Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

2 posters

Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  EMA66 Pet Okt 22, 2010 8:26 pm

citam ove forume i pokusavam da rastumacim uporedni horoskop

ja sam rodjena 22.02.1966 u uzicu u 11:00 sati riba - blizanac i mnogo planeta u ribama

on rodjen 29.03.1965 u priboju-srbija u 12:45 ( za sat nisam sigurna) ali znam da je ovan-lav

nije mi jasno kako mogu da ga volim s jedne strane a s druge strane mrzim Sad(((((((

nije mi jasno kako ne mogu da ga otkacim iz svog srca ( a nije mi jasno ni kako je usao)

a bas bih volela da zavrsim ovu vezu a ne mogu bez njega

ps. ili da idem kod psihologa

unapred zahvalna svima koji me razumeju

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty Re: IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  Astrotanja Sub Okt 23, 2010 6:03 pm

Ema66, dobro nam došla na forum. Smile cheers flower sunny

Potrebno je da postaviš natalne karte, da bi dobila odgovor. Objašnjenje postoji u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty Re: IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  EMA66 Uto Okt 26, 2010 12:04 am

Draga Tanja,
Hvala ti sto si mi se odmah javila, mada sam se puno namucila oko ovih karata. Za svaki slucaj posto nisam dobro razumela poslacu Vam i zajednicku natalnu kartu.

Unapred zahvalna,

Ema66

Moja natalna karta

[img]IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  2eb5n3m[/img]

Njegova natalna karta

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Nvxnw3

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty Re: IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  Astrotanja Uto Okt 26, 2010 9:43 am

Draga Ema66, vas dvojeste vrlo različiti i ti si ta koja kroz ovu vezu trpiš i nisi zadovoljna, pa tvoja priroda koja teži da voli i daje sebe u ljubavi, razočarena oseća povremeno i mržnju, što potvrđuju i uporedni aspekti, njegov , Marrs i uPluton i Uran ran su opoziciji sa tvojim Saturnom i Marsom u Ribama. Veoma ste različiti i on je osoba koja daje prirorit svojoj slobodi i vezivanje, posebnpo brak mu teško pada i ne može da bude zbog toga što mu je vladar 7. Uran u nepovoljnim aspektima dobar.uz to on je osoba koja je egoista i tvoja osetljiva priroda (Ribe) pati sa njim. Imate veoma različite emotivne potrebe i tu nema sklada.

Odluka je na tebi, šta činiti, ali ove godine ti ćeš više razmišljati da tu vezu dovedeš do kraja i najmanje bolno bi i bilo za tebe, ako se za to odlučiš ove godine,jer tada bi uspela da prevaziđeš stanje u kojem si. Tebi trenutno Jupiter tranzitira preko natalnog Mesec,a tako da je novembar mesec kada bi to moglo proći najbolje po tebe, ako se budeš odlučila za tako nešto. javascript:emoticonp('sunny')
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty Re: IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  EMA66 Uto Okt 26, 2010 11:34 am

Astrotanja ::Draga Ema66, vas dvojeste vrlo različiti i ti si ta koja kroz ovu vezu trpiš i nisi zadovoljna, pa tvoja priroda koja teži da voli i daje sebe u ljubavi, razočarena oseća povremeno i mržnju, što potvrđuju i uporedni aspekti, njegov , Marrs i uPluton i Uran ran su opoziciji sa tvojim Saturnom i Marsom u Ribama. Veoma ste različiti i on je osoba koja daje prirorit svojoj slobodi i vezivanje, posebnpo brak mu teško pada i ne može da bude zbog toga što mu je vladar 7. Uran u nepovoljnim aspektima dobar.uz to on je osoba koja je egoista i tvoja osetljiva priroda (Ribe) pati sa njim. Imate veoma različite emotivne potrebe i tu nema sklada.

Odluka je na tebi, šta činiti, ali ove godine ti ćeš više razmišljati da tu vezu dovedeš do kraja i najmanje bolno bi i bilo za tebe, ako se za to odlučiš ove godine,jer tada bi uspela da prevaziđeš stanje u kojem si. Tebi trenutno Jupiter tranzitira preko natalnog Mesec,a tako da je novembar mesec kada bi to moglo proći najbolje po tebe, ako se budeš odlučila za tako nešto. javascript:emoticonp('sunny')


Draga, Tanja
zahvaljujem se odgovoru... ISTINA cela godina mi je takva sve vise razmisljam i nemogu da donesem konacnu odluku UVEK SAM SE PITALA KAKAV MU JE BIO prvi i BIVSI BRAK s obzirom da su u groznim odnosima ( a ja glupaca Smile))) pa ga tesim), znam da je egoista ali sam mislila da ce samo njegovo poznanstvo samnom shvatiti... STA JE LJUBAV ODNOSNO STA JE PRAVA LJUBAV jer ja sam njega prihvatila sa svim manama i vrlinama ( i po onome koliko mi je pricao o svom bivsem braku shvatila sam da to i nije bio brak kakav je on ocekivao)
ON i ja se nikada nismo posvadjali sto mi je uvek bilo cudno ( ili sam ja toliko prilagodnjiva !!!!!!! A BIVSOM SE RAZVEO ZBOG TOGA) (ovaj vikend smo bili zajedno i bio je to lep vikend duhovno se slazemo i intelektualno ) ali opet nesto koci
On je prva osoba sa kojom sam JA poelela da imam dete CUDNO, s obzirom da on ima dvoje iz prvog braka mislim da od toga nema nista i da nije zainteresovan
volela bih da mi odgovorite na pitanje koje glasi AKO JA NEBUDEM IMALA SNAGE TO DA URADIM U NOVEMBRU DA LI CE ON ZELETI DA PREKINE VEZU SAMNOM (STO BI MOZDA i bila bolja varijanta i zasto mi odgovara bas novembar za raskid da li je to zbog retrogradne venere do 20 novembra)

UNAPRED ZAHVALNA EMA


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA  Empty Re: IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu