Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONO STO ME IZJEDA

2 posters

Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty ONO STO ME IZJEDA

Počalji  jassna Sub Jun 26, 2010 6:10 pm

Pisala sam o lomu koji sam imala na poslu..Vise nisam ogorcena i nemam potrebe da bacam otrovne strelice na ljude koji su me razocarali, jednostavno, izdigla sam se iznad situacije i izvukla veliku pouku iz svega..Pouka je da moram da slusam svoju intuiciju i to UVEK..A vrlo cesto mi je tesko da je poslusam, bas zato sto je najcesce negativna kada su ljudi u pitanju..Tesko mi je da prihvatim da je mnogo pokvarenih ljudi na ovom svetu, i onda uvek ta moja potreba da ulepsavam stvari, odnosno da ljudima dodajem pozitivne osobine koje oni u stvari nemaju..E TO VISE NECU DA RADIM!

Ono sto mene trenutno najvise izjeda je da cak i kada radim nisam u potpunosti finansijski samostalna..Vec sam pisala o tome da ne umem sa novcem i da sebi vrlo cesto dozvoljavam da trosim vise nego sto zaradjujem (Ve 180 Ju)..Jednostavno, ne umem da zadrzim novac, kao da mi se gadi pa jedva cekam da ga odbacim od sebe..Sto sam starija vise se kontrolisem, ali ponovo je to nedovoljno..Mislim da nikada u potpunosti necu uspeti da iskorenim to moje rasipnistvo..

Sada imam neki dug, nije veliki, ali za osobu koja ne radi i koja nema stek za crne dane i 1 evro moze biti mnogo..Razumete vec sta hocu da kazem..

Moj decko se nudi da mi pomogne (osetio je da sam u problemu), ali ja ga sve vreme lazem da mi pomoc nije potrebna, iako mi vec gori pod nogama..On jeste pun kao brod i njemu je taj novac koji dugujem smesan, ali ja sam sa njim nekoliko meseci i mnogo, mnogo, mnogo mi je neprijatno da dopustim da on placa moje gluposti..Nije mi neprijatno kada od njega primim skup poklon (najcesce su u pitanju umetnine), navikla sam na takve gestove i pre njega, uvek naletim na galantne muskarce, ali mi je jadno da mi muskarac sa kojim sam u vezi daje novac..Da smo duze zajedno -pa ajde nekako, ali ovako mi je cela situacija mucna, ne umem to da vam objasnim..

Pitam da li cu ikada biti finansijki nezavisna ili je moja sudbina takva da cu celoga zivota makar indirektno zavisiti od drugih iako dok radim, zaista radim kao konj, zaista nisam neka lenstina..
Znam da mi je 8. polje odlicno, ali mene zanima ono sto JA mogu da stvorim (samostalno)..Ili mi jednostavno nije sudjeno da budem finansijski samostalna ma koliko da se trudim, a trudim se od kada znam za sebe.. Volela bih da mi neko protumaci ovo moje jadno 2. polje..Sa sve ovim glupim Ne u njemu..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty AJDE, BEZI BRE

Počalji  hajkula Sub Jun 26, 2010 7:18 pm

Laughing

Nije tebi jadno 2 polje, narocito ne neptun u njemu. On samo kaze da ti i ne vidis sa koliko raspolazes, on jos kaze, da je tebi ono sto ti se daje, nudi, ono sto imas - bezvredno. Neptun u 2, pa ti ne vidis sta i koliko imas.

Znas, sta. Problem je u veneri u biku, zeli sve najlepse, najbolje, a 180 sa jupiterom, isto to, pa u velikim kolicinama.

Rekla bih da je i uran u vrhu 2, pa je to impulsivno trosenje. Uran u 2 daje potrebu da se novac zaradi na neuobicajen nacin.

Imas nekoliko jakih pokazatelja, da tudji novac, postaje tvoj novac. Nekoliko pokazatelja da imas i tajne, skrivene izvore prihoda.

Ne kazem da si lenjivica, ali ti o teskom radu, nemas pojma, niti ces imati.

Prihvati to kako ti pise i pevaj. Basketball
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty Re: ONO STO ME IZJEDA

Počalji  jassna Sub Jun 26, 2010 8:05 pm

Hajkula, znas li kada sam imala intuiciju da ces mi odgovoriti, sve vreme te prizivam jer vidim da si na mrezi..A zelela sam da mi odgovoris bas zato sto ne uvijas i svidja mi se tvoj nacin pisanja i izrazavanja..Naravno, Tanja i Duh mi ulivaju poverenje, ali zelela sam i neko tvoje misljenje, oni su mi vec pisali, narocito Tanja..Zaista sam te prizivala..Hvala ti puno..

Ovo za Ve u Biku 180 Ju je sve apsolutno tacno..Ali, ja nisam siroke ruke samo kada sebi nesto kupujem, galantna sam prema svima..Leba necu imati da jedem, ali cu drugarici koja je dobila dete kupiti prelep poklon i to je to..a tek cu sutra razmisljati kako cu to pokriti jer nikada nisam bila bogata pa da ne moram brinuti..Mada, cini mi se da su bogatasi najcesce tezi na parama nego mi obicni ljudi..Uran mi donosi iznenadne prihode, ali i nekontrolisano trosenje novca..

Ovo za tajno zaradjen novac..nisam do sada imala tajnih prihoda, ali imam hobi koji radim u samoci, izolaciji (pisala sam o tome), pa cu mozda na taj nacin doci do para (vladar 2. u 12)?

A na proslom poslu (marketing) sam pokidala toliko zivaca i progutala toliko nepravde, da ja tebi ne mogu opisati..Toliko su naruseni medjuljudski odnosi, toliko je vlasnik firme los covek (potkrada te) da sam jedna od retkih koja je tu izdrzala duze od 6 meseci..Kada je kap prelila casu, presekla sam i to u najgorem mogucem trenutku po sebe, onako impulsivno( ali se ne kajem, zaista bih bila beskicmenjak da sam ostala)..Medjutim, taj posao mi je pomogao da bolje upoznam svet u kojem zivim i da se "ocelicim", steknem samopouzdanja..Cini mi se da bih posle svega mogla da se uhvatim u kostac sa samim djavolom i da mi srce ne zadrhti..Osecam se mnogo jacom nego pre..

Jel moze ovaj Ne u 2. polju da se "iskoristi" na neki bolji nacin? Da mozda radim nesto u simbolici Ne (parfemi, alkohol, sta li vec)? Da mi to bude osnovni izvor prihoda? Ili mi ti samo "vidis" tudji novac? Ja bih volela SVOJ novac..
sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty Re: ONO STO ME IZJEDA

Počalji  jassna Pon Jun 28, 2010 5:25 pm

Ne znam da li zbog ovog mog Ju na kraju 12. polja (andjeo cuvar), ali nekako uvek imam osecaj, pa cak i kada sam u najvecim problemima, da me On cuva, i da zahvaljujuci Njemu nikada ne mogu da potonem, bez obzira na sve moje budalastine..
Tako je i ovog puta..Mislim da cu do sutra popodne uspeti da resim veliki deo svog finansijskog problema, a bez pomoci muskarca sa kojim sam i bez prodaje neke od mojih umetnina u koje sam zaljubljena (tacno bih poludela kada bih dosla u situaciju da prodam neku od tih lepota)..Ponovo mi novac dolazi iznenada.. sunny sunny


Gledam aspekte koje mi pravi vladar 2. polja i cini mi se da nisu "razbijeni"..Osim opozicije sa Ve..Moram da nadjem nacina da smirim ovu svoju Ve u Biku i da se napokon uozbiljim..
Zanima me i ovaj aspekt koji moj Ju pravi sa Ur..Ne razumem taj aspekt, ne znam ni kako se naziva..Da li je dobar ili los?
I ne razumem ovaj svoj Li u Biku u 2. polju..Nesto sam istrazivala i nasla da Li u Biku u 2. polju daje potrebu da se novac gomila..A ja tu potrebu jednostavno nemam, mada bi mozda bilo bolje da je imam..
Nesto u poslednje vreme razmisljam u pravcu da imam svoj biznis, nasla bih nacina za to, samo ako hocu..Ali, u svom natalu ne vidim aspekte koji to podrzavaju..Mislim da je moja najveca greska sto nisam zavrsila psihijatriju, mislim da bi me taj posao u potpunosti ispunio..Ispunjava me i moj hobi, ali tesko da cu od njega ikada uspeti da zivim....Ali, verovatno me je ovaj moj asc u Skorpiji okrenuo ekonomiji..A u meni nema ni "e" od ekonomicnosti..Pa ni ljubavi prema toj nauci

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty objasni

Počalji  hajkula Pon Jul 05, 2010 11:53 pm

Na sta mislis kada kazes, moj Li u biku u 2. polju?

Tebi je koliko vidim 2. polje u strelcu a u biku ti je 7 polje.

Uran i jupiter nisu u aspektu. To ne znaci da nemaju uticaja jedan na drugog. Uran ti je strelcu kojim vlada jupiter, to je sem onoga sto sam pisala i tvoja potreba da budes finansijski nezavisna, finansijska nezavisnost je uslov slobode. Jupiter je u skorpionu gde je uran egzaltiran. Tako da (uz druge finansijske aspekte koje i kakve imas...) to znaci da ti stoje mnoge velike promene, dok ne pocnes da zaradjujes u njihovoj simbolici. Jupiter je zarada od drugih, preko necije smrti, ... to je velika zarada kada se nesto rusi a ne kada se gradi (jedan od razloga da sam klijentu savetovala sljunkaru). Vidi se kladionica, zalagaonica, tombola... Psihologija, naravno. I drugo.

Kod tebe, moze cvecara, moze galerija, (mada mi je lepsa slika muzeja). Prvo sta sam ti videla, je bavljenje parfemima.

Mesto za lokal? Na setalistu, na osvetljenom mestu. Ulaz da gleda na neku reklamu sto blinka. Obavezno alarm. Ne preporucujem da na neki nacin delis lokal sa nekim. O svom novcu da ne pricas, koliko zaradjujes.


Aj u zdravlje Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty Re: ONO STO ME IZJEDA

Počalji  jassna Uto Jul 06, 2010 6:14 pm

Hvala ti, @hajkula.. sunny sunny sunny
Ja tek sada videla ono tvoje-ajde bezi bre-iz prvog posta..znas kako si me nasmejala.. flower flower

Ma znam da mi je druga u Strelcu, i Lilit mi je u Strelcu, ali posto sam se pogubila u svim tim aspektima, pogresila sam i rekla da mi je Lilit u znaku Bika..

Sve ovo sto pricas ima mnogo, mnogo smisla..Hvala ti jos jednom.. sunny sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ONO STO ME IZJEDA Empty Re: ONO STO ME IZJEDA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu