovaj kvadrat Sunca i Marsa ... no s druge strane, nisam ja jedina koja ga ima i nije valjda da se sve zene koje ga imaju ne mogu skrasiti i imati djecu...

Kako astrologija ne moze dati logican odgovor na ovo pitanje, pocinjem vjerovati da je na mene mozda bacena neka kletva ... pale Sad
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 9:41 pm

Ja imam venera i mjesec u trigonu, al ono nisam sigurna da ovaj aspekt moze nesto donijet.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Nov 24, 2008 1:49 am

beskrajnost ::Ja imam venera i mjesec u trigonu, al ono nisam sigurna da ovaj aspekt moze nesto donijet.

Ocesh moj kvadrat pa da vidish shta mozhe da donese trigon? Very Happy
Meni je to fenomenalna stvar, menjala bih se za jedan trigon VE i MO odmah!
Ja u karti imam posvadjane SO i MA, i plus MO i VE, pa to je uzhas!
To je takva jedna netaktichnost, takvo jedno srljanje i explozivnost, da ne pominjem UR, ko tempirana bomba! A sve osobe koje znam a da imaju VE 120 MO (mada sve ih je manje) imaju takvu jedno divotu u sebi, lakocu da uzhivaju u zhivotu, kao ona reklama za Doncafe - kada ste poslednji put uzhivali u momentu? E pa ja ne pamtim kada sam, a rituali osoba sa trigonom su tako fenomenalni, kao da se i u najozbiljnijim situacijama igraju barbikama, eto tako mi deluju. Dok ja delujem kao da sam krenula na ratishte. Pa chak sam se kao mala igrala nemaca i partizana, i glumila privatnog detektiva, majko mila... Rolling Eyes Naravno sve ovo ne vazhi za loshu dispoziciju trigona, pricham samo o dobroj osnovi i dobrom daljem razvoju situacije. Ali jako volim da vidim ovaj aspekt u nechijoj karti.
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 1:58 am

Ovo ti je dobra LoSt. Tako j umem seebi da ugodim, uvek kada sam u prilici, ali od kako sam mama i mojima. Venera u petoj, posebno svojim anđelčićima. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Nov 24, 2008 2:11 am

Evo sad ti gledam slichku iz avatara, i ladno vidim sholjicu kafe kako se pushi, ili zeleni chaj.. Povoljni aspekti Meseca i Venere Happy0129
A sebe mogu da zamislim sa Silvesterom Staloneom kako krchimo Vijetnamske shume,
e to je ta razlika, ocu i ja trigooooooon! Povoljni aspekti Meseca i Venere Happy0129
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 2:34 am

Trenutno uživam u crnom vinu sa sokom. To me opušta. Slušam muzikucu, malopre Tošeta i lepo mi je. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  beskrajnost Pon Nov 24, 2008 5:20 am

LoSt_in_SpaCe ::
beskrajnost ::Ja imam venera i mjesec u trigonu, al ono nisam sigurna da ovaj aspekt moze nesto donijet.

Ocesh moj kvadrat pa da vidish shta mozhe da donese trigon? Very Happy
Meni je to fenomenalna stvar, menjala bih se za jedan trigon VE i MO odmah!
Ja u karti imam posvadjane SO i MA, i plus MO i VE, pa to je uzhas!
To je takva jedna netaktichnost, takvo jedno srljanje i explozivnost, da ne pominjem UR, ko tempirana bomba! A sve osobe koje znam a da imaju VE 120 MO (mada sve ih je manje) imaju takvu jedno divotu u sebi, lakocu da uzhivaju u zhivotu, kao ona reklama za Doncafe - kada ste poslednji put uzhivali u momentu? E pa ja ne pamtim kada sam, a rituali osoba sa trigonom su tako fenomenalni, kao da se i u najozbiljnijim situacijama igraju barbikama, eto tako mi deluju. Dok ja delujem kao da sam krenula na ratishte. Pa chak sam se kao mala igrala nemaca i partizana, i glumila privatnog detektiva, majko mila... Rolling Eyes Naravno sve ovo ne vazhi za loshu dispoziciju trigona, pricham samo o dobroj osnovi i dobrom daljem razvoju situacije. Ali jako volim da vidim ovaj aspekt u nechijoj karti.
Mozda ne znam, no ja kao mala nisam voljela isto barbike Cool
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  mesmerized Pon Nov 24, 2008 6:56 pm

hehe, evo i ja Mo 90 Ve, mrzela sam barbike, ali sam zato volela barbikina kola! igrala se klikera sa decacima, lopte, automobilcica, fudbala, vezbala karate sa tatom, volim pistolje i mislim da je vojska super! Very Happy
Ali i pored svega sam nezno bice Wink
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Čarobnica Čet Feb 12, 2009 10:24 pm

Meni su Venera i Mesec u inkonjunkciji - separacija 1 stepen. Venera u 11. u Škorpionu, Mesec u 4.kući u Ovnu... Neutral
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Izida Čet Feb 12, 2009 11:06 pm

Ja ih imam u kvadratu...VE u Vodoliji 1 kuca, Mo u Biku 3 kuca...1 stepen Crying or Very sad ali ima lep trigon sa Marsom kojem je i dispozitor i ako me to ne izvuce nece nista Crying or Very sad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  mesmerized Čet Feb 12, 2009 11:31 pm

pandora, imamo slicnu situaciju, s tim sto je kod mene Ve60Ma, a Ma je Venerin dispozitor. Ve je u Skorpiji u padu, pa nisam sigurna da joj i Mars moze pomoci...
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Izida Pet Feb 13, 2009 4:29 pm

..ne znam meni je MA u Vagi u egzilu-ne bas sjajan polozaj Crying or Very sad
MA mi je dosta napadnut kvadratima i 1 inkonjukcijom a posto je u 8 malo me i plasi...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Povoljni aspekti Meseca i Venere Empty Re: Povoljni aspekti Meseca i Venere

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu