Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALOHOLIZAM !!!!

2 posters

Ići dole

ALOHOLIZAM !!!! Empty ALOHOLIZAM !!!!

Počalji  Steva89s Sre Nov 10, 2010 10:29 pm

KOJE PLANETE I KOJI APEKTI POKAZUJU ALKOHOLIZAM..... JER JA UMEM DA PIEM PO MESEC DANA PO JEDAN FRKLIC DNEVNO.... PA SE BRINEM....
Steva89s
Steva89s

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ALOHOLIZAM !!!! Empty Re: ALOHOLIZAM !!!!

Počalji  Gost Čet Nov 11, 2010 12:14 am

Steva89s ::KOJE PLANETE I KOJI APEKTI POKAZUJU ALKOHOLIZAM..... JER JA UMEM DA PIEM PO MESEC DANA PO JEDAN FRKLIC DNEVNO.... PA SE BRINEM....
Evo ja cu ti ispisati ono kako stoji po osobinama tecnosti u kom znaku i sta predstavljaju(za koju osobu), ali bitno je i kombinovati sa ostalim planetama sa kojima su u aspektu.

Tecnosti su: Mesec, znak Raka, Neptun i znak Riba naravno.

Sva penusava pica su Neptun.
*Za rakiju kazu Mesec(ili Neptun) u Ovnu;
*Mleko, jogurt, vocni jogurt, pivo i kvalitetna bela vina, Mesec(Neptun) u Biku;
*Gazirana pica, manje kvalitetni vocni sokovi su Mesec(Ne) u Blizancima;
*VODA je Mesec u Raku;
*zestoka, SKUPA Mesec(Ne) u Lavu;
*cajevi su Mesec(Ne) u Devici;
*Likeri Mesec(Ne) u Vagi;
*"brlje" tazv. Mesec(Ne) u Skorpiji;
*egzoticna Mesec(Ne) u Strelcu;
*votka, dzin, gorka pica, tekila Mesec(Ne) u Jarcu;
*kokteli Mesec(Ne) u Vodoliji;
*Crna vina, koka kola, kafa za Mesec(Ne) u Ribama;

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

ALOHOLIZAM !!!! Empty Re: ALOHOLIZAM !!!!

Počalji  jassna Čet Nov 11, 2010 7:07 pm

Ovo i mene zanima, meni je Ne u 2, ali ja zaista ne uzivam u picu, pijem iskljucivo na poslovnim sastancima pice ili dva, najbolje se sa poslovnim partnerima "zblizis" uz casicu.. sunny sunny Medjutim, to nikada nisu egzoticna pica, vec uvek i jedino votka, samo votku mogu da podnesem..Pa jos mi taj Ne kvadrira Ma-nikada nisam imala porocne momke, ali mozda ovaj kvadrat pokazuje da lose podnosim pice, imala sam dva, tri nezgodna pijanstva dok sam studirala, ali to je valjda normalno tongue

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ALOHOLIZAM !!!! Empty Re: ALOHOLIZAM !!!!

Počalji  Gost Čet Nov 11, 2010 7:19 pm

Pogledaj gde ti ode Mesec dispozicijom i sa dispozitorom ima 180` ako se ne varam. A Mesec uprirodnoj kuci Ne u dobrom aspektu...

Meni je Mo u Skorpiji, ali sa Ma imam 60` u Devici. Omiljeni su mi cajevi, i sveze cedjeni sokovi. Od pica: samo crno vino i slatka vina, nikako opora. Ako Sangria spada pod egzoticna "vina", tj.pica, onda eto objasnjenja za Ne u svom sedistu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

ALOHOLIZAM !!!! Empty Re: ALOHOLIZAM !!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu