Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

+4
natilus
zelena dolina
venerica
Katarinaki
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  zelena dolina Uto Avg 24, 2010 9:52 am

mila2710 ::U svakom slucaju JA - OBOZAVAM, nisam obozavana, ne osecam tako...to je podrska mog natala. Borim se s tim, ne protiv toga.

pa kako bre!! pa ja sam imala veze gde sam ja obozavana, gde sam ja obozavala i gde je bilo obostrano!
kako mozes da tvrdis da ti uvek obozavas, mislim nemoguce je da su ti takva iskustva, bas me zanima (kao i uvek) tvoje misljenje ali zar je moguce da su ti sve veze manje vise slicne, moje nisu ni malo!
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  Gost Uto Avg 24, 2010 11:52 am

zelena dolina ::
mila2710 ::U svakom slucaju JA - OBOZAVAM, nisam obozavana, ne osecam tako...to je podrska mog natala. Borim se s tim, ne protiv toga.

pa kako bre!! pa ja sam imala veze gde sam ja obozavana, gde sam ja obozavala i gde je bilo obostrano!
kako mozes da tvrdis da ti uvek obozavas, mislim nemoguce je da su ti takva iskustva, bas me zanima (kao i uvek) tvoje misljenje ali zar je moguce da su ti sve veze manje vise slicne, moje nisu ni malo!
Ovaj odnos(o kom tupim zube, bolje da sam ih ostrila za buducnost Rolling Eyes )
verovala ili ne gotovo preslikan, iako cak sa ovim deckom nisam.
Ne kazem ja da tebe nisu obozavali. Ili da Ti nisi, nadam se da nisi pogresno razumela i uvredila se.


~Decko ciji je Asc bio na mojoj Veneri, imao je preko puta u opoziciji Mesec, znaci ima u natalu Mesec 180`Asc. prevrtljiv, slab karakter, preterana emotivnost(p.s. ja preosetljiva).
Ali evo primer: nesto ga podstakne(kada kazem nesto pravim se da ne znam) i zove da dodjem i zove i zove, navaljuje iskazuje emocije do ludila. Ja hladna na zemlji, ali "letim"..obozavala sam ga, njegovo So u Ribama, nisam smela da dozvlim da i jedna MOJA rech pokvari ili razocara ili delo, pazila sam na sve detalje. A nijedan detalj nije bio cak ni primecen a taman posla cenjen. Njegovo Mo je u Blizancima, on funkcionise po pitanju emocija kao, kao....ma on je jednostavno HEDONISTA! Napuni svoj ego, prica nesto sto u zivotu ja ne bih spomenula(hvalisavo).
A onda zatim povlacenje, a ja posto uvek ispred svega stavim DOBRU stranu coveka(Meseca-emocije, Venere-ljudi), opravdam sve i obozavam njegovu licnost.

To je valjda to sto Ve obozava Asc.

Odnos s ovim deckom ne prerasta ni u sta. Nemam opravdanje za ono sto me cini da ga obozavam. Moja Ve je u 7-mom, koje mu pocinje na 29 Skorpijona. Njegovo ponasanje se menja iz dana u dan(gore nego sa prethodno opisanim), i znas kako kazu "Zrtve silovanja obicno vole pocinioce"...e pa ovo njegovo ponasanje je ravno tome, za mene je ravno silovanju. Jer nije mi dozvoljeno da iskazem strast, senzualnost, energiju, plahovitost(cak).
Kod prvog je njegova Ve bila u mom 11-om, a kod ovog decka njegova Ve u mom 4-om.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  Gost Uto Avg 24, 2010 11:55 am

Daj mi neki primer kada je medjusobno...
Imala sam ranije toliko razlicit tip ljudi oko sebe, ali nazalost nemam vise.
Hocu da se bavim ovime, a ne setim se u okolini da imam tako nesto. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  zelena dolina Uto Avg 24, 2010 12:50 pm

mila2710 ::Daj mi neki primer kada je medjusobno...
Imala sam ranije toliko razlicit tip ljudi oko sebe, ali nazalost nemam vise.
Hocu da se bavim ovime, a ne setim se u okolini da imam tako nesto. Rolling Eyes

ej ma nisam mislila da si mi ti rekla ovo ili ono Smile..nego sam se zabezeknula da ispada da sve veze lice jedna na drugu..a moje na primer ne lice, jer je to prakticno nemoguce...

ps.nemam sad primer medjusobng uvazavanja i ljubavi ali cu naci, iskreno ja ne znam kad su moji bivsi rodjeni jer se ne bavim dugo astrologijom, samo par godina unazad i za to vreme sam imala dvojicu momaka.... ali tu nije bilo nekog specijalnog medjusobnog obozavanja na svim nivoima, vise je bila strasti i osecanja koje se ne mogu okarakterisati kao ljubav, ps.svakako cu naci neki primer nekih mojih prijatelja...

ps2.nego da li ikako mozes da prekines tu agoniju sa tom osobom sa kojom si?
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  Gost Uto Avg 24, 2010 2:33 pm

zelena dolina ::

ps2.nego da li ikako mozes da prekines tu agoniju sa tom osobom sa kojom si?
Ne znam( Smile )...agoniju DA, odnos NE.
A sto se tice toga da li odnosi lice jedni na druge, kao da su kopije(iako su momci mnogo razliciti)...pa to da, a vidi nam natale pa ce ti biti jasno. Tebi je vladar 5 polja Uran...meni Sunce.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  nancy09 Ned Sep 05, 2010 9:52 pm

Može li neko da mi pomogne da razjasnim ove aspekte: njegova venera u 9.kući moja u 7. su u konjunkciji, obe u lavu-to bi trebalo da je povoljno???Sunce je takođe u konjunkciji, u djevici-kod njega u 10. kod mene u 8. kući.I to je povoljno. E sad brinu me ovi kvadrati koje vidim- njegova venera je u kvadratu sa mojim mjesecom,marsom i uranom, a moja venera je u kvadratu sa njegovim uranom i AC-om (njegov AC je u škorpiji i ima uran u prvoj kući).
Nadam se da sam dobro obasnila.
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 44
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto - Page 2 Empty Re: Moja Venera u njegovom sedmom polju i obranuto

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu