Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FARMA!!!

4 posters

Ići dole

FARMA!!! Empty FARMA!!!

Počalji  Dunja Pet Maj 21, 2010 10:07 pm

Danas sam na netu naisla na tekst koji me je,iskreno receno,opasno zabrinuo..onako ljudski i covecanski.Naime,radi se o tome da je Cecin licni astrolog,izvesni Zlatko Jeftic Sumadijski,juce javno u novinama objavio vest,da ce neko iz rijaliti sou-a "Farma" do kraja serijala,ili ubrzo posle toga,ni manje ni vise nego da-UMRE!!
Koliko ja kontam,on to objasnjava izuzetno losim aspektima koji su na taj dan bili ( a ako se ne varam,ucesnici su u Farmu usli 14.03.2010)Ono sto je najinteresantnije jeste da on tacno navodi ljude koji su opasnosti, i kaze da ce jedan on njih tesko da se razboli i da umre.A u opasnosti su Maca,Zorica,Firci,Maja i Raka..naravno,do svega toga je doso imajuci podatke iz njihovih natalnih karti..
Mene zanima,sta mislite o tome,i da li je u redu ovako nesto javno objavljivati,koliko u svemu tome ima istine..? I bez obzira na to da li neko od nas gleda Farmu i koliko se njome zanosi,mene je to kao coveka i humanistu zaista OZBILJNO ZABRINULO!!
Evo,kopiracu tekst da ga procitate,a u dnu cu ostaviti link da mozete i sami da vidite o kom astrologu se radi i kako izgleda ta stranica..

Farma: Cecin astrolog predviđa smrt !?Nema komentara
Izvor: Kurir
Postavljeno 20 May 2010 u 6:11pm

Na Farmi će neko umreti – kaže astrolog Zlatko Jeftić Šumadijski, koji već godinama predviđa budućnost Ceci Ražnatović i Danici Drašković.

cecin astrolog Farma: Cecin astrolog predviđa smrt !?Tumač sudbine mnogih javnih ličnosti tvrdi da je tragedija neizbežna jer je ova „Farma“ počela na veoma loš dan, baš kao i „Veliki Brat 2“, čijih je troje ukućana poginulo u saobraćajnoj nesreći.

- Čim je krenula ta sezona „Velikog Brata“ u kojem je stradalo troje ukućana, znao sam da će se nešto strašno desiti! To je bio mnogo loš dan. Svi aspekti su bili loši, baš kao i u ovom serijalu „Farme“ – započinje priču Zlatko i dodaje da su ugroženi žitelji najpoznatijeg seoskog imanja u Srbiji:

- Moguća je teža bolest sa smrtnim ishodom u toku rijalitija ili ubrzo po njegovom završetku.

S obzirom na to da se poslednjih dana naširoko pričalo i pisalo o Milošu Bojaniću, koji svakodnevno trpi veliki stres, mnogi su se zabrinuli za njegovo zdravlje. Međutim, Jeftić kaže da on uopšte nije u opasnosti.

- Milošu neće ništa faliti! Taj će dočekati duboku starost, sigurno preko 82 godine. Na svoje zdravlje treba da obrate pažnju Maca, Zorica, Maja, Raka, kao i Firči, koji boluje od visokog krvnog pritiska. Kada uporedim dan ulaska na Farmu s ličnim horoskopom učesnika, najnezgodnije aspekte po zdravlje imaju Maca i Zorica – kaže jedan od najpoznatijih srpskih astrologa, kome poverenje ukazuju brojne slavne ličnosti.

Nadamo se da njegove crne prognoze ovog puta neće biti tačne.
[b]

evo i linka:http://www.crvenitepih.com/2010/05/farma-cecin-astrolog-predvida-smrt/

Tu postoji i slika doticnog astrologa
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  beli lav Sub Maj 22, 2010 12:14 am

tako nesto ne treba objaviti jer je nasa licna moc ubedjenja jaca od bilo cega.jednostavno,kada budu izasli i procitaju to mogu da se utripuju-sto bi mladi rekli.takva stvari ne treba pricati.
sa druge strane,Farma je vec imala neke veze sa jednom tragedijom.u nju su trebali da udju Ksenija i Filip Kapisoda,pa su odustali nekoliko dana pre toga.a tragedija se desila bas te noci kad je Farma pocela.umesto njih su zato pozvali Nemanju i Milenu kao par.mnogi kazu da su Ksenija i Filip usli na Farmu,do tragedije ne bi ni doslo.
tada je bila Mladina u Ribama,a brojevi tog dana 8-3-2 kazu da ce biti zasticene zene.
mislim da je ruzno iznositi ovako nesto u javnost.sto bar nije rekao ko je u trci za pobedu,e to bi bilo nesto Laughing
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  Dunja Sub Maj 22, 2010 3:45 am

ma,ne da mogu da se "utripuju" nego mogu i da ga tuze!a mislim da Ksenija i Filip nisu poginuli tog dana nego kasnije!14.03 je bila nedelja,a ovo se mislim desilo neki dan preko nedelje....ili cak neku subotu.taj dan sigurno nije.! A nisu Nemanja i Milena pozvani umesto njih.Nemanja je svakako trebalo da udje,ali sam.I znalo se da je planirano da Dragana udje kasnije...E Milena je naravno poludela,nije htela da ga pusti samog,i verovatno kad su ovo dvoje odustali,taman se fino namestilo da ona s Nemanjom udje kao par.
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  Astrotanja Sub Maj 22, 2010 12:19 pm

Moj stav je da ne traba ljude plašiti smrću. Da je neko od njih koje je nabrojao tražio savete o tome kakvo mu je zdravlje, ili preti li mu neka opsanost, bilo bi u redu i normalno, da ga je on upozorio, ne pominjući reč smrt, koja može itkako da deluje nepovoljno na psihu, već pominjući zdravstvene probleme, krizu, koju treba prevazići lečenjem, kontrolama, promenom navika življenja, ili izbegavanjem putovanja i slično, to bi bilo u redu, ali ovo meni deluje kao da je time pozivao njih da dođu na konsultaciju, pokušavajući svesvno, ili nesvesno da ih uplaši.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  Dunja Sub Maj 22, 2010 4:47 pm

meni ovo lici na to kao da je hteo malo da podigne rejting celoj fami zvanoj "Farma"! da se o tome prica,da bude zanimljivo,da se gleda,ne bi li se videlo da li je covek bio u pravu.Ali kod mene je ,recimo,to izazvalo potpuno drugi efekat.Tako mi je zavio jedan ceo sou u crnu foliju,da mi je prosto stvorio neki grc u stomaku..i podsvesno mi obojio sve to jednom sivom bojom...a gledala sam na sve to kao na igru u kojoj sam ja ucestvovala sa strane,onda kad to hocu, i koliko hocu!
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  sladjana Sub Maj 22, 2010 6:37 pm

Dunja ::meni ovo lici na to kao da je hteo malo da podigne rejting celoj fami zvanoj "Farma"! da se o tome prica,da bude zanimljivo,da se gleda,ne bi li se videlo da li je covek bio u pravu.Ali kod mene je ,recimo,to izazvalo potpuno drugi efekat.Tako mi je zavio jedan ceo sou u crnu foliju,da mi je prosto stvorio neki grc u stomaku..i podsvesno mi obojio sve to jednom sivom bojom...a gledala sam na sve to kao na igru u kojoj sam ja ucestvovala sa strane,onda kad to hocu, i koliko hocu!

To je strašno što mediji tako reaguju, setimo se samo Velikog brata i nesreće u kojoj su poginule tri mlade osobe... Embarassed
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  Dunja Sub Maj 22, 2010 7:04 pm

pa sladjana,on upravo o tome i prica u tekstu...i to navodi kao primer..procitaj....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FARMA!!! Empty Re: FARMA!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu