Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li je lose zivjeti u stanu br.13.

4 posters

Ići dole

da li je lose zivjeti u stanu br.13. Empty da li je lose zivjeti u stanu br.13.

Počalji  suncevenera Čet Jul 08, 2010 7:17 pm

s obzirom da daju 4,da li je lose zivjeti u stanu ili kuci sa brojem 13 ili nekim drugim a koji u zbiru daju 4?

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li je lose zivjeti u stanu br.13. Empty Re: da li je lose zivjeti u stanu br.13.

Počalji  beli lav Pet Jul 09, 2010 11:17 pm

generalno sam sujeverna kada se radi o ovom broju.kinezi ga i ne poznaju,tj prave se da ga nema Very Happy
zavisi i od brojeva vlasnika kuce.ako on ima 4ke,3ke ili 7ice,ok je.inace bas i nije.treba imati dosta kamenja u kuci i oko nje.a sama 4ka ukazuje na probleme u domu.ja zivim u 6ici i niko se nije zenio ni udavao ali zato je tata kao vlasnik licni broj 6 Laughing
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li je lose zivjeti u stanu br.13. Empty Re: da li je lose zivjeti u stanu br.13.

Počalji  Dunja Sub Jul 10, 2010 12:21 am

a kako se gleda za zgradu??? mislim,kad zivis u zgradi,onda postoji i broj zgrade i broj stana...jel se oba uzimaju u obzir ili samo broj stana?? meni je zbir broja zgrade 5 a broja stana 3. inace moj licni broj je 3.

jel to ok???
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

da li je lose zivjeti u stanu br.13. Empty Re: da li je lose zivjeti u stanu br.13.

Počalji  Natasha-77 Čet Okt 28, 2010 5:55 pm

Ja zivim u kuci pod rednim br.13...price koje se vezuju za taj br. su obicno sujeverje...a pocelo je pre mnogo god.,kada je crkva naredila da se pobiju Templari a njih je bilo 13 i svi su umrli u strasnim mukama...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

da li je lose zivjeti u stanu br.13. Empty Re: da li je lose zivjeti u stanu br.13.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu