Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiron

+9
Vita83
ena1976
Dunja
sara
Čarobnica
joki22
Astrotanja
senka023
beskraj2
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kiron  - Page 2 Empty Re: Kiron

Počalji  ena1976 Uto Mar 19, 2013 10:44 pm

Vita83 ::
Kiron mi je u blizancima skoro u 12. kući, u trigonu sa natalnom Venerom, nikada nijesam obraćala pažnju na njegovo značenje, ali sad kad pročitah gornji tekst o Kironu u 12. kući stravih se, nadam se da nije tačno, iako se prepoznajem u tekstu. Laughing
Ja se ne prepoznah u tekstu, ali ne mogu da kažem ni da mu je uticaj zanemarljiv ni da nije, jer ni ja nisam obraćala pažnju na njega
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kiron  - Page 2 Empty Re: Kiron

Počalji  sputana Sre Mar 20, 2013 1:00 am

moj Kiron je u 12 u biku, na 18 stepenu, retro, i ne mogu da ga rastumacim nikako, iako sam dosta toga ishchitala o njemu na netu, al slutim da je nesto zeznuto, posebno zbog aspekata koje pravi, uglavnom kavadrati.. a ovo sto procitah ovde se poklapa dosta..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kiron  - Page 2 Empty Re: Kiron

Počalji  Paradoks Uto Jun 06, 2017 4:00 am

Slabo se može naći na internetu o kironovim tranzitima. Interesuju me da li neko ima iskustva sa tranzitom kirona kroz 8. kuću i na sunce (konjukcija partikularno) ?
Paradoks
Paradoks

Broj poruka : 14
Локација : Unknown
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kiron  - Page 2 Empty Re: Kiron

Počalji  lilyrose Uto Jun 20, 2017 8:22 pm

A meni dolazi na natalnu poziciju... egzaktno... kažu da se to dešava s 51.godinom, ali ja još nemam toliko... svejedno....
Hiron mi je u 1.kući
Hiron - ranjeni iscjeljitelj.
Nikad neću shvatiti što on konkretno meni donosi u 1. kući (na 28 Riba), koliko god čitala o tome... jel ja samu sebe iscjeljujem... jel sam ja sama sebi rana... pojma nemam...
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kiron  - Page 2 Empty Re: Kiron

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu