Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinatrija (hitno)

Ići dole

Sinatrija (hitno)  Empty Sinatrija (hitno)

Počalji  Musiclife Pet Avg 27, 2010 5:16 am

Pozz ...zanima me sta mislite o ovoj sinatriji,voleo bih kad bi neko ko bolje zna astro pogledao...hvala

evo linka : http://www.dodaj.rs/f/w/u/4qzJI6oK/sinatrija.jpg
sunny
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sinatrija (hitno)  Empty Zao mi je sto kasnim - pisalo je htino.

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 5:29 pm

Dragi musiclife,
ja bih rado pogledala ali ako mozes postavi chartove, mozda zato sto sam ja vizualista(padam na krugove i lopte) pa me inspirisu kada vidim, a kako nisam boravila neko vreme i to bas u postavljanja Vaseg pitanja, rekla bih Vam dosta ranije. Hvala na razumevanju. I love you

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinatrija (hitno)  Empty Re: Sinatrija (hitno)

Počalji  Gost Ned Sep 12, 2010 5:34 pm

Uopsteno gledano, razmena pozitivnih aspekta, a kako vidim ovde trigona medju svetlima So i Mo, je nesto sto govori o uskladjenosti musko-zenskog pricnipa KADA STE ZAJEDNO u vremenu i prostoru, tj.razmeni unutrasnjeg zivota, emocija...ali jako je bitno i svaka karta ponasob, kao i to cime sve vladau i kave aspekte kroz natal imaju Vasa svetla.
Ni jedna sinastrija koliko god bila pozitivna ne garantuej uspeh niti ijedna koja ima jako lose i negativne aspekte garantuje neuspeh!
To pre svega pokazuje da smo mi pre svakog odnosa individue, a takve kakve smo mozemo i ne moramo se snaci u odnosima sa kojim se suocavamo.
ja cekam i dalje karte osobne(da ne kazem licne Wink ) i sinastriju chartove!
Veliki pozdrav!
sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sinatrija (hitno)  Empty Re: Sinatrija (hitno)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu