Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uskoro 3 planete u Škorpiji

+2
galaksija
sladjana
6 posters

Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  sladjana Sre Okt 20, 2010 6:15 pm

Da li nam uskoro stižu 3 planete u Škorpiju , negde oko 25-26.10 ?!
Moguća dešavanja na ljubavnom planu jer Škorpija u Veneri donosi ljubav brzu možda i malo slatke ljubavne laži, prevare?! Very Happy affraid
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  galaksija Sre Okt 20, 2010 6:46 pm

da dolazi merkur i sunce,meni je to znacajno jer je u pitanju moj znak a i 5 planeta imam u 8 polju skorpije!ova venera retrogradna mi se ne dopada nikako,i ne osecam se dobro s njom.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Gost Sre Okt 20, 2010 7:42 pm

Ipak su to brze planete, don't worry. Mislim da je u neku ruku dobra opozicija Jupitera? Zamisli da je jos i on tu? Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  sladjana Sre Okt 20, 2010 8:34 pm

mila2710 ::Ipak su to brze planete, don't worry. Mislim da je u neku ruku dobra opozicija Jupitera? Zamisli da je jos i on tu? Rolling Eyes

Malo utehe zar ne?! Meni se ne dopada ta Škorpija u Veneri ni malo...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Gost Sre Okt 20, 2010 9:16 pm

sladjana ::
mila2710 ::Ipak su to brze planete, don't worry. Mislim da je u neku ruku dobra opozicija Jupitera? Zamisli da je jos i on tu? Rolling Eyes

Malo utehe zar ne?! Meni se ne dopada ta Škorpija u Veneri ni malo...
Ili Ve u Skorpiji Very Happy? a mislila sam na natalnog Jupitera kod Galaksije Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Mrvica Čet Okt 21, 2010 12:28 pm

Ja sam napravila gomiletinu gluposti poslednjih dana.........čini mi se da mi je potreban kompas...Malo sam se, čini mi se, izgubila..... Rolling Eyes

Meni je dešavanje u 9. polju.....ali mislim da me prelazak merkura preko nat. PL...uuuuuu.....kakva pogrešna procena......i niz pogrešnih odluka........... Evil or Very Mad Sve sam savršeno dobro zakomplikovala

Uuuuuffffff!

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Gost Čet Okt 21, 2010 12:36 pm

Ali Merkurovo dejstvo je 1-3dana...moralo bi da svuda pravi egzaktne aspekte, da ih poveze...
Inace meni je danas na Mo... bounce Opet ce me gnjaviti!emotivno da se zapitam, da pricam sama sa svojom unutrasnjoscu. A mozda ce i brat da davi mamu oko necega Laughing


Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Okt 21, 2010 1:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  wanja Čet Okt 21, 2010 12:51 pm

mila2710 ::Ali Merkurovo dejstvo je 1-3dana moralo bi da svuda pravi egzaktne aspekte, da ih poveze...
Inace meni je danas na Mo... bounce Opet ce me gnjaviti!emotivno da se zapitam, da pricam sama sa svojom unutrasnjoscu. A mozda ce i brat da davi mamu oko necega Laughing

Mrvice vidis da ne pricamo samo ti i ja sami sa sobom..i Mila ima SITUACIJU..EEXX sada mi je lakse...

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Mrvica Čet Okt 21, 2010 12:59 pm

3h....tačno! Eto baš toliko mi trebalo da savršeno dobro zakomplikujem ..........grrrrr!!! Mad

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Gost Čet Okt 21, 2010 1:10 pm

wanja ::

Mrvice vidis da ne pricamo samo ti i ja sami sa sobom..i Mila ima SITUACIJU..EEXX sada mi je lakse...
exexe..ali gledajuci iz ugla "normalnih" Rolling Eyes ljudi to je zaista tako. Pricam s mojom dusom. Medjutim kako moj Mo ima 60' dispozitor Mars, pazi bas u Devici(inace obelezava i macke koje volim), ja popricam i s mojom "dushom", tako tepam mom macku. Laughing
Verovatno i on meni tepa iznutra:"ludaku" ili sl. Twisted Evil

Mrvice, jesi mislila da si zabrljala sa Ti ili Vi(mislim na sinastriju). Gledajuci Tvoj natal, nije to Merkur doneo, ako i jeste, to su bili na blic problemi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Mrvica Čet Okt 21, 2010 1:56 pm

mila2710 ::
wanja ::

Mrvice vidis da ne pricamo samo ti i ja sami sa sobom..i Mila ima SITUACIJU..EEXX sada mi je lakse...
exexe..ali gledajuci iz ugla "normalnih" Rolling Eyes ljudi to je zaista tako. Pricam s mojom dusom. Medjutim kako moj Mo ima 60' dispozitor Mars, pazi bas u Devici(inace obelezava i macke koje volim), ja popricam i s mojom "dushom", tako tepam mom macku. Laughing
Verovatno i on meni tepa iznutra:"ludaku" ili sl. Twisted Evil

Mrvice, jesi mislila da si zabrljala sa Ti ili Vi(mislim na sinastriju). Gledajuci Tvoj natal, nije to Merkur doneo, ako i jeste, to su bili na blic problemi.

JA draga, ja...... Rolling Eyes Crying or Very sad
Mi više ne postojimo.....valjalo bi nas izbaciti i iz potpisa... Rolling Eyes ...kuckam ti pp

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Astrotanja Uto Okt 26, 2010 10:42 am

Do 28. oktobra čevorka je u Škorpiji: Mars do 28. i Venera retrogradan, Merkur i Sunce. Ovo će obeležiti ovaj period, jer dominira energija Škorpije, koja ima izvesnu isključivost, jer u Škorpiji ima krajnosti,pa ima više borbe, inaćenja, tvrdoglavljenja, desruktivnosti, ako osoba negativno koristi energiju, onda poradi tamna straan Škorpije koja vuče ka kraju,razaranju, a ako kod osobe proradi pozitivna strana onda se jaka volja usmerava na kreativnost, kod nekog na stvaralaštvo,ili na plodnost, ili pak na rešavanje nekih važnih egzistencijalnih pitanja, putem kredita, stipendija, donacija, što donosi Merkur u Škorpiji, ili sa naglaskom na erotiku, seksulanust koju donosi Mars u Škorpiji,ili kroz obnovu nekih veza, kontakata, kroz naglašenu Veneru , sve zavisno kojom kućom vlada. Ako Venera, kao men vlada trećem evo obnavljenja neke komunikacije od ranije, nekog druženja, što se upravomeni događa.

Planete u Škorpiji potenciraju više borbe, sukoba mišljenja, ali i razrešenja nekih nesporazuma, kao što je moglo biti juče 25. oktobra kada je tranzitni Merkur bio u konjukciji sa retrogradnom Venerom.
Osećanja su dubljam, želje jače, strasti intenzivnje, a kako ćete koristiti ovu energiju zavisi od vašeg natala. Osobama koje imaju Ascdent u Škorpiji, ili Mc,Ic, Dc, događaju se promene i neka bitna događanja.

Od 28.oktobra biće vgše tolerancije, manje sukoba, borbe i drugih promena, jer tranzitni Mars ulazi u Strelca. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Mrvica Uto Okt 26, 2010 11:01 am

Ja sam autodestruktivna poslednjih dana. Umem samu sebe da smorim najstrašnije, lošim mislima ..i crnim pogledom na svet... Embarassed
I osim što sam potpisala ugovor na neodređeno ...i dobila povišicu........Ništa pametno nisam uradila. Sve same gluposti....a napravila sma ih desetak poslednjih 15 dana.
Sada bi treblao raščišćavati.....a ja još uvek sve guram ispod tepiha.... Embarassed Embarassed
I ostavljam za neko bolje vreme.......

Otvoren sukob sa roditeljima, majkom......... No

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Gost Uto Okt 26, 2010 2:33 pm

Kod mene niceg destruktivnog, naprotiv. Ali sam iskljuciva te se klonim svih.
Kako je Sunce vladar 5-og polja vise sam zainteresovana za iznosenje energije kroz hobi, kreativnost, a od ljubavi "bezim". Mislim od one prave ne bih, da je ima.
Onog dana kada je Ma bio tacno na mom Uranu u Skorpiji, decko s kojim sam prekinula jednomesecnu "vezu" je uspostavio kontakt sa mnom, izvinio se zbog losih reci, samo sto kod mene to nista ne menja, kao sto znam da ni ono sto sam ja izrekla u nekom drugom odnosu/ima, ne menja.

"Postoje odredjeni trenuci u zivotu koji nastupe odmah posto Vam neki neumestan komentar sklizne sa jezika. U takvim trenucima, jedino sto zelite je da povucete tih poslednjih nekoliko reci - ali posto, jednom izgovorene reci ne mogu da se opozovu, taj 1 NEPROMISLJEN trenutak moze da baci u zasenak sve ostalo sto ikada ucinite u ostatku svog zivota"

Ove jeseni, ja se osecam bas tako, sa svim vladarima koje se sada nalaze u mom 7-mom polju: So, vladar 5, ME vladar 3 i 6, Ve vladar 2 i 7, kao mog Ma vladara 1 i 8 i suvladara 7-mog, koji upravo iz 7-mog polja izlazi. sunny

Propustila sam voznju bicikle i vezbanje ovih nedelja, nabacila neki kg.vise, ali secam se svakog prolaska Ma preko Ur, uvek bi doneo obnovu povrede kolena, padove i sl.

Odlucila sam da potpuno promenim br.telefona. Ali u svakom slucaju znam da su moja ocekivanja(bar po pitanju ljubavi) izneverena i da nista ne moze da ucini da se vrate stari dobri momenti: jer jednom izrecene reci - ne mogu da se opozovu!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  IVA Uto Okt 26, 2010 3:34 pm

Astrotanja ::Do 28. oktobra čevorka je u Škorpiji: Mars do 28. i Venera retrogradan, Merkur i Sunce. Ovo će obeležiti ovaj period, jer dominira energija Škorpije, koja ima izvesnu isključivost, jer u Škorpiji ima krajnosti,pa ima više borbe, inaćenja, tvrdoglavljenja, desruktivnosti, ako osoba negativno koristi energiju, onda poradi tamna straan Škorpije koja vuče ka kraju,razaranju, a ako kod osobe proradi pozitivna strana onda se jaka volja usmerava na kreativnost, kod nekog na stvaralaštvo,ili na plodnost, ili pak na rešavanje nekih važnih egzistencijalnih pitanja, putem kredita, stipendija, donacija, što donosi Merkur u Škorpiji, ili sa naglaskom na erotiku, seksulanust koju donosi Mars u Škorpiji,ili kroz obnovu nekih veza, kontakata, kroz naglašenu Veneru , sve zavisno kojom kućom vlada. Ako Venera, kao men vlada trećem evo obnavljenja neke komunikacije od ranije, nekog druženja, što se upravomeni događa.

Planete u Škorpiji potenciraju više borbe, sukoba mišljenja, ali i razrešenja nekih nesporazuma, kao što je moglo biti juče 25. oktobra kada je tranzitni Merkur bio u konjukciji sa retrogradnom Venerom.
Osećanja su dubljam, želje jače, strasti intenzivnje, a kako ćete koristiti ovu energiju zavisi od vašeg natala. Osobama koje imaju Ascdent u Škorpiji, ili Mc,Ic, Dc, događaju se promene i neka bitna događanja.

Od 28.oktobra biće vgše tolerancije, manje sukoba, borbe i drugih promena, jer tranzitni Mars ulazi u Strelca. sunny



tanja ti to tako sve lepo objasnis, sa mnogo razumevanja i topline,, sunny sunny sunny da i najgoru stvar obasjas:)
drago mi je sto je od sutra mars u strelcu cheers cheers cheers
ovog marsa iz skorpije sam przila na kik boksu:) geek
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Mrvica Uto Nov 02, 2010 11:53 am

Tranzitni merkur mi je na natalnom uranu ..sve to u 9.polju....( inače uran je na MC )... Komunikacija mi je ovih dana na zavidnom nivou...... Very Happy ...telefon ne prestaje da zvoni... Very Happy Kako je merkur vladar 5 polja....izlaaaaziiiim non stop......i svakog dana "kljucam" za tastaturom Very Happy Very Happy
A li negde sam pročitala da ..tranzitni merkur preko Mc može doneti statusnu promenu..... Very Happy hehehe...da li to znači da ću postati direktor...?? Ponovo? Razz

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uskoro 3 planete u Škorpiji   Empty Re: Uskoro 3 planete u Škorpiji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu