Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Direkno kretanje merkura i plutona

3 posters

Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  galaksija Uto Sep 14, 2010 7:17 pm

!3 septembra je merkur krenuo direkno kroz sazvezdje device a 15 septembra i pluton krece direkno kroz sazvezdje jarca.Cemu se mozemo nadati boljem?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Re: Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  Gost Uto Sep 14, 2010 8:04 pm

hm.boljem Question Rolling Eyes
kako ko?! jel tako? ja ga nisam osetila u nekom pozitivnom pogledu ni kada mi je bio u egzaktnom 60` na natalni Mesec kao ni prema Suncu.
A jeste da su u natalnom kontaktu preko konjukcije, tako da verujem da ove konjukcije jesu ono sto mi oduzima energiju, preterano mnogo, iako je Pluton-Fenix. Moj moto Exclamation Suspect


Poslednji izmenio mila2710 dana Uto Sep 14, 2010 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Re: Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  Astrotanja Uto Sep 14, 2010 8:27 pm

Mene je tranzitni Merkur u direktnom hodu u Devici, koji je juče bio u egzaktnoj konjukciji sa Mesecom doneo i nove posloe i to odjednom 5 naručenih horoskopa, a dok je išao retrogradno sveo mi je posao na minimum, jer mi je vladar 2. i 11..
Živnulia je i komunikacija. Imala sam mnoštvo poziva, kontaktima.Telefon mi je stalno zvonio, poruka sam dobila ne mogu ni da izbrojim,kao i novih informacija, novih poznanstava.

Danas su stigli neki predlozi, otvaranje novih mogućnosti, kao i promene vezene za porodicu,oca ... Stvarno sam pozitivno osetila pomeranje Merkura unapred.

Jedva čekam i Pluton da mi ponovo uđe u trigon sa natalnim Mesecom, jer je taj tranzit prošlog puta doneo poboljšanje vezano za dom, porodicu, velike pozitivne promene koje sam dugo priželjkivala Very Happy


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Sep 14, 2010 9:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Re: Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  Gost Uto Sep 14, 2010 8:52 pm

Ja sam danas opet imala svadju u porodici, ali tako je vec 4meseci(i...prelazi u 5-ti)!!! Decko s kojim sam, se ponudio da mi preko druga nadje posao,... Suspect

Za Tanju: sve pohvale za strpljenje u radu(cak i kada je zastoj kakav je bio) Exclamation

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Re: Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  sladjana Pet Sep 17, 2010 8:51 pm

Da li ovaj period može značiti promenu na poslu...dobila sam dojavu za premeštaj ...bilo bi krajnje vreme...?
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Direkno kretanje merkura i plutona Empty Re: Direkno kretanje merkura i plutona

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu