Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

4 posters

Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Uto Sep 28, 2010 7:01 pm

U jako sam losem psihickom stanju. Depresiva sam i nesrecna. Razlog nemam ali mozak me zabole od razmisljanja. U braku mi je rekla bih super, ali ja sam nesrecna , tuzna,...Mislim da nemam emocije vise prema suprugu. Nije problem razvesti se, ali kao sto sam rekla moj muz je divan. Kako bih opisala nas brak? Kao kad bi ziveli sa najboljim drugom koga imate, smejete se, zezate, lepo slazete, ali ga ne volite sa ljubavne strane. On vas ludo voli a vi ga volite isto puno ali na drugi nacin. Da li je to zbog trenutnog tranzita ili ce to biti tako. Ako je problem u meni recite mi, i sta da radim. Da li mi stoji vise brakova po karti? I da li bi drugi brak bio bolji?


https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2rejwox.gif
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty muke po veneri u djevici

Počalji  andrea van helsing Uto Sep 28, 2010 9:22 pm

vasiona ::U jako sam losem psihickom stanju. Depresiva sam i nesrecna. Razlog nemam ali mozak me zabole od razmisljanja. U braku mi je rekla bih super, ali ja sam nesrecna , tuzna,...Mislim da nemam emocije vise prema suprugu. Nije problem razvesti se, ali kao sto sam rekla moj muz je divan. Kako bih opisala nas brak? Kao kad bi ziveli sa najboljim drugom koga imate, smejete se, zezate, lepo slazete, ali ga ne volite sa ljubavne strane. On vas ludo voli a vi ga volite isto puno ali na drugi nacin. Da li je to zbog trenutnog tranzita ili ce to biti tako. Ako je problem u meni recite mi, i sta da radim. Da li mi stoji vise brakova po karti? I da li bi drugi brak bio bolji?


https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2rejwox.gif
Draga moja.nisam profesionalac ali pokusat cu ti malo rastumaciti tvoju natalnu...tvoja sedma kuca je u blizancima sto govori o mogucnosti vise brakova ali nije pravilo...kako je vladar venera u djevici otisao u osmu kucu to moze govoriti o nekom nasljedstvu preko partnera a merkur vladar blizanaca otisao je u devetu kucu sto moze reci da si muza upoznala u inostranstvu ili je on mozda stranac ili bar ne iz istoog mjesta kao ti...ovAKO DRAGA MOJA ,tvoja venera je u djevici sto nije bas zahvalan polozaj,imam je i ja i ona te cini prekriticnom u ljubavi a kako je i tvoje sunce pa i merkur takodjer u djevici to jos vise dolazi do izrazaja...svaka i najmanja mana tvog supruga za tebe je ogromna,cesto ga kritiziras i osjecaji su ti zbrkani jer uvjek nadjes nesto sto bi mogla analizirati...a takva si i prema sebi...nikad zadovoljna sama sobom.analiziras sve do najsitnijih detalja...kada bi shvatila da nitko i nista nije savrseno i pokusala prihvatiti svog muza onakvog kakav je zivot bi ti bio puno lagodniji...u devetoj kuci ti je jupiter sto bi moglo znaciti da bi u inostranstvu mogla imati srce a kako ti je i sunce u devetoj tamo bi se mogla i osobno ostvariti.....eto za sada toliko ako sam ista pogodila mozemo i dalje...pisi ...pozdrav ANDREA I jos nesto...uzivaj u zivotu pusti analize...ako te tvoj muz toliko voli smatraj se sretnicom...volis i ti njega samo te ta tvoja djevica tjera na vjecite sumlje...nemoj zeljeti mjenjati muza pozeli mjenjati sebe...bar malo

andrea van helsing

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Uto Sep 28, 2010 9:51 pm

Sve je tacno! On je nas covek i zivi u inostanstu, a upoznali smo se preko interneta. U braku smo skoro 3 godine i zivimo ovde u inostranstvu. Svi kazu da mi je ode mnogo bolje nego u Srbiji po natalu, verovatno i jeste, ali imam velike probleme sa ocem koji svim silama pokusava da me vrati. Prica mi da sam pogresila iz razloga:
1. stariji od mene muz 11 god
2. Kakav je to zivot kad vidjam roditelje jedamput godisnje
3. to sto jos nemamo decu....itako dalje

A ja kao devica koja stvarno nikada nije zadovoljna , samo mi fali malo neko da mi kaze nesto i istripujem se. Veruj mi da u dubini duse znam da po dobroti i paznji , nikada ne mogu da nadjem boljeg muza. Ali prokleto je to, sve mislim ako se razvedem, bicu u Srbiji pored mame za koju sam bolesno vezana, tu ce mi biti svi dragi ljudi,..ili ovako...Ne znam iskreno sta mi je. Mozda to sto neptun pravi konjukciju sa mojim mesecom, ili uran ulazi u 5 polje...
Stalno me grize savest za nesto. Neki astrolozi sto su mi gledali kartu, kazu da sam pogresila sa udajom( valjda nam losa sinastrija) ...pa me sve to ubije. A sto se braka tice malo sam staromoda, tako da mi je i stvarno lose, mislim da bi trpela samo od sramote sta ce drugi da kazu i drugi razlog sto se plasim samoce.

Poslovno je lose isto. Roditelji mi prebacuju to sto sam napustila Srbiju gde sam kao dipl. ekonomista radila u dobroj firmi da bi dosla ovde i bila trgovac.
Mozda je to razlog sto sumljam u svoja osecanja u braku,...Pozdrav
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Crnka88 Uto Sep 28, 2010 10:58 pm

Slozila bih se da postoji mogucnost vise brakova zbog 7. u Blizancima... 7. vam pocinje u biku,sto moze da opisuje vas prijateljski odnos sa trenutnim partnerom...a 9. kuca kao kuca drugog braka vam pocinje u LAvu...Mozda ste svesni da vam ipak treba ambiciozniji partner,neko ko vas nece gledati kao prijatelja,neko jaci karakterom od vas...Vladar 2. Jupiter je u 9. sto ukazuje na odlazak u inostranstvo i sticanje novca u inostranstvu...Vladar 9 je Sunce ,koje se i nalazi u 9.kuci ,pa cete mozda naci nekog zanimljivog u inostranstvu (ako uopste dodje do drugog braka)...Naglaseno vam je 9. polje tako da bi mozda bilo bolje da ostanete u inostranstvu,sigurno cete imati vise uspeha nego u rodnoj zemlji... U 10. polju profesije vam je i saturn koji moguce ukazuje na to da se ne bavite zanimanjem za koje ste se skolovali i koje ste zeleli da obavljate,a cak je i vladar 10. Merkur otisao u 9.,pa kao da imate mnogo bolju komunikaciju sa strancima...

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  andrea van helsing Uto Sep 28, 2010 11:29 pm

Crnka88 ::Slozila bih se da postoji mogucnost vise brakova zbog 7. u Blizancima... 7. vam pocinje u biku,sto moze da opisuje vas prijateljski odnos sa trenutnim partnerom...a 9. kuca kao kuca drugog braka vam pocinje u LAvu...Mozda ste svesni da vam ipak treba ambiciozniji partner,neko ko vas nece gledati kao prijatelja,neko jaci karakterom od vas...Vladar 2. Jupiter je u 9. sto ukazuje na odlazak u inostranstvo i sticanje novca u inostranstvu...Vladar 9 je Sunce ,koje se i nalazi u 9.kuci ,pa cete mozda naci nekog zanimljivog u inostranstvu (ako uopste dodje do drugog braka)...Naglaseno vam je 9. polje tako da bi mozda bilo bolje da ostanete u inostranstvu,sigurno cete imati vise uspeha nego u rodnoj zemlji... U 10. polju profesije vam je i saturn koji moguce ukazuje na to da se ne bavite zanimanjem za koje ste se skolovali i koje ste zeleli da obavljate,a cak je i vladar 10. Merkur otisao u 9.,pa kao da imate mnogo bolju komunikaciju sa strancima...
Drugi brak mi se i ne cni tako los..merkur u devetoj ukazuje na dobru komunikaciju,jupiter na srecu a sunce u devetoj pokazuje da bi se kroz toga muskarca mogla ostvariti tj da bi mogao imati mnogo utjecaja na tvoju licnost...jupiter vladar devete je takoder u devetoj sto je jako dobro i govori da je taj muskarac stranac ili bi ga bar upoznala u inostranstvu...isto tako sam ti po saturnu u desetoj zeljela reci da ti je otac autoritativna osoba koja voli nametati svoju volju a cini mi se i zgodan muskarac zbog venere.draga moja od sudbine ne mozes pobjeci tako da ne razbijaj puno glavu o tome..bit ce sta ti je zapisano a ti budi svjesna da ce srce vjerovatno izabrati..mozda bi bilo dobro da pricekas jos malo s djecom i da se savjetujes s nekim astrologom da ti pogleda buducnost...ja to bas ne umijem.pozz

andrea van helsing

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Gost Sre Sep 29, 2010 12:20 am

vasiona ::Sve je tacno! On je nas covek i zivi u inostanstu, a upoznali smo se preko interneta.
Dobro ljudi, kako uspevate to! Meni se jos nijednom stranac ili neko zivi u inostranstvu ne zalomi, sve juzna pruga... Rolling Eyes (aludiram na svog vladara 7)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Crnka88 Sre Sep 29, 2010 12:22 am

mila2710 ::
vasiona ::Sve je tacno! On je nas covek i zivi u inostanstu, a upoznali smo se preko interneta.
Dobro ljudi, kako uspevate to! Meni se jos nijednom stranac ili neko zivi u inostranstvu ne zalomi, sve juzna pruga... Rolling Eyes (aludiram na svog vladara 7)

Mila,delim tvoju tuznu sudbinu...hocu i ja nekog stranca,da pobegnem malo odavde Smile a ne nekog agresivnog balkanca Sad

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Sre Sep 29, 2010 12:23 am

Crna i Andrea obe ste u pravu. Koliko se ja razumem u astrologiju (ne nesto puno) stvarno sve ukazuje da mi je zivot u inostranstvu mnogo bolje aspektovan nego kod nas. I ja isto verujem u sudbinu i smatam sta treba da bude bice, ali takodje se plasim ishitrenih odluka a sklona sam im. Moj muz je po osobinama sve sto bi svaka zena pozelela, ali nema hemije sa moje strane. A znam da je strast prolazna, i imala sam "dase" zbog kojih sam sekla vene i umirala a ljubavi, paznje ni trunke. To ti je prokleto u zivotu. Zato sam se i udala za svog supruga , znali smo se mesec dana i vencali. Bio je sve sto drugi nisu bili, nezan,dobar,pazljiv, duhovit,...i kad sam se udavala znala sam da nisam zaljubljena do usiju, ali mi je jako prijao i prija mi i dalje ali .....ima ono ali. Sto se dece tice, i hocu i necu. Jer sta ako se razvedem, pa bolje je bez dece,...a godine prolaze pa se plasim da docicu u stanje ;sta ako ne mogu da imam decu....Ne znam, mozda je problem u meni, mozda sam nestrpljiva, idealista, sitnicar, detaljista,...Ja za sve krivim mesec u vodoliji u opoziciji sa jupiterom,...a i venera konjukcija satur( vecno nezadovoljstvo u ljubavi) Ili pak to neptun koji kvadrira veneru, me tera da stalno mastam o idealnoj ljubavi. Mada kad sam prezivela tranzit saturna preko venere, ( tad sam bila depresivna strasno) valjda ce sada biti bolje.
Da li mozda meni stoji povratak u Srbiju,...jako sam nostalgicna....Prijatelje jos nisam stekla ovde, pa sam i usamljena. Da li tranzit saturna 11 poljem moze da donese prijatelja?
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Sre Sep 29, 2010 12:26 am

mila2710 ::
vasiona ::Sve je tacno! On je nas covek i zivi u inostanstu, a upoznali smo se preko interneta.
Dobro ljudi, kako uspevate to! Meni se jos nijednom stranac ili neko zivi u inostranstvu ne zalomi, sve juzna pruga... Rolling Eyes (aludiram na svog vladara 7)

Upoznali se preko krstarice pricaonica:)Smile A moja najbolja drugarica preko fb
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Gost Sre Sep 29, 2010 12:29 am

vasiona ::
mila2710 ::
vasiona ::Sve je tacno! On je nas covek i zivi u inostanstu, a upoznali smo se preko interneta.
Dobro ljudi, kako uspevate to! Meni se jos nijednom stranac ili neko zivi u inostranstvu ne zalomi, sve juzna pruga... Rolling Eyes (aludiram na svog vladara 7)

Upoznali se preko krstarice pricaonica:)Smile A moja najbolja drugarica preko fb
Pa dobro je to odradio onda Merkur kao prirodni vladar 3 - komunikacija. A i kod kuce je u Devici, tako da je samo pojacano to sto je Merkur u 9-oj, a i Jupiter je u prirodnoj vladajucoj kuci 9. Fino, kod mene ne ide tako. nisam jos ja ka braku...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Crnka88 Sre Sep 29, 2010 12:38 am

U 11. kuci prijatelja imas Pl,koji je vladar 12. ....mozda su ti tajnoviti prijatelji ili cudljivi...vladar 11. je Venera,koja je u 10. u Devici,pa ces mozda steci neke prijatelje na poslu...

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Sre Sep 29, 2010 12:50 am

Crnka88 ::U 11. kuci prijatelja imas Pl,koji je vladar 12. ....mozda su ti tajnoviti prijatelji ili cudljivi...vladar 11. je Venera,koja je u 10. u Devici,pa ces mozda steci neke prijatelje na poslu...

He,he,he tako je samo se i na poslu i druzim,..trenuto mi drugarica ima 17 godina:) Ne vredi kad sa mladima radim. A i ja sam dosta povucena sto se sklapanja prijatelja tice i biram mnogo...A posto su sve one devojke a ja udata ne mozemo da se usladimo, ali uskoro se selim u drugi grad ovde, pa mozda i nadjem drugaricu
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Crnka88 Sre Sep 29, 2010 12:54 am

vasiona ::
Crnka88 ::U 11. kuci prijatelja imas Pl,koji je vladar 12. ....mozda su ti tajnoviti prijatelji ili cudljivi...vladar 11. je Venera,koja je u 10. u Devici,pa ces mozda steci neke prijatelje na poslu...

He,he,he tako je samo se i na poslu i druzim,..trenuto mi drugarica ima 17 godina:) Ne vredi kad sa mladima radim. A i ja sam dosta povucena sto se sklapanja prijatelja tice i biram mnogo...A posto su sve one devojke a ja udata ne mozemo da se usladimo, ali uskoro se selim u drugi grad ovde, pa mozda i nadjem drugaricu

Xexe apsolutno te razumem...to mogu da zakljucim i na osnovu znaka...sve nas Device je vrlo lepo imati za prijatelje...ali smo analiticne i kriticne...xmmmm...mozda i previse i prema sebi (sto retko pokazujemo u javnosti) i prema drugima,sto nekada ume bas da smeta...posebno pri nalazenju partnera Smile

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Sre Sep 29, 2010 1:10 am

Veruj mi jednog dana ako budem imala decu sve ce biti samo nece biti devica u horoskopu....Ja bre ubih samu sebe sa mislima. Stvarno delujem ljudima zatvoreno, nekada cudno i mozda uobrazeno, ali kad me upoznaju, ne mogu da veruju koliko sam razlicita od toga kako su me zamisljali. Ja jako volim da se zezam i salim, i volim da pricam,...prvo zbog merkura u devici drugo celo prvo polje u strelcu,..volim da se salim:) Ali dok dodjem do tog stadijuma da to budem ja...ihhh. A da ,sad ne znam koji je to aspekt u mojoj karti ali mnogo sam gubila prijateljsta,...iznenada, cak i nema neki razlog,...to mi nikada nije bilo jasno....Dosta tih prijatelja su mi se vracali da se pomirimo, ali meni kad jednom puke prijateljsvo vise ne mogu da se druzim...jer nemam poverenje...
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  DzindzerSumadinka Sre Sep 29, 2010 1:26 am

Draga, nemoj da se brines oko toga, prijatelje mozes da nadjes i ovde npr, ili bilo gde - uvek ces ih sretati u zivotu...Samo Vreme pokaze koji je od cele te mase zaista prijatelj. Mora da bude, makar jedan ali vredan. Za pocetak, imas nas Razz
DzindzerSumadinka
DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  vasiona Sre Sep 29, 2010 1:45 am

Hvala Dzindzer Very Happy Viste mi i pomogli danas da se oraspolozim. Ako sam muza nasla preko interneta pa mogu valjda i drugarice...Pozdrav veliki:)
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Crnka88 Sre Sep 29, 2010 2:08 am

vasiona ::Veruj mi jednog dana ako budem imala decu sve ce biti samo nece biti devica u horoskopu....Ja bre ubih samu sebe sa mislima. Stvarno delujem ljudima zatvoreno, nekada cudno i mozda uobrazeno, ali kad me upoznaju, ne mogu da veruju koliko sam razlicita od toga kako su me zamisljali. Ja jako volim da se zezam i salim, i volim da pricam,...prvo zbog merkura u devici drugo celo prvo polje u strelcu,..volim da se salim:) Ali dok dodjem do tog stadijuma da to budem ja...ihhh. A da ,sad ne znam koji je to aspekt u mojoj karti ali mnogo sam gubila prijateljsta,...iznenada, cak i nema neki razlog,...to mi nikada nije bilo jasno....Dosta tih prijatelja su mi se vracali da se pomirimo, ali meni kad jednom puke prijateljsvo vise ne mogu da se druzim...jer nemam poverenje...

Apsolutno kao da opisujes mene... Delujem uobrazeno i nepristupacno spolja,a kad me upoznaju ne mogu verovati koliko sam zapravo komunikativna...i meni je Me u devici...a da,i ja cesto gubim prijatelje i to prava prijateljstva mi se zavrse nekako bzvz,izgubimo kontakt ni sama ne znam zbog cega.... Sad

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta me tera na razvod- treba mi pomoc Empty Re: Sta me tera na razvod- treba mi pomoc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu