Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DISCIPLINA KICME

+2
astromaestro
Mirjana2
6 posters

Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Pet Maj 21, 2010 10:02 pm

Veliki pozdrav svima! Smile (sveze registrovana)
Ako neko ima vremena u par recenica vezano za posao sta se prikazuje u mom natalu. Sad cu malo da smaram:
Vodim privatan posao vezan za arh.projekt. i kao I vecinu drma me kriza, no to me manje brine koliko me ubija to sto sam izgubila motivaciju I snagu da se cimam I za minimalan cilj, uopste.
Znam da moram brdo toga kod sebe na remont Rolling Eyes, a motivacija i volja da stignu ni za suncan dan...okrenula sam se u sebe i razmisljanja, smorih se vishe, kad cu napolje???
Jel to ima veze sa venerom confused, (nekako me ljubavna situacija uvek koci, a vec par meseci mi se u dugu vezu sa bikom, a sa kojim sam i poslovno upletena, ushunjao jedan strashan lav). Kad mi se menja jedno, menja mi se sve nekako...
Konfuzija . Razmisljam cak i da batalim privatno, covek koji vec 5meseci prebira po glavi, a ne dela, i nije za samostalca, precenila sam se...letim,tj.padam;
posto sam na ivici, ocekujem wake up u skorije vreme...oce li?? cheers
izvinite ako sam preteska i cak i sad previse ocekujem.
Hvala sunny ~~~
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Disciplina Kicme - Neko mora to da sprechi

Počalji  Gost Pet Maj 21, 2010 10:55 pm

Draga Mirjana, koristim priliku da te pozdravim u ime svih clanova foruma i da te uputim kako da postavis svoju natalnu kartu u potpis. Upravo ovde ces naci uputstvo: https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm
Tako ce biti lakse da se vidi zbog cega se osecas upravo onako kako si opisala. Za sad veliki pozdrav Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Sub Maj 22, 2010 12:04 am

nesto sam ispetljala, kartu vidim u svom potpisu na profilu, ali nisam sigurna da je i vi vidite. Neutral
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Sub Maj 22, 2010 12:10 am

jE Je!!
tek sad vidim da si napisala "Neko mora to da spreci" cheers cyclops
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 12:36 am

Mirjana ::nesto sam ispetljala, kartu vidim u svom potpisu na profilu, ali nisam sigurna da je i vi vidite. Neutral
Vidimo je vidimo...uskoro, a nije "prazna igra rechi" Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Disciplina kičme

Počalji  astromaestro Sub Maj 22, 2010 6:55 pm

Ka kad bu i gdi bu koncert od koje ????????
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 7:02 pm

astromaestro ::Ka kad bu i gdi bu koncert od koje ????????
Ne znam, aaaaa scratch

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Astrotanja Ned Maj 23, 2010 11:07 am

Juna meseca je dobor da radiš na sicanju svoje nezavisnosti finansijske, jer te partner koči. Saturn tranzitni je u konjukciji sa tvojim natalnm Marsom i zato ti nedostaje volje i inicijative. Saturn izlazi iz konjukcije sa marsom, avgusta, a do pomeranja će biti i krajem jula, jer ti se obnavlja i Marsovski ciklus.
Biće nešto teži dani krajem jula, a zatim već tokom avgusta situacija će se poboljšati i nestaće kočnice.

Već krajem maja, a naročito tokom juni biće pozitivne promene, mogućnost da uđeš u nešto novo i pored poteškoća i kočenja od strane partnera i finansnijkih problema. Čak šta više doći će do prilike da se nekim novim poslom poboljšaš finansijsku situacija. Povoljno je vreme za sticanje veće nezavisnosti i potreba za njom će biti izražena tokom narednog perioda kraj maja i juna kada vl. tvog ascdenta Uran menja svoj znak , ulazi u sazvežđe Ovnani gradi trigon sa natalnim Mc, pa Uranom natlnim, zajedno sa Jupiterom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Pon Maj 24, 2010 6:25 pm

AstroTanja,divno, hvala mnogo. Very Happy
mislim da je krajnje vreme da se mrdnem.

Istrazivala sam teme na forumu, ali mi je negde promakla prica o Lilith. Ima li je?
..zanima me:
Da li je moguce da osoba prevazidje lose aspekte, da li to kroz horoskop (jak-slab??) moze da se vidi.
Konkretno, postavljam kartu osobe sa tom prokletom lilith u skorpiji koja bash vuce na svoju stranu, a osobu smatram dovoljno jakom da vlada njom. (a mozda nije lilith u pitanju))
Da li uopste lilith, pogotovo ako je jaka, moze da se pretochi u dobro ili je ona to sto je i uvek ce kao takva da ispliva?
ja nisam ni blizu delica slike,pa kao nesto sklapam scratch (( mozd mi pitanje besmisleno bounce ))
cyclops
eve karte:
https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/15eyf45.gif
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  jassna Uto Maj 25, 2010 10:45 pm

Da se nadovezem na ovu pricu o tranzitnom Sa u konjukciji sa Ma..Meni Sa tranzitira 11.poljem i pravi mi problem u smislu da sam sva bezvoljna, osecam se nekako umorno i iscrpljeno, bas mi je ugrozio vladara horoskopa..A za posao mi trebaju sve deblji i deblji zivci jer jako dobro osecam da jedna zena sa kojom radim ima taktiku da me izbaci iz koloseka, a sebe predstavi zrtvom..Naime, ona je trudna i to svoje stanje koristi da mi smesta smicalice, ali ja ne smem da odreagujem na nacin koji je meni svojstven (sve u lice!) jer cu onda ispasti monstrum koji se svadja sa trudnicama..I zato moram strpljivo i mudro, a to nije u skladu sa mojom prirodom i samim tim se osecam isfrustrirano jer ne mogu da joj saspem u lice ono sto mislim, okrenucu druge protiv sebe..
Ovaj tranzit Sa povezujem sa poslom jer mi je Ma vladar 6. polja..
Mnogo tesko podnosim ovu konjukciju..Ruke su mi vezane..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Snezana Sre Maj 26, 2010 12:26 am

@jassna, ali tebi dolazi u pomoć tran Ju0Ur u Ari, nema brige, ima iznenađenja Smile) mislim da si ti više osećala tranzit Sa kroz Vir zbog kvadrata koji je pravio na natalni Neptun u II.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Sre Maj 26, 2010 2:21 am

jaoj bre, sta vi sve znate bounce
ja ne znam ni sta mi je vladar horoskopa, a ty nesto pitam za lilith tudj. sick Suspect
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  jassna Pet Maj 28, 2010 1:39 am

Snezana ::@jassna, ali tebi dolazi u pomoć tran Ju0Ur u Ari, nema brige, ima iznenađenja Smile) mislim da si ti više osećala tranzit Sa kroz Vir zbog kvadrata koji je pravio na natalni Neptun u II.

Hvala, Snezana..Naredni period je jako bitan za mene, narocito od 10. juna i nadam se da ce sve na kraju biti dobro, iako sam ja pod ogromnom tenzijom..Ne mislim samo na posao.. flower

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  jassna Pet Maj 28, 2010 1:55 am

Mirjana ::jaoj bre, sta vi sve znate bounce
ja ne znam ni sta mi je vladar horoskopa, a ty nesto pitam za lilith tudj. sick Suspect

Mirjana, ja se malo umesala u tvoju temu, nadam se da se ne ljutis..

Vladar tvog horoskopa je Uran posto ti je ascedent u Vodoliji.. flower

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Pet Maj 28, 2010 3:26 pm

jassna ::
Mirjana ::jaoj bre, sta vi sve znate bounce
ja ne znam ni sta mi je vladar horoskopa, a ty nesto pitam za lilith tudj. sick Suspect

Mirjana, ja se malo umesala u tvoju temu, nadam se da se ne ljutis..

Vladar tvog horoskopa je Uran posto ti je ascedent u Vodoliji.. flower

molim te,meshaj se, sad bar znam da je Mr.Uran taj.. What a Face
sad malo off the teme...ne kapiram zasto Uran ili merkur, venera itd. imaju bas te i te karakteristike, mislim mi ih tako vidimo iz ovog ygla i kao interpretiramo na svoje majusne zivote na ovaj svet kroz horoskop. Jel to na osnovu hemijskog sastava i kretanja? Mozda je Uran ustvari Neptun po osobinama, VeNERA je mozda planeta komunikacije a Merkur ljubavi i uzivanja.
sad citam nesto Uran nema vlastiti izvor toplote, sta ga onda pokrece, mislim kakva energija kad je on zamrznut? jel to refleksija drugih planeta?

malo sam u tim pocetnickim pitanjima, ne zamerite Embarassed
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  gernica Sub Maj 29, 2010 5:29 pm

Mozda je Uran ustvari Neptun po osobinama, VeNERA je mozda planeta komunikacije a Merkur ljubavi i uzivanja.

Svakako da Uran moze poprimiti Neptunove osobine. NPR kada vrh 11og polja
pocinje znakom Riba, jer tim poljem prirodno vlada planeta Uran - vladar Vodolije,
pa ce u Neptunu ziveti Uran. Tacnije, Neptun ce pokazati kakvi su prijatelji, teznje, intieresovanja - sadrzace sve ono sto Uran sobom nosi, tj sve sto se pripisuje 11om polju.
Isto to vazi i za veneru i za bilo koju drugu planetu. Nosice sobom svoje osobine, ali i osobine
planete koja prirodno vlada kucom u kojoj se odredjena planeta nadje.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Mirjana2 Ned Maj 30, 2010 3:19 am

hvala Gernica.
Definitivno mi treba dobra knjiga o astrologiji jer ovo moje sklapanje je skrozz nakaradno.

glupo mi je sto ovoliko trazim i smaram..
Da ne bih jos otvarala i novu temu u podforumu sinastrije, pitacu vas ovde ima li ovaj sklop smisla?
pa ako neko nadje vremena da mi tresne istinu u kompjuter. pale

sinastrija:
https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/4ugneh.jpg


Poslednji izmenio Mirjana dana Pon Jun 28, 2010 12:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  jassna Sre Jun 23, 2010 2:44 am

Snezana ::@jassna, ali tebi dolazi u pomoć tran Ju0Ur u Ari, nema brige, ima iznenađenja Smile) mislim da si ti više osećala tranzit Sa kroz Vir zbog kvadrata koji je pravio na natalni Neptun u II.

Snezana, u vezi one situacije na poslu koju sam opisivala..u ponedeljak sam saznala ko mi radi iza ledja..u pitanju je osoba u koju sam imala najvise poverenja, i kojoj sam ja zimus na indirektan nacin pomogla da se izbori za svoju pozociju u firmi...jel mi to saznanje doneo Ju0Ur u Ovnu?
Toliko se osecam lose da ja to ne mogu opisati..Najvise sam ljuta na samu sebe jer po hiljaditi put nisam poslusala svoju intuiciju..A moja intuicija kaze da je velika vecina ljudi nezahvalna stoka koju treba gaziti..Od septembra cu drugacije..Radicu do kraja avgusta, jer ako ostanem i dan vise od toga poludecu..A ona ce me zapamtiti..Uboscu je kad se najmanje nada..Po prvi put u zivotu imam potrebu da nekog sravnim sa zemljom..Da i meni napokon proradi osvetoljubivost ovog mog ascedenta i da mi srce dodje na mesto

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  jassna Sre Jun 23, 2010 1:14 pm

Toliko o mojoj takticnosti i osvetoljubivosti..Jutros sam dala otkaz cim sam krocila u firmu i to u najgorem mogucem trenutku po sebe..Jednostavno, nisam vise mogla da se borim protiv toliko zla, ne znam kako sam uopste do sada izdrzavala jer u toj firmi moze samo da opstane neko ko ima obraz kao djon i ko ume da spletkari..A ja ni za kakav novac na svetu ne mogu da gazim preko svojih uverenja, iako znam da ovakva kakva sam necu bas dobro proci u zivotu...Sada cu jesti i placati racune svojim principima, ali bolje i to nego da dozvolim da me neko pljuje i ponizava..Zamolila bih nekoga da mi rastumaci moje tranzite..Zanima me sta je bio okidac? Jel ovaj Ur u Ovnu koji mi pravi opoziciju sa nat Ma, vladarem 6. polja? I kada mogu da ocekujem bolje dane? Svesna sam da sam mogla da odigram drugacije, ali nisam mogla protiv sebe i nisam mogla da pogazim svoje principe..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DISCIPLINA KICME Empty Re: DISCIPLINA KICME

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu