Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAGAM SE VEC DUZE VREME

3 posters

Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  jassna Sub Jul 03, 2010 7:56 pm

Da li je za mene privatni biznis?

Do sada sam cula jako oprecna misljenja o tome i sve me to jos vise zbunjuje..Dok sa druge strane astrologe ume da zbuni moja 12. kuca (mutni poslovi i sl. a ja sa tim veze nemam)..

Znam kako da dodjem do novca da pokrenem svoj posao, taj pocetni kapital mi ne bi bio problem, ne bih morala da se zaduzujem u banci, ali se bojim da moji aspekti ne podrzavaju da budem sama svoj gazda..A ovamo, nemam vise zivaca da radim za druge..I dok se oni bogate, meni mrvice i slom zivaca zbog spletkarenja i raznoraznih nepravdi..

Naime, ja bih volela da se bavim necim kreativnim (kad vec nisam postala psihijatar), volela bih da uposlim svoje prste i da stvaram nesto opipljivo (do sada sam prodavala maglu u marketingu, a ne mogu da smislim ni maglu ni marketing)..Npr. jako volim cvece i sebe vrlo jasno mogu da zamislim u svojoj cvecari..U glavi vec imam sliku kako bi ta moja cvecara izgledala, cak znam i ko bi mi dizajnirao prostor.. sunny

ALI..Vladar seste Mars u 11, iskvadriran Neptunom iz 2 (ovaj aspekt me najvise brine)..Ne u strelcu..Ju mi pravi aspekt sa Ma koji ja ne umem da protumacim..U sestom polju Ve u Biku.. Ali, Ve i Ma u inkonjukciji..
MC mi je u Lavu, vladar otisao u 8..Tudja finansijska podrska, a to bih imala..Ili bih sa ovim aspektom mogla da drzim sex shop? lol! Salim se, naravno.. sunny sunny
Spetljala sam se sa svim ovim..

Jel vidi neko od vas u mom natalu cvecaru? sunny Ja se sve nesto nadam da je vidi zbog ove Ve u Biku u 6. polju..Nekako sam tu pronasla simboliku za cvece..Ili je u pitanju-sto je babi milo, to joj se i snilo?

Da li je meni uopste preporucljivo da se bavim privatnim poslom? Ako jeste, koji bi mi najvise odgovarao? Mozda i nesto u vezi sa hranom (Ve kontakt Ne)? Ili neka trgovinska razmena povezana sa strancima (Ne u strelcu)..I cvecara i hrana i stranci dolaze u obzir..Samo da nije monotono i da ja imam slobode da sama sve to osmislim..

Ili da se nadam bogatoj udaji, kao sto mi vecina prognozira? A do tada da radim posao koji ne volim, pa jos za druge i da trpim razne gluposti..A sa druge strane, Ur na asc...Niti moze da trpi, niti moze da podnese da zavisi od drugih, pa makar taj neko bio i bracni drug..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  astromaestro Ned Jul 04, 2010 3:24 pm

Paaaaaa......... HORORSKOP ti je sasvim ok za bavljenje poduzetništvom... tako da je fakat na tebi da izabereš što...
Loša strana je upravo ono što si sama rekla ( VAGAM SE VEC DUZE VREME ) kod tebe postoji velika samokritičnost ili sklonost ka sumnji ( cirkus iz 12 polja ) tako da sam mišljenja da je to prepreka koji trebaš savladati... osobno preporučujem ( ovako na prvi pogled ) da se baviš ( kad već nije psihologija ) nešto kao bankarstvo, menađment nekog tipa. čak i varijanta da se zarađuje na tuđem novcu... dakle čak i burzovno mešetarenje dolazi u obzir.
U drugu ruku imaš ( opet cirkus iz 12 polja ) dobre potencijale postati vještica, ako imaš vozačku uzmi metlu i probaj letjeti... dakle alternativa isto igra igru, imaš dobru intuiciju i sl...
Na kraju ... mojih je 15%.... bounce
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  Gost Ned Jul 04, 2010 3:54 pm

Vei Ne = Rolling Eyes hm.pa za mene je kreatvnost sa hranom ketering...ja to stalno radim ali samo za svoje i oci onih oko mene...tako da verujem da ti imas i taj deo u sebi...zasto ne? flower
Kada smo vec ko VAGANJA - trenutno(samo ja mozda jos duze od Tebe) vezano za pomorstvo i rad na brodovima...bojim se da necu proci...pa hajde da zamolim da mi neko samo kaze ovde ukratko da ne bih otvarala novu temu(naravno ako ti smeta pomericu)...period kada bih mogla da pokusam...sve u svemu nemam bas puno vremena kako moram pre 30god.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  jassna Ned Jul 04, 2010 11:17 pm

astromaestro ::Paaaaaa......... HORORSKOP ti je sasvim ok za bavljenje poduzetništvom... tako da je fakat na tebi da izabereš što...
Loša strana je upravo ono što si sama rekla ( VAGAM SE VEC DUZE VREME ) kod tebe postoji velika samokritičnost ili sklonost ka sumnji ( cirkus iz 12 polja ) tako da sam mišljenja da je to prepreka koji trebaš savladati... osobno preporučujem ( ovako na prvi pogled ) da se baviš ( kad već nije psihologija ) nešto kao bankarstvo, menađment nekog tipa. čak i varijanta da se zarađuje na tuđem novcu... dakle čak i burzovno mešetarenje dolazi u obzir.
U drugu ruku imaš ( opet cirkus iz 12 polja ) dobre potencijale postati vještica, ako imaš vozačku uzmi metlu i probaj letjeti... dakle alternativa isto igra igru, imaš dobru intuiciju i sl...
Na kraju ... mojih je 15%.... bounce

@Astromaestro, vestica ti salje veliki pozdrav i zahvaljuje ti se na odgovoru, jer ja zaista jesam vestica.. sunny

I diplomirani ekonomista po profesiji (spoljna trgovina, opcija medjunarodne finansije)..Ali, vec na prvom semestru se u meni rodila ogromna odbojnost prema toj nauci, ne mogu da je smislim..
Zavrsila sam faks koji mrzim, uz velike probleme i prekide (u tom periodu sam izgubila i oca, pa sam jos vise bila pogubljena)..
Do pre nekih desetak dana sam radila posao u svojoj struci, i solidno zaradjivala, ali znas li kada sve vreme osecam da to nisam ja? Jednostavno, nemam zelje da gradim svoju karijeru kao ekonomista..Ceo taj japi svet mi je odbojan, ne uklapa se sve to u moju zivotnu filozofiju..

Sve sto ja zelim je da se bavim pisanjem, pa makar me niko nikada ne citao..A da u medjuvremenu radim neki kreativan posao, samo za sebe..Posao koji nece da me "melje"..To ce biti ili cvecara ili galerija (u slucaju galerije bi bila trgovina sa strancima, zato sam to spomenula)..

Posle sest meseci vaganja, polako se priblizava trenutak u kojem cu morati da napravim dva jako bitna reza u svom zivotu..Ovaj vezan za posao je jos i bezazlen u odnosu na ovaj drugi o kojem ne bih da pisem jer je situacija jako kompleksna, tesko da bi me neko shvatio na pravi nacin..

Zato sebe toliko analiziram, osluskujem i psihicki pripremam na velike promene koje me cekaju..Zato sam toliko i samokriticna..Jednostavno, na raskrsnici sam..

Narocito se pripremam na reakcije svoje porodice, ponovo ce mi reci da sam crna ovca u familiji..Plakacu tri dana zbog njihovih komentara, cetvrtog se vec necu ni secati sta su mi rekli (kao po obicaju)..

Bez obzira na sve, nekako znam da ce na kraju sve ispasti bas onako kako ja zelim..

sunny sunny sunny sunny


@MILA, naravno da mi ne smeta sto pises na mojoj temi..

flower flower sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  Gost Ned Jul 04, 2010 11:20 pm

A ja sam pomislila da si zainteresovana i za ovakvu vrstu kreativnosti...koju sam navela sunny
Thanks... Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  jassna Pon Jul 05, 2010 12:47 am

mila2710 ::A ja sam pomislila da si zainteresovana i za ovakvu vrstu kreativnosti...koju sam navela sunny
Thanks... Very Happy

Mila, ja ne umem da kuvam.. sunny sunny Ali, imala sam neki kontakt i ponudu, pa mi je i ta ideja proletela kroz glavu..Ipak je to za mene potpuno nepoznat teren..

Sa cvecem i galerijama je vec druga prica..Narocito sa galerijama (tu vec jako dobro stojim)..Mislim da ce na kraju i biti galerija, cekam jos par kockica da se sloze..
flower

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  Mirjana2 Pon Jul 05, 2010 8:31 pm

aa! galerija! zovi i mene jasnaaaaa a sunny Very Happy Cool
(mislim, ako se horoskopski poslovno slazemo hihihihi )
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  jassna Uto Jul 06, 2010 6:22 pm

Mirjana ::aa! galerija! zovi i mene jasnaaaaa a sunny Very Happy Cool
(mislim, ako se horoskopski poslovno slazemo hihihihi )

Jesi li arhitekta? Da?
A svaki arhitekta sanja o tome da postane slikar pa da setka kroz galerije... sunny sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  Mirjana2 Uto Jul 06, 2010 7:33 pm

mmmm, mislim na neke pichvajzz svetlosne instalacije i zanimljiv "shtajebreovo?" namestaj... What a Face ...arhi.))

Sve najbolje sta god da resis da radis, bolje sama i po malo,nego da trpis maltretiranje u nekoj firmi...
ovako bar sve zavisi od tebe i tvojih kvaliteta. sunny Smile sunny
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAGAM SE VEC DUZE VREME Empty Re: VAGAM SE VEC DUZE VREME

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu