Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasilje,napadnuta?

3 posters

Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Čet Maj 27, 2010 3:56 pm

Ja sam pre nekoliko dana bila napadnuta,fizicki. necu da pishem shta se sve tacno dogodilo,ali ukratko-stala sam pogresnoj osobi na zulj bez namere,bio me je sacekao sa kolima,udarao me,vukao me za kosu ka kolima,vrlo,vrlo,vrlo nasilan tip je inace,ja sam jedva pobegla,amlo je reci da sam se slogirala. i sad me zanima,jel sam ja nekako iz natalne mogla da vidim da ce to taj dan da mi se desi,po nekim tranzitima? Ili po necemu drugom?

hvala I love you


Poslednji izmenio Arijana dana Čet Maj 27, 2010 5:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Čet Maj 27, 2010 4:02 pm

a uradila sam na astro.com kartu sa tranzitima i nishta abnormalno ne vidim za taj dan ..
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Čet Maj 27, 2010 4:55 pm

a evo i karta Smile

Nasilje,napadnuta? Th.459f1cfeb6
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Gost Čet Maj 27, 2010 6:57 pm

Nigde nijedne karte kao sto vidis, a ne mora cak ni tranzit izazvati to, vec u odnosu izmedju dve osobe koje imaju izazovne aspekte medjusobom! Mozda cak i neka inkonjukija kao aspekt iritatibilnosti ima veze sa tim, to ti je 150` prikazan isprekidanom zelenom linijom.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Astrotanja Čet Maj 27, 2010 7:22 pm

Kada je to tačno billo?

Da li je to bilo 24. 05?

Mars na Mc-u može doneti i neprijatnosti, napad , borbu i sl.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Čet Maj 27, 2010 9:11 pm

@ mila

vidim,karta isparila Laughing

pa,uradila ovo bi bila nasha zajednicka karta

https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/s4nsls.gif

mi imamo dve te zelene linije

a ovo karta sa mojim tranzitima taj dan

https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/b5qssy.jpg

@ Tanja

21 na 22 Smile tj dva dana razmaka,blizu si bila flower

u sushtini,prvo sam htela da gledam Merkur jer se sve obrtalo oko neceg shto sam ja rekla a shto je on doznao... a nije bio obican napad jer je taj covek vishe puta bio iza resetaka zbog pokushaja ubistva i slicnog,jako negativan,agresivan,poteze pistolj na svog druga u sred bela dana iz cista mira... i napad je bio iznenada,jer ja njemu nishta direktno nisam rekla,vec su njemu moje rechi preneli,ja ga inace ne znam ( Bogu hvala ) vec sam htela da odbranim jednu od najblizih drugarica koja je sa njim bila u vezi... i kad sam se vracala sama ne znam kako doznali su gde sam,i eto...verovatno bi mi ucinio mnogo gore stvari poshto je na svashta sposoban samo sreca pa su prolazili neki ljudi i videli kako me vuche prema kolima ( vukao me za kosu ) i njemu je paznja popustila i pobegla sam.. inace je rekao da ce me ubiti na mestu kad me vidi drugi put..
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Pet Maj 28, 2010 10:39 am

da dodam,ne znam njegovo vreme rodjenja,racunala sma uopsteno i ispalo je Ovan/Rak sa mesecom u Ovnu,iako psotiji mogucnost da je Ovan/Ovan ili Ovan/Skorpija..
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Medussa Pon Maj 31, 2010 10:41 pm

Hm...Mars kvadrat sunce...? au

Medussa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 01, 2010 1:21 am

Arijana na kom mu je stepenu Mars. Vidim da je u Blizancima, a na kom je stepenu tvoje Sunce u Ribama?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Arijana Uto Jun 01, 2010 5:08 pm

Moje Sunce je na 16 stepeni Riba, a njegov Mars je na 14 stepeni
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Medussa Uto Jun 01, 2010 7:23 pm

ja se ne razumem nehsto posebno,Tanja ce morati da mi oprosti shto se ubacujem Smile

ali takav Mars pa josh kvadrat,i ajd to, nego sve ostalo...tvoj pluton na ASC kvadratira njegovu veneru ( jel ) njegovo sunce ( i mesec skoro ) u ovnu na MC ,pluton na IC.... kazes da si bila blizu smrti?
al cinjenica je da on tu drzi glavnu ruku,pazi ga se,pretpostavljam da je vrlo nekontrolisan,impulsivan,neuracunljiv..?
taj vash odnos je prepun konflikta,i nasilja,njegovog ka tebi,jer mi se nekako...Visi nad tobom ko mach Evil or Very Mad
I jel ovo Saturn u njegovoj 12toj il ja loshe vidim?
kazes da si mu neshto loshe rekla..,pa,Merkur pravi i losh aspekat ali i dobar,ovaj sa Jupiterom...rekla si neshto ali si imala srece? i taj merkur pravi losh aspekt sa neptunom,pnaeta tajni,obaman,iluzija,u strelcu...pretpostavljam da si neshto rekla u zaru,neshto je bilo nejasno i tu je puklo kod njega?

Medussa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Medussa Uto Jun 01, 2010 7:55 pm

I on ima Saturn u 12 u Raku tehnicki,dakle u izgonu... vidi se iz aviona kriminal,zatvor,droga, oce na silu svoju prirodu da iznese ako ga ne slusaju bude nasilan..
ne bih da te uvredim pitanjem, ali,jesi ti sigurna da se vas dvoej ne privlacite? poshto ima tu par stvari,bash ta eksplozivnost i neka vatra...zato tako eskplozivno reagujete jedno na drugo

Medussa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nasilje,napadnuta? Empty Re: Nasilje,napadnuta?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu