Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potrebna mi je pomoć

4 posters

Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pon Avg 02, 2010 12:17 am

Imam ljubavnih problema, kao i mnogi, al nasla sam se u beznadeznoj situaciji i voljela bih znati sta ce biti sa mnom. Ostavila sam čovjeka s kojim sam bila u dugoj vezi zbog nekoga ko me uvjeravao da me voli, al vrlo brzo me ostavio bez ikakvog razloga. Sad sam očajna. rođena sam 18.10. 1985, a on 09.10.1982. Ne znam da l vam datmi nesto znace, a pojma nemam kako se pravi natalna karta. Ako ikako mozete da mi pomognete, molim vas. Hvala svima unaprijed.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  joki22 Pon Avg 02, 2010 10:24 am

Dobro došla na Astrotanjin forum! Na ovom linku imaš objašnjenje kako se postavlja karta https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/objasnjenje-kako-postaviti-kartu-t445.htm.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pon Avg 02, 2010 10:46 am

Ovaj link na zalost ne radi.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  joki22 Pon Avg 02, 2010 11:21 am

Uđi sa naslovne strane u deo o forumu, pa onda u probleme. U okviru problema imaš obaveštenje-objašnjenje-kako postaviti kartu, tako ćeš dođi do tog linka.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pon Avg 02, 2010 2:06 pm

Potrebna mi je pomoć 1ef316c035
Nadam se da je to to i da mi sada mozete pomoci.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pon Avg 02, 2010 2:08 pm

Hvala vam unaprijed.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pon Avg 02, 2010 7:57 pm

molim vas za bilo kakav odgovor!

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Astrotanja Uto Avg 03, 2010 4:45 pm

Volela bih da vidim uporedne horoskope. Ono što iz vašeg vidim da ste vi u predhodnom periodu doživeli razočarenje, međutim uskoro Saturn dolazi na vašu natalnu Veneru.Potrudite se da što realnije sagledate situaciju i da se što Saturn donosi objektivno posmatrate svoju vezu, odnosno kakva je on osoba i koliko zaslužuje vašu ljubav. Vi ste se i u prethodnom periodu preispitivali, a sada ćete to moći da uradite podrobnije. Saturn je mudri učitelj i on vas može naučiti o ljubavi, davanju. Ako je vaša veza vredna on će je sačuvati, odnosno vi, otovrenim stavom, priznanjem, davanjem, željenjem ljubavi, ako nije onda trebate da okrenete list i potražite ono što vam zaista odgovara, držeći do sebe, do svojih potreba, voleći sebe. Nemojte to da zaboravite, jer onda ne možete ni biti srećni u ljubavi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Uto Avg 03, 2010 4:52 pm

Mnogo vam hvala. Njegovu natalnu kartu ne mogu napraviti bez tačnog vremena rodjenja, a to ne znam. Znam samo da je rodjen 9.10.1982. Nadam se svim srcem da ce to doci na svoje, jer mi se cini da je zaista vrijedna osoba, samo potpuno nesiguran i uplašen. Hvala vam još jednom.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Gost Sre Avg 04, 2010 12:43 am

marijadina ::Mnogo vam hvala. Njegovu natalnu kartu ne mogu napraviti bez tačnog vremena rodjenja, a to ne znam. Znam samo da je rodjen 9.10.1982. Nadam se svim srcem da ce to doci na svoje, jer mi se cini da je zaista vrijedna osoba, samo potpuno nesiguran i uplašen. Hvala vam još jednom.
Pozdrav, evo pokusacemo da pomocu sinastrije ali bez njegovog vremena(koje ipak znaci prvenstveno zato sto moramo znati koja su to polja kojima vladaju planete i kakve su tu razmene "pale"). Ali pokusacemo...
sunny

https://2img.net/r/ihimizer/img824/9207/pokusajsinastrije.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Sre Avg 04, 2010 5:13 pm

hvala ti, Mila, al ovo je za mene spansko selo.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Pet Avg 06, 2010 4:04 pm

Je l moze neko da mi pogleda ovaj milin pokusaj sinastrije? Zaista sam očajna.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Sub Avg 07, 2010 3:00 pm

Nadala sam se da zvijezde mogu pomoci, da ljudi mogu pomoci... Hvala onima koji su pokusali. Al izgleda da je nistavilo i smrt jedino rjesenje.
hvala vam dobri ljudi.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Gost Sub Avg 07, 2010 6:59 pm

marijadina ::Nadala sam se da zvijezde mogu pomoci, da ljudi mogu pomoci... Hvala onima koji su pokusali. Al izgleda da je nistavilo i smrt jedino rjesenje.
hvala vam dobri ljudi.
Draga marijadina, molila bih te samo da ne podredjujes nedostak vremena, s tim sto jos nisi dobila odgovor. Ovde niko nije nevoljan da pomogne da dobijes odgovor. Ali isto tako trebas da znas, da niko od nas cak iako smo u potpisu "moderatori" ili urednici ili vlasnici foruma, ne sedimo pored kompjutera, i da nas jedino zivot izvan sobe sprecava da dobijes odgovor.
To sto jos uvek nisi dobila, jedini razlog, odvajaju nas vlastite obaveze, a ne nesto drugo. Narocito ne to da je sinastrija losa.
Za odgovor kakav trebas da dobijes, a to je TACNO DEFINISAN I ODGOVORAN I DETALJAN, potrebno je ipak malo i Tvog strpljenja.
Nemoj biti toliko kriticna, jer verujem da Ti je tesko ali jos je teze nama kada procitamo ovako nesto, pa pogledaj moje odgovore samo, shvatices da znam u cemu se nalazis. Dolazim veceras na forum....negde oko 21h, pa ako nadjes vremena ocekujem te.
Dakle sada sam krenula van kuce(vodim domacinstvo i jako mi je tesko i pored svega da nadjem vremena za forum), ali mene od Tvojih emocija veceras moze da odvoji samo 1 OSOBA. A ona ne razgovara sa mnom. Dakle razumi me, molim te...i vidimo se za par sati.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Astrotanja Sub Avg 07, 2010 7:26 pm

Marijadana, ako sami sebi ne želimo pomoći, teško da nam drugi mogu pomoći. Vaša sinatrija upućuje da vi možete razgo govorati o problemima i naći rešenje.Vi ste u karmičkoj vezi.
Da sam na tvom mestu i da mi je toliko stalo do njega ja bih se borila, njega bodrila i ma koliko bilo teško ne bih dizala ruke od toga. Jeste težak period , ali prilazan je. Kolo sreće se okreće i neće uvek biti tako. Svaki problem se može rešiti ako imamo jako vulju i ako nam je do nečega stalo.
Zato, budi strpljiva i ne predaj se, pokušavaj da pomogneš i sebi i njemu, jer će to imati smisla. Ne odustaj. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  sladjana Sub Avg 07, 2010 7:49 pm

Strpljenje je svima potrebno...
Ti imaš si veoma nestrpljiva osoba zbog Marsa i lako ulaziš u veze, medjutim veoma si zaokupirana ljubavlju i to je lepo ali kad počne da vrda ti se ne snalaziš , nekako pucaš...
razumem te da hoćeš sve i sada ali malo daj vremena da prodje da vidiš gde si i šta si...
Imaćeš lep brak Saturn u VII je ok...
Ne daj se, veruj u sebe ako ti je suđen biće tvoj ako nije doći će bolji i to ima razloga...
Ja imam iskustva, imala sam vezu dugu 5 godina i da sam se udala tad verovatno bi omašila svoj život...i sad sam u komplikovanoj vezi ali nada nikad nije otišla od mene...pozzzzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Gost Ned Avg 08, 2010 1:25 am

Draga Marijadina,
kao sto je Astrotanja vec rekla: vas odnos ukazuje na to da se razgovorom moze doci do resenja i izgladnjivanja odnosa, pa kako god i u kom pravcu on posle bude isao.
Na kraju Tvog 6-mog polja se nalazi planeta komunikacije u konjukciji sa njegovim Jupiterom:

MERKUR-JUPITER = DA LI JUPITER MOZE DA OHRABRI I PODRZI PARTNERA?
MERKUR-0-JUPITER
Merkur je radoznao i nasiroko objasnjava. Jupiter pomalo sklon preterivanju, nije samodisciplinovan. Veza koja ce se mozda uljuljkati, biti povrsni ili da izbegavaju napor. Ali ce vam, i pored svega toga ici od ruke, osim trgovine. Nije povoljno za poslove u inostranstvu, za novac, ekonomiju jer su moguci gubici. Dakle, u poslu bi vas kocio...

MERKUR-SEVERNI MESECEV CVOR = KARMICKO-SUDBINSKI SUSRET NA INTELEKTUALNOM PLANU!

MERKUR-D-SEVERNI MESECEV CVOR
Imate sve sanse da cete se dobro razumeti, komunicirati, putovati, saradjivati - lako planirati i pa i realizovati zamisli. To je garancija da ce vam ideje biti prihvacene.


MESEC-MERKUR = DA LI STE NEOSETLJIVI I RAVNODUSNI PREMA PARTNERU?

MESEC-D-MERKUR
Mercur uspeti da razume partnera izgledace mu privlacno pa ce moci da mu odgovori na nacin kako Mesec ocekuje. Mesec je opcinjen partnerovim intelektualnim kvalitetima. Dobro za trgovinu ili pisanje, za javne poslove, za saradnju.

vladar Tvog 7-mog polja je Pluton koji takodje ima dobar odnos prema partnerovom Mesecu.


MESEC-PLUTON = KRVNI NEPRIJATELJ ILI PATOLOSKA VEZANOST?

MESEC-D-PLUTON
Mesec ce osetiti da je partner neobicno privlaci i ona je ta koja u njemu vidi olicenje braka ili partnerstva. To je susret uticaja silama izvan nasih moci. Susret s ciljem da partneri osveste emotivne probleme kroz pozitivan odnos. Pluton ce biti naklonjen cak citavoj generaciji ovog partnera.


Tezinu koju Ti kao partner u ovoj sinastriji osecas, a to moras i sama uvideti ili shvatiti da bi mogla da nastavis dalje, korak napred, dolazi i od toga sto je njegov Saturn na Tvome Suncu, koje je vladar 5-og polja, polja zabavljanja, ali susret ovih planeta u Vagi, koje je polje pada Sunca(oboje ste koliko vidim Vage), dovodi i do sledeceg:

SUNCE-SATURN = ODGOVORNOST, TESKOCE, DOSADE, FRUSTRACIJE I OZBILJNOST VEZE?

SUNCE-0-SATURN
Ova veza ce teziti da bude dugotrajna. Sunce nositi partnerovo breme i bice cesto u iskusenju svog strpljenja. Saturn nikada nece krenuti u akciju dok se potpuno ne uveri u ispravnost iste. Svaki put kada propadne neka akcija Saturn, ce odmah okriviti partnera, koji ce inace sputavati partnera. Saturn je taj koji nagoni partnera da bude svestan odgovornosti, da kroz partnerstvo nauci najvecu lekciju zajednistva. Saturn JE koceci. Sunce mora da odabere: ili da ga prihvati kao pouzdani oslonac, cvrstu ruku ili kao kamen oko vrata pa da ga odbaci, jer inace tesko da ce doci do nekog znacajnog uspeha. Saturn uci partnera strpljenju i prakticnosti, ispunjenju obaveza. Nema dangube i uzivanja. Karmicki dug je naplacen kada Sunce nauci lekcije koje mu diktira Saturn, a toliko ce i trajati zajednistvo.

A verujem da se u njegovom prisustvu osecas i pod dobrim uticajem Neptuna iz Strelca, ovako:
SUNCE-D-NEPTUN
Neptun(On) ce stimulisati partnerovu mastu i biti izvor profinjenih osecanja, opcinjenosti, vezanosti na emotivnom planu. A ako postoje istovetni ideali moze se ocekivati velika dobrobit.

Razlog vise je i taj sto ovaj Neptun upada u Tvoje 8-mo polje, koje govori o cinjenju u odnosu, pa i kao polje sexa, Neptun kao planeta platonizma moze da malo vise povuce, nasiroko price...
Takodje u 8-moj kuci je i Tvoj Mesec, e sad kako je prirodno 8-mo polje, polje Skorpijona sigurna sam da je Mesec tu malo pod uticajem tog 8-mog i znacenja da moras da transformises svoje emocije dosta u vezama i prilagodjavas se, stoga se i ne osecas sjajno jer Mesec kao Mesec je ipak u Strelcu, a on je mnogo vise slobodniji nego sto polozajem u 8-mom polju moze da iskaze.
Nacin kako se ti osecas pokazuje i Mesec koji je u konjukciji sa njegovim Neptunom, gde ja bas mislim da lezi problem, za Tebe:

MESEC-NEPTUN = DA LI CE BITI ZANESENI I ZAVEDENI (PLATONSKA VEZA)?
MESEC-0-NEPTUN
Ovde se govori o velikom prijateljstvu i druzenju. U negativnom ispoljavanju prevelika zanesenost, skloni preterivanju i idealizovanje partnera. Kod istih polova: naklonost, kod suprotnih polova: podrska.

A ti vec natalno imas i to aplikaciju Meseca prema svom Neptunu, sto bolje budes sebe poznavala, znaces i da odredis kada treba da se vratis u realnost...ne bih da sudim, ali mozda cak i preterano idealizujes njega kao mocnog muskarca naspram sebe, kao zene. Spremna si an veliku zrtvu da opstane ovaj odnos, a nacin izrazavanja Toje ljubavi sa Venerom u sedistu u Vagi i konjukcijom sa njegovim merkur koji je retro, pa mozda koji ga i koci da izrazi svoje emocije kroz razgovor(radije bi nesto napisao ili gestikulisao), dovodi vas i do:

MERKUR-VENERA = DA LI CE VENERA PRIHVATITI IDEJE KOJE PROPAGIRA MERKUR?

MERKUR-0-VENERA
Partneri mogu ocekivati povoljnu realizaciju planova, ali neka se paze sta govore i jer lako moze doci do ogovaranja. Ako je ovo musko zenski kontakt zenska osoba donosi blagodet muskom. Ali pazite, da ne napravite neku gresku zbog lakoumnosti.

E OVO mi je poznato iz licnog iskustva: Rolling Eyes
take my advice......

Niposto ne davati partneru da te izazove tek tako bom

silent MARS-URAN = SILOVITOST: DA LI CE U VEZI SEVATI VARNICE I IRITIRATI JEDNO DRUGO?

MARS-0-URAN
Ovde partneri jedno drugom smetaju, povremeno ce se i nadmetati da bi se oslobodila velika energija. Nije dobro za partnerstvo jer je potrebno veliko strpljenje i stalozenost da bi povratili narusene odnose. Prisutna je kontradiktornost, razdrazljivost, netolerantnost jer Uran ne pristaje ni na kakvo ogranicenje. Brzo plane. Opasne situacije. Obavezne su mere bezbednosti, jer nesrece prosto "lebde" nad vama! ODMERAVANJE SNAGA.
(Pazite, ovo je susret velike napetosti, uzbudjenja, silovite fizicke privlacnosti, ali i raskida veze. Ovde se samo razgovorom moze izgladiti situacija. Ne sme se silom nametnuti resenje drugom. Uran mora dozvoliti partneru povremeno inicijativu, dok Mars partneru dovoljno slobode.)


Pazi, ne podredjuj bukvalno od reci do reci u samo jednom aspektu, jer gotovo nijedan sam za sebe nije i ne moze da opise ono u kompletu kako ste vas dovje funkcionisali, ali evo sta je ovde gde je Mars u Strelcu(u prevodu slobodnjak) u kontaktu sa zenskim Uranom(planete iznenadjenja i najslobodnija od svih)...moze da zapali kratak fitilj....
...ali ajde, vidi taj Mesec u sekstilu sa njegovim Saturnom koji nam ukazuje zasto se ti tudis da opstanete sunny

Na vama je da nam se javite....nadamo se svakom dobru, i sve sto zelis kontaktiraj nas.










Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  marijadina Ned Jan 23, 2011 10:52 pm

Prošla sam kroz pakao i još uvijek prolazim. Željela sam samo da vam se zahvalim što ste u teškim trenucima bili uz mene. Jednostavno u tom trenutku, ma šta mi rekli meni nije bilo dovoljno i ponijela sam se prema vama jako ružno. Željela bih se izviniti zbog toga. Tanja i mila, želim vam sve najbolje u Novoj.
Ako budete imale vremena i volje, bacite pogleda na moj natal. Piše li mi se šta bolje u 2011, na emotivnom planu.
Srdačan pozdrav!

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebna mi je pomoć Empty Re: Potrebna mi je pomoć

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu