Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgovor Venerici

2 posters

Ići dole

Odgovor Venerici Empty Odgovor Venerici

Počalji  Astrotanja Sub Maj 08, 2010 12:39 am

Sunce ti je u natalnoj 10, a Vanera u 12, pa sće biti nekih događanja koja će se odvijati u pozadii, ili tebi iza leđa i verovato će biti više straha i brige oko zdravlja ili u vezi posla. Ipak će ove godine doći do nekih promena i novina vezano za tvoju karijeru(Mlad Mesec ) u 10. i kako Sunce ipak nije ugroženo, ambicije mogu porasti, i autoritet neki te može podržavati, pa bi mogla i da napreduješ. Na poslu su moguće promene, ali osim uzbuđemnja i brzog prilagovođavanje, nešto uzemireosti, ne bih rekla da će biti neke fatale. Ipak je i Jupiter u solarnoj šestoj i to može uneti entuzijazam, optimizam u rešavanju problema, posebno u novim situacijam. Ako se pojave neki zdravstvei problemi, onda treba ih rešavati uz pomoć savremene medicine, savremene tehnologije i slično. Dobro bi ti došlo da se više opuštaš i da nastojiš da se dovojno odmarš i nalaziš mir i radiš nešto za svoju dušu u samoći, po mogućnosti kreativno.

I sama ćeš biti sklona više tajnama, ili ćeš skrivanju svoja osećanj, ili nečega iz svog emotivnog, ili ljubavnog života. Venera je u 12. i u opoziciji sa Uranom, pa će biti nemira i uzbuđenja, ostupanja od uobičajeog ponašanja, itd, itd. Osim solara važe su i progresije.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Odgovor Venerici Empty Re: Odgovor Venerici

Počalji  venerica Pon Maj 10, 2010 3:34 pm

Astrotanja, hvala na odgovoru sunny

Fatalnih promena na poslu verovatno nece biti, ali onda se nadam da mi mogu porasti apetiti kao sto si rekla pa da onda ove jeseni upisem master studije kad vec nisam prosle. Poslednjih godinu dana jesam sto se posla tice u nekoj blagoj letargiji zbog porodicnih problema, mislim da je i trenutak da se napokon trgnem na poslu, narocito sto kazes da me i autoriteti mogu podrzati.

Ne dopada mi se ova puna 12. kuća i Venera u njoj, i u proslom solaru je bila na vrhu 12., u pretprosloj u konjukciji sa Saturnom.... i bas sve to vreme moje emocije poprilicno trpe.

U svakom slucaju, hvala na smernicama flower
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odgovor Venerici Empty Re: Odgovor Venerici

Počalji  venerica Pet Maj 14, 2010 4:36 pm

Astrotanja,
danas sam se u jednoj situaciji setila tebe i tvog odgovora vezanog za moj solar u narednoj godini. sunny

Naime, danas sam pozvana na razgovor koji se ticao mog mogućeg profesionalnog i stručnog napredovanja. U septembru postoji mogućnost stručnog usavršavanja u inostranstvu koje bi mi bilo odskočna daska za dalje napredovanje. U pitanju je obuka sa najviše instance koja bi mi omogućila da ja preuzmem obučavanje kolega u zemlji u tom segmentu struke.
Imam planove vezane i za master studije, ali ova obuka je prilika koja se ne propušta i koja bi mi donela daleko više stručnog napretka od samih studija.
Ali, rekoh da je sve ovo samo mogućnost... U igri je nas 5 kolega a troje ce imati tu čast da napreduje.
Ovo je prilika u kojoj apsolutno vidim sebe i zaista bi mi bilo žao da mi izmakne.

I sama si rekla da ce mi apetiti porasti sto se posla tice i da je moguc napredak, pa me zanima koliko je gore navedena prilika realno ostvariva.
Takođe, ako se malo potrudim mogu dobiti i podršku autoriteta, baš kako si navela.

Još ne mogu da verujem, tvoj odgovor mi je pre par dana delovao kao čista utopija sunny sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odgovor Venerici Empty Re: Odgovor Venerici

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu