Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MA 0 MA

Ići dole

MA 0 MA Empty MA 0 MA

Počalji  Crnka88 Sre Okt 13, 2010 2:43 pm

Moj Mars napada njegov ili obrnuto...ne bih rekla da donosi ista dobro...Pronasla sam da je Ma0Ma jedan od pokazatelja propalih veza...To me malo brine...hmmmm Crying or Very sad Jos je meni u Ovnu,pretpostavljam da znaci agresiju,borbenost,mozda i fizicko povredjivanje?

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MA 0 MA Empty Re: MA 0 MA

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 3:29 pm

Draga crnka, Vama je Mars vladar i 7 polja u svome sedistu, pa vi malo agresivnije i energicnije nastupate u javnosti i imate dinamicnija partnerstva. Ono gde Vam moze praviti problema je kao prvo i na polju finansija, jer ima inkonjukciju sa vladarem 2 polja Plutonom sto govori o nekoj unutrasnjoj vasoj iritaciji po pitanju sticanja novca ili ljudi sa kojima dolazite u kontakt kroz finansije, ja bih rekla.

Sto se tice konjukcije Marsa i Marsa u uporednom horoskopu, kazete "jos je Vama u Ovnu"...pa onda i osobi ciji je Mars u konjukciji sa Vasim je isto tako u Ovnu.
Bitno je cime vlada njegov Mars, i koje je to polje koje Vam se poklopilo.
Za susret dva Marsa u istim znakovima obicno se kaze: "Susret za akciju. Spajaju medjusobne slicne seksualne potrebe, jer postoji fizicka privlacnost medju njima. "ALI OVDE CE DA LETI PERJE!" kada se sukobe".
Ako se radi o ljubavnoj prici, mada Mars je oznaka za cist sexualni poriv, strast...ne ljubav! Smile u opstem smislu.
Strasti su te koje mogu da pomute i naprave problem, a Mars jekod Vas jak, tako da ne dozvoljava nikom ma koliko bili ili ne bili u pravu da Vam kroji... Neutral

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

MA 0 MA Empty Re: MA 0 MA

Počalji  Crnka88 Sre Okt 13, 2010 3:42 pm

Kad god analiziram svoj natal iznova i iznova se vracam na taj Mars u 7.kuci,jos u Ovnu,pa jos Retro UFFF!!! Strasno me nervira...kao da se sve ostale fine planete i lepi aspekti njemu pokoravaju... No
Da,to sam mislila NAMA je Ma u Ovnu Smile na zalost...ocigledno?
Neverovatna seksualna privlacnost,ali nema bas nekih svadja,mozda malo nerazumevanja,on je uglavnom taj koji popusta i kad se ja naljutim...
MA je meni u 7.,a njemu u 10.kuci...sta bi to moglo da znaci?

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MA 0 MA Empty Re: MA 0 MA

Počalji  Crnka88 Sre Okt 13, 2010 8:28 pm

MA0MA

"Povrede u ljubavi,ne trpe se dugo...Moze da ukaze i na karmicku vezu... "

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MA 0 MA Empty Re: MA 0 MA

Počalji  Gost Sre Okt 13, 2010 9:03 pm

Nije svaka konjukcija planeta karma. Uvek je upleten Pluton sa nekom licnom i cvorovi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

MA 0 MA Empty Re: MA 0 MA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu