Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

2 posters

Ići dole

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu Empty kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

Počalji  butterfly Uto Jun 15, 2010 9:51 am

Pozdrav!!! Kao što vidite imam problem sa tetkom ( sestrom pokojnog oca) pa me zanima vidi li se to u mom natalu i ima li kraja njezinoj neosnovanoj mržnji i spletkarenju? Čime je ona predstavljena u mome natalu? Na žalost njene podatke nemam, tek znam da je vaga u horoskopu, mada ništa od tog lijepog i ljupkog znaka nema!
Ovo je moja natalna!



Poslednji izmenio butterfly dana Čet Jul 08, 2010 10:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu Empty Re: kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

Počalji  butterfly Uto Jun 15, 2010 10:13 am

Da ja otpočnem, ako je otac predstavljen 10-om kućom, što i odgovara : vrh joj je u strijelcu a jupiter otišao u 9 kuću, otac je bio visoko obrazovan, na visokoj poslovnoj poziciji a i političkoj, veseljak, velikodušan, altruist....onda je tetka predstavljena 12. kućom čiji je vrh u vodenjaku a uran otišao u 9. i pravi konjukciju sa jupiterom...Vjerovatno bi trebalo pogledati i 3.kuću, zanimljivo je da mi ona počinje baš na zloglasnom Algolu...ne znam dalje pa pomagajte Smile
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu Empty Re: kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

Počalji  smajli Uto Jun 15, 2010 10:29 am

Aleksandar Imsiragic kaze da je tetka u zenskom horoskopu 12.kuca, a u muskom 6.kuca, dok je otac u zenskom horoskopu 4.kuca za dnevno rodjenje sunce a za nocno saturn, dok je u muskom: 10.kuca. Pozdrav...

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu Empty Re: kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

Počalji  butterfly Čet Jun 17, 2010 12:57 pm

smajli ::Aleksandar Imsiragic kaze da je tetka u zenskom horoskopu 12.kuca, a u muskom 6.kuca, dok je otac u zenskom horoskopu 4.kuca za dnevno rodjenje sunce a za nocno saturn, dok je u muskom: 10.kuca. Pozdrav...

OK, onda smo se složile da je tetka 12.kuća Smile al opet ne mogu razjasniti natalnu Sad
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kad je tetka neprijatelj No.1 u životu Empty Re: kad je tetka neprijatelj No.1 u životu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu