Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dali je kraj

2 posters

Ići dole

dali je kraj Empty dali je kraj

Počalji  letaa Čet Sep 09, 2010 12:41 pm

Draga Tanja,

Moj odnos sa partnerom se iskomplikovao,osecam veliku promenu koja nastupa ,posto sam psihicki vrlo iscrpljena a potrebno mi je da budem maksimalno stabilna u ovom periodu jer imam vazan zadatak oko zavrsteka mastera i neodloznih poslova,zanima me dali je uopste vredno boriti se i na koji nacin jer osecam da mi nesuglasice sa partnerom ozbiljno narusavaju taj tok,
Hvala unapred! Smile
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3jrfileBBhlFp-u1133872739&lang=e&gm=a1&nhor=432218&nho2=6477364&btyp=61&mth=gw&sday=9&smon=9&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=





letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  Gost Čet Sep 09, 2010 3:51 pm

Draga letaaa,
potrebno je ipak znati neke bitne podatke, kada je na primer zapoceo, tj.koji tranziti su to pokrenuli vas odnos. Ali samo ti znas sta ti je zapravo najbitnije, i pored toga da li je ili nije vredno boriti se! sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  letaa Čet Sep 09, 2010 7:55 pm

Pocelo je 11 07 2007,a pomoc trazim na osnovu nasih astroloskih karata,jer ocigledno ne mogu da znam u ovoj situaciji sta mi je ciniti,pa se zato i obracam nekom ko je raspolozen u ovom trenutku da mi da bilo kakvu informaciju.To je kao kad odete kod lekara po savet a on vam kaze vi ipak najbolje znate koji vam lek prija a koji ne.Ja ipak smatram astrologju naukom.P ako neko vidi nesto sto bi moglo da mi pomogne bila bih mu zahvalna

letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  Gost Čet Sep 09, 2010 8:07 pm

Na osnovu vasih astroloskih karata se i moze utvrditi ako se zna kada je zapoceo odnos, da li je problem o kom pricate, prolazan ili trajan. U naslovu stoji "Da li je kraj" . Verujem da na svakom odnosu treba raditi, a dovoljan je bio pogled na Vasu pa da razumem strah. Sacekacemo ako neko zaista ima sto preciznije vidjenje.



Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Pokusaj II

Počalji  letaa Čet Sep 09, 2010 8:22 pm


Pocetak je ,mislim da sam napisala, 11.07.2007.Da, to se podrazumeva da radimo sve sto je u nasoj moci,to su opsta mesta.
U svakom slucaju hvala Vam na vremenu i trudu.Mozda ce se i naci neko ko ce mi nesto i reci.Tanja ,gde ste? Sad

letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  Astrotanja Čet Sep 09, 2010 8:53 pm

Letea, kako i u natalu imate retrogradni Merkur, a i sada je on retrogradan teško je i nepovoljno da ovih dana donesete odluku. Sačekajte nakon od 13. septembra, kada će vam biti stvari jasnije i kada ćete biti u stanju da dinesete odluku.

Vas dvoje osim što imate on Ascdent, a vi Sunce u Blizancima, što je dolelo do nekog prepoznavanja i sličnosti ste po ostalom, naročito po svojim emotivnim potrebama i načinu izražavanja ljubavi jako različiti, što čini imate problema u vezi. Problemi su bili već te jeseni 2007., tu negde krajem septembra, oktobar.

Odluka je na vama. Ako niste sasvim sigurni probajte da se odvojite na neko vreme, da vidite da li vam je tako bolje, pa da odložite konačnu odluku i prekinete bar trenutno mučenje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  letaa Čet Sep 09, 2010 9:05 pm

Draga Tanja,

Sve je tako kao sto ste rekli,hvala Vam punoooo Smile Divni ste, imate veoma lep pristup koji umiri i uravnotezi.

letaa

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dali je kraj Empty Re: dali je kraj

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu